Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

netoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 1.8 ADR. sprzęgiełko się załącza.
  2. Witam wszystkich użytkowników, potrzebuję porady, opiszę dokładnie problem.. od ostatniego tygodnia coraz słabiej działa mi klimatyzacja... zimne powietrze leci tylko ze środkowych nawiewów.. z całej reszty... nogi/szyba oraz boczne leci letnio-ciepłe.... miesiąc temu klimatyzacja przeszła serwis.. filtry odgrzybianie i napełnienie..... i wtedy było OK.. objechałem kilka warsztatów, sprawdzono szczelność oraz kompresor ... są OK. Jeden z mechaników stwierdził, że wygląda to na elektronikę... sprawdziłem na kompie... brak błędów ale zastanawia mnie że,... na wyświetlaczu temp silnika jest 90st, na klimatroniku na kanale 51(temp silnika.. 90st) na kanale 49(temp płynu chłodniczego 0st), moje pytanie... czy to może mieć wpływ na klimatyzację?? Oraz, który to czujnik... gdzie się znajduje.... dzięki za pomoc....
  3. Ja siedzę przy panelach i deskach podłogowych i powiem tak: 2009 fenomen....... 2010 kryzys na maxa... a od poczatku 2011 znów zleceń opór.... firma w której pracuje robi ok 10 000 m2 podłóg miesięcznie....
  4. dzięki za potwierdzenie "wihajster" jutro rozkładam go do skutku... [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 20:06_________________________________________________Jak "wihajster" wspomniał, rozpoławia się... najlepiej podważyć go od strony grota, od drugiej strony jest zatrzask, który mocno go trzyma, i można go ułamać.
  5. zgadza się w kluczyku z diodą nie ma problemu, ale to jest kluczyk zapasowy i podważam, rozciągam, naciągam i nic.... zastanawiam się czy on jest sklejony, zespawany czy co.... zrobie zaraz lepsze foto.. może ktoś pomoże, nie chciałbym go podczas rozbiórki zniszczyc...[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 19:22_________________________________________________lepsze foto....
  6. Witam, podepnę się pod temat. Czy ktoś rozbierał tego typu kluczyk? Próbuje się do niego dobrać różnymi sposobami, ale ciężko :/ Czy jego się w ogóle da rozebrać??
  7. Dokładnie passat i a4 to ta sama płyta podłogowa, zawiech, silniki, skrzynie... to samo a3=golf4=octavia=leon=toledo. Jest to dobre, bo dzięki takiemu urozmaiceniu jest większy dostęp do części i są one tańsze.
  8. Dziś przy okazji zmiany żarówki w klimatroniku odkryłem chyba problem, źle wykonana instalacja radia nie oryginalnego. Przy odłączonym radiu zegarek, trip i klimatronik działają bez resetowania się. Wychodzi na to, że stały plus do radia odcina stały plus zegarów... Musze podjechać do magika od elektroniki aby naprawił problem, opisze co było nie tak[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 19:27_________________________________________________Problem nie rozwiązany. Instalację do radia podciągnąłem z zapalniczki i problem nie ustał :/ czyli bez zapłonu zatrzymuje się zegarek i resetuje klimatronik, oraz trip. Następnym krokiem będzie wymiana kostki stacyjki myślicie , że uszkodzona kostka może być przyczyną?
  9. Pasują... ja od siostr z passata B5 '98 zakładałem do A6 C5 z 98. Passat b5 to to same zawieszenie co a4 b5, a6 c5, superb.
  10. No ja sądzę, że to coś z czujnikami lub koloratkami bo u mnie było ok dopóki nie tkneli przegubu...
  11. Mnie się tak zaczęło dziać w A6'tce po zmianie przegubu... przy dojeżdżaniu i lekkim naciśnięciu hamulca załączał się ABS.... nikt nie wiedział co jest przyczyną, mechanik, który zmienił przegub kombinował jak mógł, zmienił koronkę ze starego przegubu, ustawiał szczeliny czujnika, komp nic nie pokazał, sprawdzał nawet na stacji diagnostycznej rozkład siły hamowania.. musiałem wyciągnąć bezpiecznik ABS'u bo jazda z tą usterką była strasznie irytująca, niestety niedługo później gość mi wymusił i A6 poszła do kasacji i nie odkryłem przyczyny.
  12. Skrzynia złapała jakiś błąd lub awarię... bez podpięcia kompa raczej ciężko będzie strzelać, może być wiele przyczyn . Jeśli zczytasz kody błędów wrzuć je tutaj.
  13. Wg Eurotaxu 1.8T avant w '99 kosztował 122,434 zł. 1.9TDi 112,195zł
  14. netoo odpowiedział(a) na olovski temat w Audi A4 B5
    Bierz 2.8 bez obaw.. świetny silnik.. zresztą jak każda benzynowa V-ka OOOO. Ja nie odnotowałem nadmiernego zużycia oleju w tych silnikach..
  15. albo poczytać na forum o skrzyni CVT i sprawdzić dokładnie jej stan przed zakupem danego auta aby nie trafić na na sztukę w ostatnim stadium agonii i po prostu cieszyć się z jazdy multitronikiem Wiem. Jechałem kiedyś multi w a6 myśląc, że to tip i najpier myślałem, że coś nie tak jak wskazówka obrotów zatrzymała się w miejscu a prędkość rosła . Jeździ się przyjemnie, ale lubię czasami pomęczyć auto.. i raczej wolałbym mocniejszą skrzynię..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.