Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Co śmieszne ja jeszcze na letnim śmigam bez żadnych dodatków w paliwie :gwizdanie:
  2. I prosze dziś moja nie odpaliła już.. Akumulator wyzionoł ducha
  3. -15c nie robi na moim wrażenia wsiadam odpalam jade oby tak dalej
  4. Olej to na bank nie jest. Pamiętam jak w malcuhu pewnej zimy zamarzło mi paliwo w gaźniku przy około -20 a skrzynia pracowała idealnie
  5. Ktoś napisał, że mamy wyłączyć nadmuch na 8km . Szyby ładnie by sie zaparowały :gwizdanie: Ja tam zawsze mam włączony nadmuch na auto i jak zimny to ma chyba 2 kreski i luzik ;]
  6. Prosto tak napisać wymień termostat do tego czasu niech jeźdzdi z tekturom ;]
  7. Jasne że nie jak do tego jeździsz bardzo krótkie dystanse to zakładaj ;]
  8. kubson odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ten rok spędziłem w łowieniu na grunt przedewszystkim. W następnym musze się w spining wkręcic hehe
  9. kubson odpowiedział(a) na gawey temat w 1.9TDI
    Jeśli ciągle trzepie na jałowym to poduchy ;]
  10. U mnie niestey jeszcze bez śniegu. Już bym sie chciał poślizgać
  11. Masz tam kolego własną firme założoną ?? ;PP
  12. Ładna zadbana B5
  13. Te testy można na jakiś zagranicznych programach oglądać ?
  14. Też mam diesla i nie ważne czy na dworze -30C czy +30C zawsze rusza normalnie ;]
  15. kubson odpowiedział(a) na tomasbw temat w Audi A4 B5
    Zrobić komplet logów i wstawić na forum. Potem myśleć co nie tak
  16. Zimny czy ciepły nie ma znaczenia zawsze powinien ruszać. a nie przy 3 tysiacach.. Ja bym najpierw sprawdził poziom oleju i go zmienił.
  17. Kabelek dopiero zamawiamy tzn. przejsciówe OBD2 -OBD1. dzięki za odp
  18. Dla mnie tam za***ista
  19. Witam, ostatnio kumplowi w Audi 80 prawie już zawsze gdy silnik osiągnie 90c po jakimś czasie zaczyna migać ikonka na pólfisie od świec żarowych, silnik przy tym wkręcał się bez problemow i cisnoł powyżej 120km/h. To popularny notlauf mamy rozumieć tak ? A drugi problem to lekki wyciek oleju . Witać, że pod tym dekielkiem jest zarzygane olejem dość sporo. Tylko co pod nim jest ? Bo raczej tego dekielka sie nie da ściagnąć < nie chcielismy urwać nic ;]> Dziękuje za odpowiedź góry http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b78f8943e1d54393.html[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 17:15_________________________________________________Tzn to nie pólfis tylko taki `zwykly` licznik
  20. Nom powinien mu fakola wtedy wystawic !!![br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 15:49_________________________________________________SZkoda ze pietrov nie jezdzil tak przez caly sezon
  21. haha widzieliscie ta akcje alonso-petrov. ale frajer z tego alonso musial zrobic takiego posmiewisko na koniec.. Ale coz brawa dla vetela bo wkoncu na to zasluzyl !!!
  22. ale lipa ze vettel wygra ;/[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________DLACZEGO !? Kubica 5 miejsce super
  23. Ile zajmuje przejazd kompletny przez boxy bo dopiero co zaczolem ogladac ?[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 14:59_________________________________________________Cos sadze po livetimingu ze znowu nie bedzie punktow hehe ;]
  24. Ja mam windows 7 i vag 311 śmiga.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.