Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
Jaki Ty masz przebieg ?? ;]
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
A krzywki na wałkach oglądałes ?
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
Mówiłem....
-
[B5 AHU] Wymiana oleju z minerała na full syntetyk ?
Ja bym nie ryzykował jak masz minerala, najpierw przejdź na pól syntetyk 10w40 np Castrola sam na nim jeżdżę a potem sie zobaczy czy będzie brał olej itp
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Flyer widziałes film od Kowi driftować sie da
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Przy drzewie jeszcze 4 koła ciągły
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Wkońcu filmik Myślałem że ten napęd robisz żeeby czasami sobie bokiem pośmigać a nie że bedziesz go tak butował na okrągło ale to Twoj samochód Twoja sprawa
-
[B5 1Z] Dziwna praca silnika szukam przyczyny
Czujnik skoro walnięty to nowy powinien załatwić sprawe.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No chodzi o to że mu ściagneli nowe przednie skrzydło i dali Vetelowi bo sobie je uszkodzil i Webber musial na starym jechac troche to nienormalne dla mnie.. :gwizdanie:
-
[INNE] Q7 czaderskim kolorze
A ta kozacka ? ? http://s.autokult.pl/images/2010/04/arab_01.jpg
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja tam się ciesze że Hamilton już przed 1 zakrętem rozwalił Vetelowi opone nie lubie go. :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
No zobaczymy 2-1 dla Holendrów bedzie :>
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Oranje wygraja :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Coś z przeniesieniem napędu Czwarte miejsce mogło być jego
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tak jak obstawiałem 6 miejsce nie jest źle. Wkońcu nic nowego nie maja na ten wyścig poza skrzydłem którego i tak nie używali w kwalach. Ten tor wymaga dobrego doscisku aerodynamicznego którego niestety Renault zbyt dobrego nie ma .
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Sądzę że 3 linia w kwalach będzie możliwa chodź na ten wyścig przygotowali tylko nowe przednie skrzydło którego i tak nie użyją przez reszte weekendu także idzie im bardzo dobzre
-
[B5 AFB] Nikt nie wie co to za sprężyny ?
tak na przednich sprężynach jest 1żołta i 3 czerwone kropki i nigdzie nie moge znalezc o tym znaczeniu info.[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 12:34_________________________________________________I sie nie dowiem a szkoda
-
[B5 AFN] Nowe turbo i dalej dymi na niebiesko jak cholera
Napewno w ukladzie wydechowym jest mnostwo oleju. Weź pojeździj nim ostro <czytaj wysokie obroty> przez kilkanascie kilometrow i przejdzie jesli turbo nowe jest zdrowe ;]
-
Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
Fajna Sprawdzałes go w carfaxie jak cos na pw odpisz
-
[B7 BKE] Problem z odpalaniem
Ja także obstawiam za bendixem.
-
[B5 AFN] Moja pierwsza Audiczka
Brawo za kolor mam taki sam Trzeba przyznać że śliczny egzemplarz Ci się trafił
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Obserwowałem juz na SR. To będzie miazga !
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
super ile już takich obietnic było Ja będe czekał bo jak masz rwd to jesteś wielki...
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
Moj ma nalatane licznikowe 20x,000km przebiegu z logów wynika że turbo mocniej dmucha i ma większa dawke paliwa w czasie jazdy niż powinien (sądze ze jakisz czip). I zero dymu Otwórz maske i po lewej stronie pod reflektorem znajdziesz gumowy wąż w kształcie litery S może być że jest pęknięty od dołu na zgięciu że tego nie zobaczysz ja tak miałem i kilku innych kolegow sprawdz to Silniki 2.5 poza droszą eksploatacją od innych silnikow są super
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Ale nas wkręcił :gwizdanie: