-
[B6 AVF] czujnik ciśnienia oleju
dzięki kolego
-
[B6 AVF] czujnik ciśnienia oleju
Witam gdzie się znajduje czujnik ciśnienia oleju w silniku AVF , audi a4 b6 1.9 tdi 130km 2003r jadąc czasami zaświecała mi się kontrolka DRUCK OIL, (zółte koło w nawiasach), teraz cały czas świeci, na forum doszedłem ze to czujnik ciśnienia oleju, muszę go wymienić bo ciśnienie mam ok. pozdrawiam
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
to jest na 100% coś z tymi wodzikami,
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
panowie a może to wodziki te które są przy skrzyni? one mogły podłapać wilgoć i zamarznąć. dlatego tak się dzieje z drążkiem
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
wymienię olej w skrzyni i zobaczymy
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
witam wsiadam dzisiaj rano do auta (jest -10st) odpalam i nie mogę wyrzucić z 1 biegu na luz. jakby ktoś wajchę przyspawał. mordowałem się żeby wrzucić na luz z parę minut, bałem się że coś urwę, ale coś pościło, jednak wajcha na luzie nie pracowała normalnie, jak bym jakąś sprężynę urwała i nie kiwotała się na boki tylko ciężko chodziła, biegi też ciężko wchodziły. po przejechaniu ok 5km zostawiłem auto na parkingu poszedłem na zakupy. jak wróciłem to skrzynia biegów normalnie chodziła jak wcześniej-pewnie coś odmarzło i puściło. Auto kupiłem we wrześniu w Austrii ma 350tyś km wiem że oryginał. Myślicie że czas na wymianę oleju w skrzyni biegów? czy to coś gorszego?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
SIEMA
facien
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta