Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Mech jak sadzisz będzie dominacja Mclarena w Q3 ?
  2. Tak powinny wyglądać wszystkie sesje kwalifikacyjne [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:29_________________________________________________Jedno jest pewne że Petrov wyleci :gwizdanie: Tuż przed swoim wyjazdem dostał info od zespołu że jest mokro i że jest przewidziany deszcz. A ten cholercia na kerby wjezdza
  3. Bez sensu jest ją rozbierać jeśli jest wporzątku nie fatyguj sie ;]
  4. TAk Kubica 322 a 2 miał 316 mnie to cieszy Cieszy także że czują się konkurencyjni na mokrym i na suchym torze. Jedyny problem jaki mają to troche podsterowności Kubica i Vitalij. http://www.renaultf1.com/2010-Belgian-Grand-Prix-Friday.html
  5. Biedactwo.. Ja miałem podobną przygode z kotem jade i w pewnej chwili dojrzałem kota jak zaczyna biegnąć w strone mojego auta z lewej strony byłem pewny że przeleci za mna bo gdy go zobaczyłem był równo ze mną a tu bum wpadł mi pod tylne koło.. 19 lat jeżdze i 1 raz mi sie to zdarzyło poza tym jak w Czechach 10 lat temu małe dziki mi wyskoczyły pod przód auta dobrze że były młode to tylko zderzak i coś tam jeszcze do wymiany było.
  6. Mój także zero dyma kolego Twój może puścić czarnego bąka. Bo z tego co czytam to widzę że kolega bardzo spokojnie jeździ, a np moja i kolegi Kileer furka turbo ma czysciutkie
  7. Fajne pytanie Ja podczas przyspieszania raz na wyjazd nawet malutki ok 10 km. przegonię fure do 3-4rpm dla silnika to nic złego ;] a i frajda chociaż jakaś jest ;]
  8. Nie zmieniaj na angeleyes tylko POLIFTOWE zakladaj
  9. kubson odpowiedział(a) na JasioB temat w Audi A4 B5
    Załóż tą nowszego typu i także nie będziesz miał z nią już problemów.
  10. Kołobrzeg - Częstochowa droga przez PL bo syn paszportu nie wziął tak to by sie przez Niemcy pruło :gwizdanie: 5 osób w aucie i bagażnik zapchany po dach. Przez 96km na A2 był tempomat ustawiony na 160km. A tak to przeważnie 110-130km. Spalanie 9l.
  11. kubson odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Cantona ja dobrze widziałem że w dzisiejszym odcinku OPT Twoja Rs`a była ? Twoja fura jest
  12. Na spalaniu mnie bardzo nie zależy, a jeżeli mogę go choć trochę podkręcić tą dawką to czemu nie.
  13. Dziękuje bardzo
  14. Najlepiej sobie kup 2suwa. Co do nowych to teraz nie mam pojęcia ze starszych to Ci moge polecić aeroxa, benneli, mallaguti f12
  15. Witam szukam dobrego Chiptunera jak najbliżej częstochowy, kogo polecacie ?
  16. Ten błąd oznacza że coś blokuje połączenie skrzyni z silnikiem.. Więcej nie wiem na ten temat czym to może być spowodowane
  17. Wg Ciebie kolego zostawić tak jak jest czy bawić się tym nastawnikiem ?
  18. Mnie też ;D Da sie tego używać w samochodzie który ma automata ? Jak wrzuce na N to sie nie powinno nic stac raczej .
  19. A co mi szkodzi zadam kolejne pytanie ;D Jak widac na logu dawka paliwa to 6, gdy zmieniałem w Vagu wartosći nawet na najwyższe jakie sie dało to dawka skoczyła tylko na 5 z hakiem. W tym silniku jaka powinna być ta dawka, chciałem dać jak największą okolo 3-4 a tu tylko 5. Zdziwiłem się troche bo niektóre osoby się nią bawią że mają zakres np. od 7mg do 3mg. Co to może być ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b8a2432959c2ffa.html
  20. Co sądzicie o tej grze ? Mam nadzieję że wkońcu wyjdzie jakaś porządna gra F1. Z filmików które obejrzałem na YT zapowiada sie wspaniale, grafika boska. Ale największa niewiadoma to fizyka jazdy jak ma być jakaś arkadowska to Jeśli będzie bardziej symulacja to super.
  21. No wiesz wolno sie zbiera bo to jednak najnowszy automat nie jest. A te 15 sekund to już raczej nie problem skrzyni tylko silnika zrób logi ;]
  22. jak koło 800 to w normie są. Na tanich zamiennikach może być tak samo co na zużytych orginalnych..
  23. Zapewne Ci sie zapowietrzył sprawdź to ;]
  24. Jakie masz te obroty ? Wymieniałeś na orginalne czy na tanie zamienniki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.