Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koperek86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tylko gdzie hmmmm ma ktos jakis pomysł ??
  2. hehe wiem wiem ... ale chciałem sie zapytac tutaj moze beda jacys chetni i am by sie dołaczyło
  3. to moze sa jacys chetni z okolic londynu , spotkać sie moze w ten weekend w jakims fajnym miejscu
  4. hehe było by fajnie
  5. nie głupie ..... bardzo dobre miejsce
  6. ja tez jestem za poczatkiem wrzesnia
  7. ja jestem za pomysłem Huan -a
  8. jestem za choc nie wiem czy bedzie nas taka sam iliosc jesli chodzi o taki spot na tor duzo osob poprostu powaraca o 20 do domów i bedzie koniec choc moze sie myle ja tak czy inaczej jestem chetny na każda impreze tak ze na mnie mozna liczyc
  9. apropo tego spociku .... czy bedzie tez miejsce na grila mozliwosc zostania na noc zeby bylło morzna jakies piwko wypic i pogadac
  10. moze wrocimy do tematu spotu trzeba cos zaczac kombinowac
  11. nie denrwuje sie wcale mam ogromny dystans do siebie tak ,ze wiem ze to zarty
  12. etronic dzieki .... ale chyba czas na zmiane koma bo dzwiek jest a obrazu brak juz wczesniej udało mi sie je przerobic i nie działały i mysłałem ze to wina programu no trudno
  13. ma ktos przerobiony filmik Huana na koma w wersji 3gp ?? bo link ktory dodał rover nie działa
  14. jak audi to innej jak a6 to nie kupie lubie przestrzen a przy moim wzroscie a4 troszke mała ( z calym szacunkiem dla posiadaczy a4) choc audi nies -a jest przesliczne [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:58_________________________________________________ hehe napewno
  15. hehe dzieki jakos sobie poradze .... ale powiem wam ze chciałem sprzedac swoje audi bo sie sypie ale po zlocie stwierdziłem ze chyba je naprawie i dalej bede uczestniczył w zlotach i na forach bo szkoda opuszczac taka wspaniała ekipe [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:50_________________________________________________albo kupie nową ale zostane przy audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.