Treść opublikowana przez kubson
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
To wyjaśnij dlaczego castrol jest lipny no prosze .. :gwizdanie: Kumpla 1.9 Z 90km przebieg grubo ponad 3xx,xxx i silnik igła olej od fabryki lany 10w40 i nic go nie bierze.
-
[ALL B5] Szum z prawej z przodu
Po co te wykrzykniki Kolego.. :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szum z prawej z przodu
To łożysko to nie jest jeśli z przodu słyszysz a z tyłu nie. Dźwiek z łożyska to sie niesie po całym samochodzie.
-
[ALL B5] Szum z prawej z przodu
Dźwiek sie przenosi może to być tylne lub przednie z danego boku.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ogólnie u mnie dziś jest niezły wiatr co chwile słońce wyjdzie i jest gorąc a wtedy tylko raz na dziś śnieg sypnoł chora ta pogoda ale cóż.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
U mnie w Czewie przez 5 minut sypał śnieg dziś
-
[B5 AKN] Czyszczenie odmy
Bawiłem sie w to kilka razy pierwsze próby dojścia do odmy są trudne, musiałem kilka kluczy przycinać itp. Ale teraz to już bezproblemowo w chwilke sie tam moge dostac hehe
-
[B6 AWX] Przerywa powyżej 3000 obr
Korekcje faktycznie wysokie zalej STP pomaga ;] I termostat masz do wymiany. Ja i tak bym zmienił filtr paliwa zima idzie przyda sie nowy bo ten może być już brudny.
-
[B5 ADP] Buczenie powyżej 60km/h przy skręcie w lewo: Łożysko? Opony?
Wymień termostat a problem zniknie. Mam też benzyne i zawsze jak był padnięty to na postoju temperatura spadała przejechałem kawałek i już 90c
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Z tydzień temu pykło 210000km nawet fotke sobie zrobiłem
-
[B5 ADP] Buczenie powyżej 60km/h przy skręcie w lewo: Łożysko? Opony?
1 Problem to na 99% łożysko z prawej strony. 2 problem to na 99% termostat do wymiany
-
Program do nagrywania filmików z gier.
Frapsa mam najnowszego też myśle że nie wyrabia bo mi `spaliło` ramu 4GB i teraz jade na 1 A po za tym sprzet spox.
-
Program do nagrywania filmików z gier.
Nie wiem co zrobiłem ale jeśli w frapsie mam włączony zapis dzwieku to film np 2 minutowy dzieli sie na 4 częśći i jest mega spowolniony a dźwiek to wgl inaczej leci. A jak wyłącze zapis dzwięku to filmik zapisuje sie w 1 częśći ale za to jest `przyspieszony` . także juz nie wiem co robic heh
-
Program do nagrywania filmików z gier.
Witam jak w temacie znacie może jakiś fajny program do nagrywania takich filmikow >? W frapsie kilkanascie sekund zajmuje już niecałe 2GB. A ja chciałbym jakoś ten filmik np na Youtube wrzucic Wiec szukam czegoś co dobrze zapisze ale i plik będzie zajmował jak najmniej. pozdro
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
U mnie w mieście po ogłoszeniu że zamykają sklepy z dopalaczami to na nastepny dzien 3 smartszopy zamkneli. I bardzo dobrze. Bo to totalne gówno !<przepraszam za słownictwo ale inaczej sie nie da tego nazwac>
-
F1, Rajdy i Motorsport
Boulier powiedział że Robert miał 4 koła nie dokręcone...
-
F1, Rajdy i Motorsport
RK: "I was warming the tyres when I felt something strange at the back of the car..." ehh no szkoda ale cóż
-
F1, Rajdy i Motorsport
To raczej nie wina mechaników tylko tego pistoletu.. A może sie poprostu coś ukręciło bo jednak jechał dobrze wibracji ani nic nie miał.
-
[ALL B6/B7] Zachowanie napędu podczas parkowania/skrecania w uliczki/manewrów
Jeżdze codziennie po mieście moja audicą i takie własnie `wibracje` mam bardzo rzadko no niewiem ostatni taki przypadek miałem może miesiąć temu heh. Ale sie tym wgl nie przejmuje.. A w zime to mam wrażenie jak by był stały 50-50 co dziwne wg mnie bo mam niby torsena [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 07:14_________________________________________________Ale to dobre bo można fajnie wlecieć w zakret i wyjść z niego także pełnym ogniem.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Takie jazdy to są tylko przez chwilke.. ciekawe czy już nie leży pod glebą..
-
[B5 AKN] 2.5 TDI w Avancie. Modów i inwestycji ciąg dalszy :P 1-szy post :)
Fajny kolor i dobry silnik Bezawaryjności życze
-
F1, Rajdy i Motorsport
ZApomnieliście że jako 1 wyprzeedził Alguersuriego [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:37_________________________________________________CZyli łącznie 6 nie 5
-
[B5 AFB] Jaki Przegub??
Bo kolega ma AFN a nie AKN
-
[A4 B5 AFN] Dziwny dźwięk, słabsza moc
Tzn nie ma mocy, kopci na czarno czy co ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Mógłbyć jednocześnie 1 jak i 24. Na tym treningu było widać co sie robi na treningu , jedni jechali szybko od początku a jedni całą sesję tak aby tylko przejechac. ;]