Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Złe odpalanie na ciepłym silniku
U mnie żaden z tych nie chodzil tylko 1 26241
-
[ALL B5] Moja a4 Fl
Super kolorek taki jak mój także jest boska
-
[B7 BPW] Dziwny dzwięk pracy silnika po zmianie pompy oleju 2.0 Tdi 140 km mp3
Mnie dzwięk przypomina nie dokręconą np osłone która wpada w wibracje.. Posprawdzaj wszystkie plastiki czy dobrze przykręcone
-
[ALL B5] Piszczy przy maksymalnym skręcie.
Wydaje mi się że kiedyś tego nie miałem mniej więcej 2 tygodnie temu to usłyszałem.
-
Lekkie terenowe auto do 35 tysięcy
Może coś takiego ? http://allegro.pl/item1168756686_jeep_wrangler_sahara_2_5_1989_piekny_oryginal.html
-
[ALL B5] Piszczy przy maksymalnym skręcie.
Witam Tak jak w temacie piszczy mi coś przy maksymalnym skręcie kierownicy. Dźwięk dochodzi tak jakby z koła co to może być ?
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
Po twoich postach narzekań na te 2.5 myślałem że cos jeszcze Ci padło ale jeśli tylko to to luzik.. Eksploatacyjne rzeczy ;D
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
Wam jeszcze nie zbrzydło to ciągle robienie z silnika 2.5 jakiejś totalnej kupy ?? Bo mnie już niektórych żal ani 1 pozytywa tylko że do d*py ....
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jechał jeszcze napewno 1 okrążenie.. Tylko nie pamietam na 100% czy zjechal na nastepnym po karze czy na 2 okr.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zjechal na kare stop-go ale na bodajże następnym okr. sie już wycofał. Mówi że duża podsterowność po tym incydencie była, uszkodziło mu to zawieszenie zapewne . Pierwszy wywiad ;]
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
Opisz no co to za przełącznik a my Ci powiemy od czego on jest
-
Audi A4 B5 1.8 T
Przód ładny.. A te 2 rynny.. wywal je jak najprędzej i bedzie super
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
To ten kto robił te wałki albo wymienił zapobiegawczo albo mechanik sie nie zna i auto ma dużo więcej nalatane :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:03_________________________________________________Pierwszy raz o czymś takim słyszę pokaż to
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
NO także sie pytam ;]
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
Fajny silnik Pozatym ładna. A co to za ``( przełożenie sport)`` masz ??
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale maniana.. Ten od lizaka to jakis amaator
-
Ford Focus 1.6 2002r
Mi sie wyłączał w bmw wyciagłem przelutowałem wszystkie luty i wróciło do normy ;]
-
F1, Rajdy i Motorsport
"Witalij, Robert jest od ciebie szybszy, zrozumiałeś??" Jeśli już coś to będzie to na odwrót pamietajcie że większość wplywow w stajni Renault ma ruski sposnor
-
[B5 AFB] Logi statyczne i BS do oceny./ Pytanie o dawke paliwa
On był czyściutki jedynie moge go rozruszać dużo bardziej i WD40 wypsikać. Jeśli tak to wyczyszczę ;] /// A co mi szkodzi zadam kolejne pytanie ;D Jak widac na logu dawka paliwa to 6, gdy zmieniałem w Vagu wartosći nawet na najwyższe jakie sie dało to dawka skoczyła tylko na 5 z hakiem. W tym silniku jaka powinna być ta dawka, chciałem dać jak największą okolo 3-4 a tu tylko 5. Zdziwiłem się troche bo niektóre osoby się nią bawią że mają zakres np. od 7mg do 3mg. Co to może być ?
-
[B5 AFB] Logi statyczne i BS do oceny./ Pytanie o dawke paliwa
To super. Czyli co żeby było malinowo pomoże jeszcze raz wyciągnięcie i przeruszanie itp? Czy już to lepiej zostawic ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
No tak mają nowe tylne skrzydło. Tu nie ma F-ducta. Bedzie miał dopiero w SPA. Co dziwne upierają sie że bedzie to 1 raz lecz w Walencji Robert już na przodzie bolidu miał wlot taki jak ma Mclaren Petrov tego nie miał . Pewnie im to wtedy nie wyszlo...
-
[B5 AFB] Logi statyczne i BS do oceny./ Pytanie o dawke paliwa
Tak jak pisałes BS zrobiłem, a zaraz po nim jeszcze raz statycznego i wyszedl całkiem inny niż wczoraj heh Wychodzi na to że teraz na luzie jest otwarty tak jak powinien tak ? Ja nim wtedy poruszałem kilka razy pewnie go rozruszałem.. Tutaj Bs; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/971616f8017e1225.html A tutaj zaraz po BS robiony statyczny; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/620e1e8c9309dead.html Logi dynamiczne zrobie za tydzien-2 musze miejsce fajne znaleźć na to heh
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
Jeśli znajdziesz zdrowe 2.5 i nie przeraża Cie spalanie ok.10l przy dynamicznej jezdzie w trybie mieszanym to go bierz.
-
[B5 AFB] Logi statyczne i BS do oceny./ Pytanie o dawke paliwa
A wtedy co by mi sie polepszyło ?? Ale raczej tego nie bede robił bo jak patrzałem to musze przez wentylator jakies sruby odkrecal i inne takie sprawy ;/[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:14_________________________________________________Dobra EGRa wyciagłem i co sie okazało był czyściutki żadnego szlamu ani nic, odmykało sie go bardzo cieżko ale domykał sie bez problemu. Przy logu statycznym wykresy wyglądają identycznie lecz przy gazowaniu pojawia się 95,5 wcześniej tego nie było wcale. Także co już jest dobrze czy nadal cos nie domaga ? Tu log gr. 03 jak będzie trzeba więcej do oceny tego egra to dorzuce ale może sie coś z tego i da oblukać. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/988c725b8d3f1773.html PS. A tak z ciekawości znalazłem własnie loga gr 11 dynamicznego da sie z niego coś zobaczyć był on robiony w 2009 roku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15fcf5a188cba6da.html pozdrawiam
-
[B5 AFB] Po kolizji drogowej nie odpala
Pierwszy raz o czymś takim słusze w audi Tam wiem że jest przycisk ale to do alarmu...