Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Kontrolka świec żarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko:

Czy jak jest ciepło na dworze, to czy przy przekręceniu kluczykiem powinna świecić się przez kilka sekund kontrolka od podgrzewania świec żarowych?

U mnie właśnie tak się dzieje i nie wiem czy jest OK czy coś jest nie tak.

Proszę o pomoc kolegów.

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano

jeżeli odpalasz z rana to przy takich pogodach około 3 sek.(ja tak mam).

świece kiedy wymieniałeś?

Opublikowano

Witam

Mam pytanko:

Czy jak jest ciepło na dworze, to czy przy przekręceniu kluczykiem powinna świecić się przez kilka sekund kontrolka od podgrzewania świec żarowych?

U mnie właśnie tak się dzieje i nie wiem czy jest OK czy coś jest nie tak.

Proszę o pomoc kolegów.

Pozdrawiam

Paweł

jak masz zwalony czujnik temperatury [z poprzedniego Twojego tematu tak wynika -> http://http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143798.0 ] to sterownik dostaje zaklamane dane co do temperatury i bledne steruje podgrzewaniem swiec zarowych [stad ta kontrolka swiec zarowych].

Zajmij sie jedna rzecza a potem szukaj kolejnych problemow bo jedna usterka moze miec wiele objawow ...

Opublikowano
  • Autor

Czujnik temperatury wymieniany był na nowy rok temu.

Czy to możliwe żeby znów się uszkodził?

Opublikowano

Wychodzi na to że tak. Sprawdź vagiem

Opublikowano
  • Autor

Czy do wymiany tego czujnika temperatury trzeba spuszczać płyn chłodzący?

Opublikowano

Jak zrobisz to szybko to nie ,ubędzie trochę płynu ale nie wiele . Dolejesz tyle ile będzie brakowało i po sprawie. Rób to na zimnym silniku.

Opublikowano
  • Autor

Gdzie dokładnie ten czujnik temperatury się znajduje?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 14:10_________________________________________________Sprawdzałem VAG-iem i pomiary 01 Engine nie wykazały żadnych błędów.

Czyli to nie jest czujnik temperatury cieczy chłodzącej?

Jak mam to rozumieć?

A wobec tego co to może być?

Opublikowano

http://obrazki.elektroda.net/35_1234474137.jpg

jakie te pomiary robiłeś ?

w 01 Engine wchodzisz w grupę 007 i odczytujesz wskazania z pola 4 (Coolant temp.) - zwłaszcza wtedy jeśli kontrolka świec dłużej świeci.

Opublikowano
  • Autor

Wszedłem w 01 Engine i sprawdziłem czy nie wyświetlił się żaden błąd.

Pewnie źle zrobiłem.

Bardzo proszę kolegę Sztomel o dokładny opis jak sprawdzić VAG-iem ten czujnik temperatury cieczy?

Opublikowano

Wszedłem w 01 Engine i sprawdziłem czy nie wyświetlił się żaden błąd.

Pewnie źle zrobiłem.

Bardzo proszę kolegę Sztomel o dokładny opis jak sprawdzić VAG-iem ten czujnik temperatury cieczy?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142869.0;highlight=g2+g62

Opublikowano

dzięki spanky za wyręczenie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.