Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Michu wypowiedział tylko swoje zdanie nie kłućcie sie A co do auta bardzo fajne choć ten przód mi nie wygląda fajnie z tymi chromami itp.
  2. kubson odpowiedział(a) na Marcin_F temat w 1.9TDI
    Klocki sprawdź i nie ten dział Kolego
  3. Mógłbys mi kolego napisać gdzie on się znajduje jak go wyciągnąć itp ? Dodam że paliwo w tym przezroczystym przewodzie co idzie do pompy wtryskowej jest. Tylko nie ma na dopływie do filltra.
  4. Filtr paliwa wymieniany zaworek zwrotny też, kupywałem wstawiałem na powroty ogolnie gdzie sie tylko dało i nic także już niewiem co to może byc
  5. A na moją okolicę to także spora gleba :gwizdanie: Teraz wrzuć na przód poliftowe lampy +ksenon 6000k i biale kierunki i jest za***iście
  6. Nawet gdyby Kubica wskoczył na starcie na to p5 to i tak przed 6 zakrętem Button by go wziął.. Niestety 3 pierwsze teamy to mozna powiedzieć inny level niż Renault na tym GP. To Alonso walczy o tytuł także to było wielce prawdopobone że Massa będzie musiał go przepuścić no ale nie w taki sposób. Myślałem że np na 6 zakręcie nie wychamuje czy coś lipa zdeka..
  7. Mam to samo męczę się z tym problem już wiele czasu. Gdy zgasze silnik wężyk co leci z pompy do filtra staje sie pusty paliwo z niego ucieka. A przy odpaleniu to dopiero gdy silnik już odpali to wtedy po około sekundzie ten wąż napełnia sie paliwem. I już naprawde niewiem co to może byc
  8. Mnie się auto na nich bardzo podoba akurat jest śliczny !!
  9. Mało sie znasz kolego na skrzyniach nie ABS tylko ASB a po 2 gdy skrzynia ma tryb awaryjny to wrzuca tylko do 3 biegu..
  10. No z zewnątrz się prezeentuje bardzo dobrze Założ ksenia 6000k i przód ma wtedy śliczny hehe
  11. Przemik napisał na górze.... :gwizdanie:
  12. Z tego co ja widzę to turbo poźno wstaje, i egr zabrudzony. Ale niech mnie fachowcy poprawia
  13. Zależy niby trzeba ale tego raczej nikt nie robi i nic sie nię dzieje jak chcesz to zaciśnij...
  14. A pali sie kontrolka od immo jak odpalisz ?
  15. Wychodzi na to że tak. Sprawdź vagiem
  16. Nie musisz ja zalałem tylko filtr do pełna i odpalił bez problemu
  17. kubson odpowiedział(a) na czambi123 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lepsze takie felgi niż jakieś podróby z plasteliny...
  18. kubson odpowiedział(a) na czambi123 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale wysoko stoi jak koza Zapodaj mu najlepiej -30 optymalne bynajmniej jak na moją okolice. No te światełka troszke szpecą, z rrelingami będzie ładniej zobaczysz
  19. Orlen Lukoil to samo od lat leje na orlenie żadnych problemów. Raz nie miałem wyjścia i musiałem zatankować na lotosie pech pewnie trafił że zalało mi jakieś gówno bo po chyba 10-20km zaczął mi silnik przerywać- filtr paliwa zapchany..
  20. A gdy dodasz gazu to przestaje tak ? Jeśli tak to poduchy pod silnikiem
  21. kubson odpowiedział(a) na szczurek05 temat w Audi A4 B5
    Co to za błąd był jaki numer ?? Potrzebny będzie komplet logów
  22. 523 Czujnik temperatury powietrza zasysanego - G 42, Czujnik IAT - temperatura wysoka - obwód niski - G42 553 Przepływomierz masowy powietrza - G70, Czujnik masy przepływu powietrza - G70 575 Ciśnienie w kolektorze dolotowym, Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej 1262 Elektrozawór ograniczenia ciśnienia doładowania - N75, Zawór regulacji bypassa przepustnicy do spalin - N75
  23. kubson odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    Tak z ciekawosci ile ma do setki ?
  24. No trzeba zwalać przedni zderzak troche roboty jest
  25. I niech ktoś powie że te silniki są kiepskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.