Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. U mnie żaden z tych nie chodzil tylko 1 26241
  2. Super kolorek taki jak mój także jest boska
  3. Mnie dzwięk przypomina nie dokręconą np osłone która wpada w wibracje.. Posprawdzaj wszystkie plastiki czy dobrze przykręcone
  4. Wydaje mi się że kiedyś tego nie miałem mniej więcej 2 tygodnie temu to usłyszałem.
  5. Może coś takiego ? http://allegro.pl/item1168756686_jeep_wrangler_sahara_2_5_1989_piekny_oryginal.html
  6. Witam Tak jak w temacie piszczy mi coś przy maksymalnym skręcie kierownicy. Dźwięk dochodzi tak jakby z koła co to może być ?
  7. Po twoich postach narzekań na te 2.5 myślałem że cos jeszcze Ci padło ale jeśli tylko to to luzik.. Eksploatacyjne rzeczy ;D
  8. Wam jeszcze nie zbrzydło to ciągle robienie z silnika 2.5 jakiejś totalnej kupy ?? Bo mnie już niektórych żal ani 1 pozytywa tylko że do d*py ....
  9. Jechał jeszcze napewno 1 okrążenie.. Tylko nie pamietam na 100% czy zjechal na nastepnym po karze czy na 2 okr.
  10. Zjechal na kare stop-go ale na bodajże następnym okr. sie już wycofał. Mówi że duża podsterowność po tym incydencie była, uszkodziło mu to zawieszenie zapewne . Pierwszy wywiad ;]
  11. Opisz no co to za przełącznik a my Ci powiemy od czego on jest
  12. Przód ładny.. A te 2 rynny.. wywal je jak najprędzej i bedzie super
  13. To ten kto robił te wałki albo wymienił zapobiegawczo albo mechanik sie nie zna i auto ma dużo więcej nalatane :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:03_________________________________________________Pierwszy raz o czymś takim słyszę pokaż to
  14. NO także sie pytam ;]
  15. Fajny silnik Pozatym ładna. A co to za ``( przełożenie sport)`` masz ??
  16. Ale maniana.. Ten od lizaka to jakis amaator
  17. Mi sie wyłączał w bmw wyciagłem przelutowałem wszystkie luty i wróciło do normy ;]
  18. "Witalij, Robert jest od ciebie szybszy, zrozumiałeś??" Jeśli już coś to będzie to na odwrót pamietajcie że większość wplywow w stajni Renault ma ruski sposnor
  19. On był czyściutki jedynie moge go rozruszać dużo bardziej i WD40 wypsikać. Jeśli tak to wyczyszczę ;] /// A co mi szkodzi zadam kolejne pytanie ;D Jak widac na logu dawka paliwa to 6, gdy zmieniałem w Vagu wartosći nawet na najwyższe jakie sie dało to dawka skoczyła tylko na 5 z hakiem. W tym silniku jaka powinna być ta dawka, chciałem dać jak największą okolo 3-4 a tu tylko 5. Zdziwiłem się troche bo niektóre osoby się nią bawią że mają zakres np. od 7mg do 3mg. Co to może być ?
  20. To super. Czyli co żeby było malinowo pomoże jeszcze raz wyciągnięcie i przeruszanie itp? Czy już to lepiej zostawic ?
  21. No tak mają nowe tylne skrzydło. Tu nie ma F-ducta. Bedzie miał dopiero w SPA. Co dziwne upierają sie że bedzie to 1 raz lecz w Walencji Robert już na przodzie bolidu miał wlot taki jak ma Mclaren Petrov tego nie miał . Pewnie im to wtedy nie wyszlo...
  22. Tak jak pisałes BS zrobiłem, a zaraz po nim jeszcze raz statycznego i wyszedl całkiem inny niż wczoraj heh Wychodzi na to że teraz na luzie jest otwarty tak jak powinien tak ? Ja nim wtedy poruszałem kilka razy pewnie go rozruszałem.. Tutaj Bs; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/971616f8017e1225.html A tutaj zaraz po BS robiony statyczny; http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/620e1e8c9309dead.html Logi dynamiczne zrobie za tydzien-2 musze miejsce fajne znaleźć na to heh
  23. Jeśli znajdziesz zdrowe 2.5 i nie przeraża Cie spalanie ok.10l przy dynamicznej jezdzie w trybie mieszanym to go bierz.
  24. A wtedy co by mi sie polepszyło ?? Ale raczej tego nie bede robił bo jak patrzałem to musze przez wentylator jakies sruby odkrecal i inne takie sprawy ;/[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:14_________________________________________________Dobra EGRa wyciagłem i co sie okazało był czyściutki żadnego szlamu ani nic, odmykało sie go bardzo cieżko ale domykał sie bez problemu. Przy logu statycznym wykresy wyglądają identycznie lecz przy gazowaniu pojawia się 95,5 wcześniej tego nie było wcale. Także co już jest dobrze czy nadal cos nie domaga ? Tu log gr. 03 jak będzie trzeba więcej do oceny tego egra to dorzuce ale może sie coś z tego i da oblukać. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/988c725b8d3f1773.html PS. A tak z ciekawości znalazłem własnie loga gr 11 dynamicznego da sie z niego coś zobaczyć był on robiony w 2009 roku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15fcf5a188cba6da.html pozdrawiam
  25. Pierwszy raz o czymś takim słusze w audi Tam wiem że jest przycisk ale to do alarmu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.