-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko gdzie hmmmm ma ktos jakis pomysł ??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe wiem wiem ... ale chciałem sie zapytac tutaj moze beda jacys chetni i am by sie dołaczyło
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to moze sa jacys chetni z okolic londynu , spotkać sie moze w ten weekend w jakims fajnym miejscu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe było by fajnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie głupie ..... bardzo dobre miejsce
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez jestem za poczatkiem wrzesnia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jestem za pomysłem Huan -a
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jestem za choc nie wiem czy bedzie nas taka sam iliosc jesli chodzi o taki spot na tor duzo osob poprostu powaraca o 20 do domów i bedzie koniec choc moze sie myle ja tak czy inaczej jestem chetny na każda impreze tak ze na mnie mozna liczyc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
apropo tego spociku .... czy bedzie tez miejsce na grila mozliwosc zostania na noc zeby bylło morzna jakies piwko wypic i pogadac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moze wrocimy do tematu spotu trzeba cos zaczac kombinowac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie denrwuje sie wcale mam ogromny dystans do siebie tak ,ze wiem ze to zarty
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
etronic dzieki .... ale chyba czas na zmiane koma bo dzwiek jest a obrazu brak juz wczesniej udało mi sie je przerobic i nie działały i mysłałem ze to wina programu no trudno
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ma ktos przerobiony filmik Huana na koma w wersji 3gp ?? bo link ktory dodał rover nie działa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak audi to innej jak a6 to nie kupie lubie przestrzen a przy moim wzroscie a4 troszke mała ( z calym szacunkiem dla posiadaczy a4) choc audi nies -a jest przesliczne [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:58_________________________________________________ hehe napewno
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe dzieki jakos sobie poradze .... ale powiem wam ze chciałem sprzedac swoje audi bo sie sypie ale po zlocie stwierdziłem ze chyba je naprawie i dalej bede uczestniczył w zlotach i na forach bo szkoda opuszczac taka wspaniała ekipe [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:50_________________________________________________albo kupie nową ale zostane przy audi
koperek86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta