Treść opublikowana przez kubson
-
F1, Rajdy i Motorsport
Mech jak sadzisz będzie dominacja Mclarena w Q3 ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tak powinny wyglądać wszystkie sesje kwalifikacyjne [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:29_________________________________________________Jedno jest pewne że Petrov wyleci :gwizdanie: Tuż przed swoim wyjazdem dostał info od zespołu że jest mokro i że jest przewidziany deszcz. A ten cholercia na kerby wjezdza
-
[B6 AWX] Jak najlepiej "przegonić" Turbinę?
Bez sensu jest ją rozbierać jeśli jest wporzątku nie fatyguj sie ;]
-
F1, Rajdy i Motorsport
TAk Kubica 322 a 2 miał 316 mnie to cieszy Cieszy także że czują się konkurencyjni na mokrym i na suchym torze. Jedyny problem jaki mają to troche podsterowności Kubica i Vitalij. http://www.renaultf1.com/2010-Belgian-Grand-Prix-Friday.html
-
[B6 AWX] Jak najlepiej "przegonić" Turbinę?
Tak
-
Spotkanie wrobelka z Audi A4 :)
Biedactwo.. Ja miałem podobną przygode z kotem jade i w pewnej chwili dojrzałem kota jak zaczyna biegnąć w strone mojego auta z lewej strony byłem pewny że przeleci za mna bo gdy go zobaczyłem był równo ze mną a tu bum wpadł mi pod tylne koło.. 19 lat jeżdze i 1 raz mi sie to zdarzyło poza tym jak w Czechach 10 lat temu małe dziki mi wyskoczyły pod przód auta dobrze że były młode to tylko zderzak i coś tam jeszcze do wymiany było.
-
[B6 AWX] Jak najlepiej "przegonić" Turbinę?
Mój także zero dyma kolego Twój może puścić czarnego bąka. Bo z tego co czytam to widzę że kolega bardzo spokojnie jeździ, a np moja i kolegi Kileer furka turbo ma czysciutkie
-
[B6 AWX] Jak najlepiej "przegonić" Turbinę?
Fajne pytanie Ja podczas przyspieszania raz na wyjazd nawet malutki ok 10 km. przegonię fure do 3-4rpm dla silnika to nic złego ;] a i frajda chociaż jakaś jest ;]
-
[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
Nie zmieniaj na angeleyes tylko POLIFTOWE zakladaj
-
[B5 AFB] Wywalic odme?
Załóż tą nowszego typu i także nie będziesz miał z nią już problemów.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Kołobrzeg - Częstochowa droga przez PL bo syn paszportu nie wziął tak to by sie przez Niemcy pruło :gwizdanie: 5 osób w aucie i bagażnik zapchany po dach. Przez 96km na A2 był tempomat ustawiony na 160km. A tak to przeważnie 110-130km. Spalanie 9l.
-
RS4 Cantona
Cantona ja dobrze widziałem że w dzisiejszym odcinku OPT Twoja Rs`a była ? Twoja fura jest
-
[B5 AFB] Pytanie o dawkę paliwa.
Na spalaniu mnie bardzo nie zależy, a jeżeli mogę go choć trochę podkręcić tą dawką to czemu nie.
-
Dobrzy chiptunerzy
Dziękuje bardzo
-
[INNE] Jaki Skuter
Najlepiej sobie kup 2suwa. Co do nowych to teraz nie mam pojęcia ze starszych to Ci moge polecić aeroxa, benneli, mallaguti f12
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam szukam dobrego Chiptunera jak najbliżej częstochowy, kogo polecacie ?
-
[B5 AFB] Tiptronic-Vag-zawór cisnienia
Ten błąd oznacza że coś blokuje połączenie skrzyni z silnikiem.. Więcej nie wiem na ten temat czym to może być spowodowane
-
[B5 AFB] Pytanie o dawkę paliwa.
Wg Ciebie kolego zostawić tak jak jest czy bawić się tym nastawnikiem ?
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
Mnie też ;D Da sie tego używać w samochodzie który ma automata ? Jak wrzuce na N to sie nie powinno nic stac raczej .
-
[B5 AFB] Pytanie o dawkę paliwa.
A co mi szkodzi zadam kolejne pytanie ;D Jak widac na logu dawka paliwa to 6, gdy zmieniałem w Vagu wartosći nawet na najwyższe jakie sie dało to dawka skoczyła tylko na 5 z hakiem. W tym silniku jaka powinna być ta dawka, chciałem dać jak największą okolo 3-4 a tu tylko 5. Zdziwiłem się troche bo niektóre osoby się nią bawią że mają zakres np. od 7mg do 3mg. Co to może być ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b8a2432959c2ffa.html
-
Formuła 1 2010 Codemaster
Co sądzicie o tej grze ? Mam nadzieję że wkońcu wyjdzie jakaś porządna gra F1. Z filmików które obejrzałem na YT zapowiada sie wspaniale, grafika boska. Ale największa niewiadoma to fizyka jazdy jak ma być jakaś arkadowska to Jeśli będzie bardziej symulacja to super.
-
[B5 AFB] Tiptronic - przy redukcji biegu z 3 na 2 czuć szarpnięcie (nie zawsze)
No wiesz wolno sie zbiera bo to jednak najnowszy automat nie jest. A te 15 sekund to już raczej nie problem skrzyni tylko silnika zrób logi ;]
-
[B5 AFF] Zbyt niskie obroty
jak koło 800 to w normie są. Na tanich zamiennikach może być tak samo co na zużytych orginalnych..
-
[B5 AKN] Problem silnik nie startuje
Zapewne Ci sie zapowietrzył sprawdź to ;]
-
[B5 AFF] Zbyt niskie obroty
Jakie masz te obroty ? Wymieniałeś na orginalne czy na tanie zamienniki ?