Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. To wyjaśnij dlaczego castrol jest lipny no prosze .. :gwizdanie: Kumpla 1.9 Z 90km przebieg grubo ponad 3xx,xxx i silnik igła olej od fabryki lany 10w40 i nic go nie bierze.
  2. Po co te wykrzykniki Kolego.. :gwizdanie:
  3. To łożysko to nie jest jeśli z przodu słyszysz a z tyłu nie. Dźwiek z łożyska to sie niesie po całym samochodzie.
  4. Dźwiek sie przenosi może to być tylne lub przednie z danego boku.
  5. Ogólnie u mnie dziś jest niezły wiatr co chwile słońce wyjdzie i jest gorąc a wtedy tylko raz na dziś śnieg sypnoł chora ta pogoda ale cóż.
  6. U mnie w Czewie przez 5 minut sypał śnieg dziś
  7. kubson odpowiedział(a) na badboy99 temat w 2.5TDI
    Bawiłem sie w to kilka razy pierwsze próby dojścia do odmy są trudne, musiałem kilka kluczy przycinać itp. Ale teraz to już bezproblemowo w chwilke sie tam moge dostac hehe
  8. Korekcje faktycznie wysokie zalej STP pomaga ;] I termostat masz do wymiany. Ja i tak bym zmienił filtr paliwa zima idzie przyda sie nowy bo ten może być już brudny.
  9. Wymień termostat a problem zniknie. Mam też benzyne i zawsze jak był padnięty to na postoju temperatura spadała przejechałem kawałek i już 90c
  10. Z tydzień temu pykło 210000km nawet fotke sobie zrobiłem
  11. 1 Problem to na 99% łożysko z prawej strony. 2 problem to na 99% termostat do wymiany
  12. Frapsa mam najnowszego też myśle że nie wyrabia bo mi `spaliło` ramu 4GB i teraz jade na 1 A po za tym sprzet spox.
  13. Nie wiem co zrobiłem ale jeśli w frapsie mam włączony zapis dzwieku to film np 2 minutowy dzieli sie na 4 częśći i jest mega spowolniony a dźwiek to wgl inaczej leci. A jak wyłącze zapis dzwięku to filmik zapisuje sie w 1 częśći ale za to jest `przyspieszony` . także juz nie wiem co robic heh
  14. Witam jak w temacie znacie może jakiś fajny program do nagrywania takich filmikow >? W frapsie kilkanascie sekund zajmuje już niecałe 2GB. A ja chciałbym jakoś ten filmik np na Youtube wrzucic Wiec szukam czegoś co dobrze zapisze ale i plik będzie zajmował jak najmniej. pozdro
  15. U mnie w mieście po ogłoszeniu że zamykają sklepy z dopalaczami to na nastepny dzien 3 smartszopy zamkneli. I bardzo dobrze. Bo to totalne gówno !<przepraszam za słownictwo ale inaczej sie nie da tego nazwac>
  16. Boulier powiedział że Robert miał 4 koła nie dokręcone...
  17. RK: "I was warming the tyres when I felt something strange at the back of the car..." ehh no szkoda ale cóż
  18. To raczej nie wina mechaników tylko tego pistoletu.. A może sie poprostu coś ukręciło bo jednak jechał dobrze wibracji ani nic nie miał.
  19. Jeżdze codziennie po mieście moja audicą i takie własnie `wibracje` mam bardzo rzadko no niewiem ostatni taki przypadek miałem może miesiąć temu heh. Ale sie tym wgl nie przejmuje.. A w zime to mam wrażenie jak by był stały 50-50 co dziwne wg mnie bo mam niby torsena [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 07:14_________________________________________________Ale to dobre bo można fajnie wlecieć w zakret i wyjść z niego także pełnym ogniem.
  20. Takie jazdy to są tylko przez chwilke.. ciekawe czy już nie leży pod glebą..
  21. Fajny kolor i dobry silnik Bezawaryjności życze
  22. ZApomnieliście że jako 1 wyprzeedził Alguersuriego [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:37_________________________________________________CZyli łącznie 6 nie 5
  23. kubson odpowiedział(a) na Stanikm temat w Audi A4 B5
    Bo kolega ma AFN a nie AKN
  24. Tzn nie ma mocy, kopci na czarno czy co ?
  25. Mógłbyć jednocześnie 1 jak i 24. Na tym treningu było widać co sie robi na treningu , jedni jechali szybko od początku a jedni całą sesję tak aby tylko przejechac. ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.