Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Jaki Ty masz przebieg ?? ;]
  2. A krzywki na wałkach oglądałes ?
  3. Mówiłem....
  4. Ja bym nie ryzykował jak masz minerala, najpierw przejdź na pól syntetyk 10w40 np Castrola sam na nim jeżdżę a potem sie zobaczy czy będzie brał olej itp
  5. Flyer widziałes film od Kowi driftować sie da
  6. Przy drzewie jeszcze 4 koła ciągły
  7. Wkońcu filmik Myślałem że ten napęd robisz żeeby czasami sobie bokiem pośmigać a nie że bedziesz go tak butował na okrągło ale to Twoj samochód Twoja sprawa
  8. Czujnik skoro walnięty to nowy powinien załatwić sprawe.
  9. No chodzi o to że mu ściagneli nowe przednie skrzydło i dali Vetelowi bo sobie je uszkodzil i Webber musial na starym jechac troche to nienormalne dla mnie.. :gwizdanie:
  10. A ta kozacka ? ? http://s.autokult.pl/images/2010/04/arab_01.jpg
  11. Ja tam się ciesze że Hamilton już przed 1 zakrętem rozwalił Vetelowi opone nie lubie go. :gwizdanie:
  12. No zobaczymy 2-1 dla Holendrów bedzie :>
  13. Oranje wygraja :gwizdanie:
  14. Coś z przeniesieniem napędu Czwarte miejsce mogło być jego
  15. Tak jak obstawiałem 6 miejsce nie jest źle. Wkońcu nic nowego nie maja na ten wyścig poza skrzydłem którego i tak nie używali w kwalach. Ten tor wymaga dobrego doscisku aerodynamicznego którego niestety Renault zbyt dobrego nie ma .
  16. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Sądzę że 3 linia w kwalach będzie możliwa chodź na ten wyścig przygotowali tylko nowe przednie skrzydło którego i tak nie użyją przez reszte weekendu także idzie im bardzo dobzre
  17. tak na przednich sprężynach jest 1żołta i 3 czerwone kropki i nigdzie nie moge znalezc o tym znaczeniu info.[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 12:34_________________________________________________I sie nie dowiem a szkoda
  18. Napewno w ukladzie wydechowym jest mnostwo oleju. Weź pojeździj nim ostro <czytaj wysokie obroty> przez kilkanascie kilometrow i przejdzie jesli turbo nowe jest zdrowe ;]
  19. Fajna Sprawdzałes go w carfaxie jak cos na pw odpisz
  20. Ja także obstawiam za bendixem.
  21. Brawo za kolor mam taki sam Trzeba przyznać że śliczny egzemplarz Ci się trafił
  22. Obserwowałem juz na SR. To będzie miazga !
  23. super ile już takich obietnic było Ja będe czekał bo jak masz rwd to jesteś wielki...
  24. Moj ma nalatane licznikowe 20x,000km przebiegu z logów wynika że turbo mocniej dmucha i ma większa dawke paliwa w czasie jazdy niż powinien (sądze ze jakisz czip). I zero dymu Otwórz maske i po lewej stronie pod reflektorem znajdziesz gumowy wąż w kształcie litery S może być że jest pęknięty od dołu na zgięciu że tego nie zobaczysz ja tak miałem i kilku innych kolegow sprawdz to Silniki 2.5 poza droszą eksploatacją od innych silnikow są super
  25. Ale nas wkręcił :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.