Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. kubson odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ooo tak szczupaki w szwecji to jest to byłem łowiłem, śliczne okazy tam są
  2. Koledze chodzi z tym sedanem o ta `szopke` z linku co dał kowi
  3. Nie mówimy o RS4 w internecie tylko w realu na ulicach :>
  4. Bardzo kiepsko co dziwne jeździlem prawie 2 lata jako kierowca zawodowo po polsce i nic Zdarzyło sie kilka porschakuw itp ale jakos RS4 nie albo poprostu uwagi nie zwrocilem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________Musze znaleźć czas i sie wkoncu na jakiegoś spota wybrać z udziałem S4 lub Rs4 Dobra koniec OT
  5. Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....
  6. Także chciałbym taka szopka jezdzic
  7. To wkońcu jest żalosny czy nudny ?
  8. Także prosiłbym o rozwinięcie... :gwizdanie: Kornacki jest OK potrafi jeździc, ma dobra gadke i ogólnie na tvn turbo programy z nim sa najlepsze Nie wmawia nikomu że 4x4 mu niepotrzebne bo FWD lepsze
  9. Dziadek strąca sople.
  10. Śmiejecie sie że ma zderzak przedni niespasowany ja tam u niektórych klubowiczów widze takie same lub większe te szpary ale mniejsza z tym :gwizdanie: czepiacie sie do hamulców 288, 3/4 klubu takie ma i jakoś w innych tematach takich klopotów nie robicie ehh.. Mnie sie tam fura podoba szczególnie z przodu [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 07:39_________________________________________________Ale na przód zarzuć lampy polifty a bedzie kox
  11. Komentarze niektórych klubowiczów są żenujące obrażać kogoś o gust... Gratki za fajny samochód, troche w niego pracy włożyłeś trzymaj tak dalej oby tylko Tobie sie podobał to najważniejsze !!
  12. Żona sprząta Wiadomo w lato sie liczy wygląd zewn. ale w zime dla mnie może być brudasem z zewn. chodź raz go umyłem tej zimy Ale za to w środku musze mieć zawsze czysto nieważne czy zima czy lato hehe ;]
  13. Dla mnie bezsens jest myć auto w zime tylko sie zmarznie a na następny dzień wygląda tak samo.. Żeby nie było OT jutro wrzuce foty mojego
  14. Czas zalogowania w sumie: 18 dni, 12 godz. 20 min.
  15. Teraz w trybie mieszanym 70% miasto <silnik niedogrzany> 30%trasa spala średnio 11L
  16. kubson odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    Żadnej adaptacji nie trzeba robić. Mógłbyś napisać na PW ile Cie to wszystko kolego wyniosło ?
  17. Tak też sądziłem ale chciałem sie też dowiedzieć tego od innych ;] heh
  18. Witam Mam do Was moi drodzy pewne pytanko :gwizdanie: Jako że nie bd kupywał RACZEJ większych felg bo szkoda mi stracic chociaż odrobine komfortu, to myśle sobie aby spolerować te felgi dobrze by to wyglądało na tych 15 i ogólnie na tle samochodu ? Co jaki czas trzeba by było je czyścic aby sie miedziane nie zaczeły robic ?
  19. Przy -15C klimie włączonej na auto na 23C i jeździe do 2,500rpm silnik zagrzał sie po 8-9km i trzymał ciągle.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:30_________________________________________________Do 90C oczywiście
  20. Nieźle.. najmocniejsze A4 1.9tdi w klubie ?
  21. Silnikowi sie nic złego nie dzieje. !
  22. Teraz to olej. Jak będziesz miał problemy z mocą na ciepłym silniku to wtedy można auto zlogować Sam mam do roboty ok. 1-2km i zawsze jeżdze samochodem, przetocze sie w te mrozy do 2,500rpm i tyle Ps. przeważnie wbije 2 lub 3 bieg i tak jade 2 kilometry na 1.500 obrotów
  23. Aha Dzięki za szybką odpowiedź, pozdrawiam Temat do zamknięcia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.