Treść opublikowana przez kubson
-
Gran Turismo 5
To GT5 wyjdzie też na PC ?
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
Układ paliwowy sie najprawdopodobniej zapowietrzył ;]
-
Awaria Komputera - POMOC
Wyłaczanie komputera jest najczestszą przyczyna zasilacza, lub jak masz mocny sprzęt to także zasilacz nie ogarnia i Ci kompa wyłącza. Jak możesz to napisz jakie tam podzespoły masz w tym komputerze.
-
[B5 AFN] Przerywa, trzęsie się, nagle 5000 obr., nie odpala
Turbina Ci się może rozwalić w każdym momencie.
-
[B5 AFN] Przerywa, trzęsie się, nagle 5000 obr., nie odpala
Turbina sie rozleciała i ciągła OLEJ SILNIKOWY, wszystkie podobne sytuacje tak sie kończyły do tego ten dym . Jak byś miał automata to silnik by już był dead.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U kumpla w 90km 30x,xxx tysięcy na budziki i stan idealny
-
F1, Rajdy i Motorsport
To raczej nie są inicjały a koledze wyżej z R.K K.R chodzilo o inicjały ;]
-
F1, Rajdy i Motorsport
Heidfeld miał szczęście że po śmigał tą Toyota bo juz mniej więcej ogarnie tego saubera ;]
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
http://www.dirpy.com/ przerobi ci to na mp3.
-
F1, Rajdy i Motorsport
pięknie nie pięknie byłby 6.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No ciekawe jak by starty w Quattro wygladały kapcia by nieźle palili ;D[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:09_________________________________________________Na razie Kubica ma słabiutki 1 sektor aż dziwne.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:16_________________________________________________Ktoś chyba zasłabł z mechaników z Renault bo karetka pod ich boxem była ciekawe.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:48_________________________________________________Jednak w HRT mechanik został potracony przez yamamoto
-
F1, Rajdy i Motorsport
Za bardzo co niektórzy przyzwyczaili do wysokich pozycji po tym SPA. pamietajcie że Renault to przecietny bolid vitaliy 15 chyba był to brawa dla Roberta że wydusil tyle z bolidu ze wszedł do Q3.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:02_________________________________________________Po starcie Kubica 5 a Hamilton rozwalil zawieszenie.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Chodź mam diesla w audi, to rzecz jasna że lepsza benzyna Ale benzyny `słabej` nie chce a mocna teraz gdy mam rodzine to kiepski pomysł hehe.
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
Branego na barana przez Wojcia
-
[B5 1Z] Zmiana korekcji na innym paliwie.
No oczywisćie od paliwa dużo zależy korekcje także.
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Afny to i przepala olej z biedronki także sie nie martw ;D
-
Netia - ostrzegam !!
Ja mam neostrade z Ery płace jeśli sie nie myle 38zł za 1mb najpierw miało być 10 a potem sie okazywało że wiecej na moja ulice sie nie da stopniowo zchodziłem w dół aż zeszłem do 1mb ;/ Mi podłączyli neta po 2 tygodniach tak jak mowili telefonicznie ale przez okolo miesiac ciagle mi zrywało połączenie router z kablem i dopiero po jakimś czasie przyszedł od nich gościu poszperał coś w skrzynce na ulicy i jest git. Niedawno przedłużyłem po raz 2 na 1mb bo znowu wiecej nie moge
-
[B6 AKE] 2,5 TDI 180PS delikatne "zajączki" w przedziale 1800-3000 obr
Logi powinny to wyjaśnić.
-
[B7 BPW] Oleju brak
kaplica.. ile jechałeś z tą czerwoną kontrolką. ?
-
[B6 AWX] Przerywa powyżej 3000 obr
A filtr paliwa kiedy zmieniany ? Przed tym przerywaniem tankowałes ?
-
Jaką mam kupić młotowiertarkę??
Hilti i Makita poprostu nie do zajechania. Pracowałem z nimi w bardzo trudnych warunkach w hiszpani i aż zabrałem do Polski ;D
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie w pełni Roberta błąd. Zespół dba o swoje stanowisko powinien je osuszać jak tylko mógł ale widać ślisko dość tam było.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jaki vettel amator.. ;/ Ja bym na miejscu Buttona mu nawkładał :gwizdanie: Świetne 3 miejsce super ;] mogło byc 2 gdyby nie ten poslizg w alei ale NIE MA CO NARZEKAC JEST PODIUM !
-
F1, Rajdy i Motorsport
Już za późno zaczeło sie Ciśnij Robert !!! :>[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:57_________________________________________________Wszystko w rękach pogody, Robert pozostaje w boxach[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 15:04_________________________________________________NIEWIARYGODNY wynik super brawo !!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
W Q2 był 6 ale sądzę że nie chciał chłopak ryzykować w 2 sektorze jeszcze bo tam ślisko. Teeraz powinien zagrać wabank ;D