Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Nikt nie wie co to za sprężyny ?
Przy okazji sciagniecia koła. Sprawdzilem jakiego koloru mam sprezyne i tak jest na niej żólty i 3 czerwone.. Jaka to jest sprezyna 1be ? nigdzie nie moge znaleźc odpowiedzi.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:06_________________________________________________Nikt nie wie o to za sprężyny ??
-
(ADR) A4 B5 1.8, 125KM. Grafitowy metalic
Ładna ;] Widze z przodu juz lampy poliftowe
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
A ten smrodzik po ostrej jeździe to norma tak ?
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
Dobra sprawdze bo jak tak patrzę to nadal na tym bloku pod filtrem oleju jest ten olej.. To jest tak jak patrzysz pod czujnik g62 to widzi się na bloku olej teraz musze zlokalizować wyciek będzie trudno bo tam ciasno heh
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
No własnie zapomniałem o najważniejszym.... Najpierw miałem drobny wyciek z fltra oleju bo nie był dokręcony to pod nim na bloku był olej ale go zebrałem szmata jakoś i być może na turbo poleciało.. ale to było z miesiąc temu a ten dym mam do dzisiaj możliwe że paruje jeszcze z tego bloku ? Na kilka tysięcy przejechane ubyło ok2 cm z bagnetu
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
Witam, Jak w temacie gdy silnik jest rozgrzany to gdy stane to tak; Gdy otworze maskę dymek widać z okolic turbo. A gdy maska jest zamknięta dym wydobywa sie z pod prawego błotnika jak się patrzy z kabiny a z lewego nic nie dymi. Co to może być? Zapachu to nie ma nic. Jedynie po ostrej jeździe z butem w podłodze to gdy stane to czuć tak jakby czymś przypalonym .. Dymek jest koloru biało szarego coś w tym stylu.
-
[B5 AFB] Nikt nie wie co to za sprężyny ?
Witam. Tak jak w temacie skrzypi mi prawy przód słychać to najbardziej podczas wolnej jazdy,lub gdy na postoju pobujam za relingi czy tez wymac**je na postoju kierownica to okropnie tam coś skrzypi co to może być ? W poniedziałek powinnem wbić na kanał ale prosilbym o podpowiedzi co to może być Przy okazji sciagniecia koła. Sprawdzilem jakiego koloru mam sprezyne i tak jest na niej żólty i 3 czerwone.. Jaka to jest sprezyna 1be ? nigdzie nie moge znaleźc odpowiedzi.
-
[ALL] Passacik stary ale jaryy
Fajny Dodaj więcej fotek i może jakis opisik daj ? który rok jaki silnik itp
-
[B5 AFB] Wysoka temperatura - silnik jakby zza grobu. G 62. Pierwsze logi.
Tak jak u mnie na 3 okolo 140 leci. Zrób komplet logow napewno cos powiedzą...
-
[AWX] Pierwsze Audi. 1.9 TDI
Dobry zakup .
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Ja od początku wątpię bo żeby kilku sekundowego filmika nie nagrać...
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Co z tym filmikiem ?
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Absolutnie nie. Wymien najlepiej na Castrola 5w40
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Dawaj nawet samo kręcenie sie w koło chce zobaczyć Audi w takiej akcji.. a jak potrenujesz to i jakis dobry drifcik ehehe
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Piękna furka
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Kiedy będzie filmik ?
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Ciekawy pomysł czekam na filmik
-
[B5 AKN] Brak mocy do 2000 rpm
Te silniki ogólnie tak do tych ok. 2000rpm nie jada. Duże korekcje na wtryskach masz czy aby nie za duze ? Niech się fachowcy wypowiedzą. Wrzuć te logi w odpowiedni temat
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem jak jest ciepły silnik
Z tego co czytałem to czujnik sprawdza się za pomocą Vaga. Samym odłączeniem sie go nie zdiagnozuje.
-
[ALL] Moja Niunka A6
Na pierwszy rzut oka z przodu myślałem że to passat hehe.. Fajna furka
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Super silnik do tego Quattro jest idealnie Jak go położysz w dół i założysz te 19 to będzie kox..
-
RS4 Cantona
Ale zapie*dalacz i do tego ten dźwięk..
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
A ja że są bardzo duże korekcje na wtryskach (moje zdanie).
-
[B5 AFB] Original German avant blue
Cześć Co sądzicie o tym aby kupić nakładki chrom na lusterka, nie chce kupić i potem wstydzić się z tym jeździć wiec wolę najpierw zapytać Was. I do tego biały migacz boczny ? np takie. http://allegro.pl/item1046237397_nakladki_lusterka_chrom_audi_a3_s3_a4_s4_a6_s6_a8.html http://allegro.pl/item1018212933_migacz_bok_audi_a3_a4_a8_biale.html
-
[B5 AKN] Duże dymienie
Najlepiej to zrób komplet logow