Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Przy okazji sciagniecia koła. Sprawdzilem jakiego koloru mam sprezyne i tak jest na niej żólty i 3 czerwone.. Jaka to jest sprezyna 1be ? nigdzie nie moge znaleźc odpowiedzi.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:06_________________________________________________Nikt nie wie o to za sprężyny ??
  2. Ładna ;] Widze z przodu juz lampy poliftowe
  3. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Audi A4 B5
    A ten smrodzik po ostrej jeździe to norma tak ?
  4. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Audi A4 B5
    Dobra sprawdze bo jak tak patrzę to nadal na tym bloku pod filtrem oleju jest ten olej.. To jest tak jak patrzysz pod czujnik g62 to widzi się na bloku olej teraz musze zlokalizować wyciek będzie trudno bo tam ciasno heh
  5. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Audi A4 B5
    No własnie zapomniałem o najważniejszym.... Najpierw miałem drobny wyciek z fltra oleju bo nie był dokręcony to pod nim na bloku był olej ale go zebrałem szmata jakoś i być może na turbo poleciało.. ale to było z miesiąc temu a ten dym mam do dzisiaj możliwe że paruje jeszcze z tego bloku ? Na kilka tysięcy przejechane ubyło ok2 cm z bagnetu
  6. kubson opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Jak w temacie gdy silnik jest rozgrzany to gdy stane to tak; Gdy otworze maskę dymek widać z okolic turbo. A gdy maska jest zamknięta dym wydobywa sie z pod prawego błotnika jak się patrzy z kabiny a z lewego nic nie dymi. Co to może być? Zapachu to nie ma nic. Jedynie po ostrej jeździe z butem w podłodze to gdy stane to czuć tak jakby czymś przypalonym .. Dymek jest koloru biało szarego coś w tym stylu.
  7. Witam. Tak jak w temacie skrzypi mi prawy przód słychać to najbardziej podczas wolnej jazdy,lub gdy na postoju pobujam za relingi czy tez wymac**je na postoju kierownica to okropnie tam coś skrzypi co to może być ? W poniedziałek powinnem wbić na kanał ale prosilbym o podpowiedzi co to może być Przy okazji sciagniecia koła. Sprawdzilem jakiego koloru mam sprezyne i tak jest na niej żólty i 3 czerwone.. Jaka to jest sprezyna 1be ? nigdzie nie moge znaleźc odpowiedzi.
  8. Fajny Dodaj więcej fotek i może jakis opisik daj ? który rok jaki silnik itp
  9. Tak jak u mnie na 3 okolo 140 leci. Zrób komplet logow napewno cos powiedzą...
  10. Dobry zakup .
  11. Ja od początku wątpię bo żeby kilku sekundowego filmika nie nagrać...
  12. Co z tym filmikiem ?
  13. Absolutnie nie. Wymien najlepiej na Castrola 5w40
  14. Dawaj nawet samo kręcenie sie w koło chce zobaczyć Audi w takiej akcji.. a jak potrenujesz to i jakis dobry drifcik ehehe
  15. Kiedy będzie filmik ?
  16. Ciekawy pomysł czekam na filmik
  17. Te silniki ogólnie tak do tych ok. 2000rpm nie jada. Duże korekcje na wtryskach masz czy aby nie za duze ? Niech się fachowcy wypowiedzą. Wrzuć te logi w odpowiedni temat
  18. Z tego co czytałem to czujnik sprawdza się za pomocą Vaga. Samym odłączeniem sie go nie zdiagnozuje.
  19. Na pierwszy rzut oka z przodu myślałem że to passat hehe.. Fajna furka
  20. Super silnik do tego Quattro jest idealnie Jak go położysz w dół i założysz te 19 to będzie kox..
  21. kubson odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale zapie*dalacz i do tego ten dźwięk..
  22. A ja że są bardzo duże korekcje na wtryskach (moje zdanie).
  23. Cześć Co sądzicie o tym aby kupić nakładki chrom na lusterka, nie chce kupić i potem wstydzić się z tym jeździć wiec wolę najpierw zapytać Was. I do tego biały migacz boczny ? np takie. http://allegro.pl/item1046237397_nakladki_lusterka_chrom_audi_a3_s3_a4_s4_a6_s6_a8.html http://allegro.pl/item1018212933_migacz_bok_audi_a3_a4_a8_biale.html
  24. kubson odpowiedział(a) na piper1410 temat w 2.5TDI
    Najlepiej to zrób komplet logow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.