Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Michu wypowiedział tylko swoje zdanie nie kłućcie sie A co do auta bardzo fajne choć ten przód mi nie wygląda fajnie z tymi chromami itp.
-
[B5 AHU] Problem z hamulcami
Klocki sprawdź i nie ten dział Kolego
-
[B5 AKN] Zasada dzialania pompy paliwa
Mógłbys mi kolego napisać gdzie on się znajduje jak go wyciągnąć itp ? Dodam że paliwo w tym przezroczystym przewodzie co idzie do pompy wtryskowej jest. Tylko nie ma na dopływie do filltra.
-
[B5 AKN] Zasada dzialania pompy paliwa
Filtr paliwa wymieniany zaworek zwrotny też, kupywałem wstawiałem na powroty ogolnie gdzie sie tylko dało i nic także już niewiem co to może byc
-
bura sukA / wiejski mod str3
A na moją okolicę to także spora gleba :gwizdanie: Teraz wrzuć na przód poliftowe lampy +ksenon 6000k i biale kierunki i jest za***iście
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nawet gdyby Kubica wskoczył na starcie na to p5 to i tak przed 6 zakrętem Button by go wziął.. Niestety 3 pierwsze teamy to mozna powiedzieć inny level niż Renault na tym GP. To Alonso walczy o tytuł także to było wielce prawdopobone że Massa będzie musiał go przepuścić no ale nie w taki sposób. Myślałem że np na 6 zakręcie nie wychamuje czy coś lipa zdeka..
-
[B5 AKN] Zasada dzialania pompy paliwa
Mam to samo męczę się z tym problem już wiele czasu. Gdy zgasze silnik wężyk co leci z pompy do filtra staje sie pusty paliwo z niego ucieka. A przy odpaleniu to dopiero gdy silnik już odpali to wtedy po około sekundzie ten wąż napełnia sie paliwem. I już naprawde niewiem co to może byc
-
RS4 B5 Dyno Day
Mnie się auto na nich bardzo podoba akurat jest śliczny !!
-
[B5 AFY] Automatyczna skrzynia biegów - Awaria jakiegoś czujnika.
Mało sie znasz kolego na skrzyniach nie ABS tylko ASB a po 2 gdy skrzynia ma tryb awaryjny to wrzuca tylko do 3 biegu..
-
[ALL B5] A4 b5 2.8 V6 QUATTRO
No z zewnątrz się prezeentuje bardzo dobrze Założ ksenia 6000k i przód ma wtedy śliczny hehe
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - brak mocy
Przemik napisał na górze.... :gwizdanie:
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - brak mocy
Z tego co ja widzę to turbo poźno wstaje, i egr zabrudzony. Ale niech mnie fachowcy poprawia
-
[B5 AKN] Wymiana filtru paliwa
Zależy niby trzeba ale tego raczej nikt nie robi i nic sie nię dzieje jak chcesz to zaciśnij...
-
[B6 AWX] Audi gaśnie po odpaleniu
A pali sie kontrolka od immo jak odpalisz ?
-
[B5 1Z] Kontrolka świec żarowych
Wychodzi na to że tak. Sprawdź vagiem
-
[B5 AKN] Wymiana filtru paliwa
Nie musisz ja zalałem tylko filtr do pełna i odpalił bez problemu
-
Moja Niunia
Lepsze takie felgi niż jakieś podróby z plasteliny...
-
Moja Niunia
Ale wysoko stoi jak koza Zapodaj mu najlepiej -30 optymalne bynajmniej jak na moją okolice. No te światełka troszke szpecą, z rrelingami będzie ładniej zobaczysz
-
[B6 AWX] Korekcje
Orlen Lukoil to samo od lat leje na orlenie żadnych problemów. Raz nie miałem wyjścia i musiałem zatankować na lotosie pech pewnie trafił że zalało mi jakieś gówno bo po chyba 10-20km zaczął mi silnik przerywać- filtr paliwa zapchany..
-
B6 Telepanie budy
A gdy dodasz gazu to przestaje tak ? Jeśli tak to poduchy pod silnikiem
-
[ALL B5] turbo
Co to za błąd był jaki numer ?? Potrzebny będzie komplet logów
-
[B5 AKN] Problem- auto wpada w tryb awaryjny
523 Czujnik temperatury powietrza zasysanego - G 42, Czujnik IAT - temperatura wysoka - obwód niski - G42 553 Przepływomierz masowy powietrza - G70, Czujnik masy przepływu powietrza - G70 575 Ciśnienie w kolektorze dolotowym, Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej 1262 Elektrozawór ograniczenia ciśnienia doładowania - N75, Zawór regulacji bypassa przepustnicy do spalin - N75
-
Golf - w automacie.
Tak z ciekawosci ile ma do setki ?
-
[B5 AKN] Po wymianie rozrządu-pali więcej
No trzeba zwalać przedni zderzak troche roboty jest
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
I niech ktoś powie że te silniki są kiepskie