Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Gdyby nie zaliczony dach to samochód wyglądał by jak po `normalnym` wypadku. Myślałem że będzie poważniejszy..
  2. Jasne dłuższy czas otwarcia migawki i wprawna noga aby na luzie go w tym przedziale pogazować przez kilka sekund i efekt taki murowany ;]
  3. Podjedź do mechanika i niech Ci sprawdzi przy ilu zamarza i sobie sam odpowiesz czy trzeba go wymienić czy nie
  4. No koledzy rozwiązało sie ;D Wczoraj przestawiałem czas na zimowy i musialem tez prześwietlenie przestawić. A kilka godzin temu zdałem sobię o to sprawe i już po problemie heh Dzieki i tak za chęć do pomocy !!
  5. Witam Koledzy, dziś rano odpalam auto a tu zdziwienie podświetlenie licznika jest prawie znikome. Czasami to prawie całkowicie gasło a czasem znowu na kilka sekund świecił jak powinien. Co jest nie tak ?
  6. Albo jestem ślepy albo poprostu nic robione z nim nie było. Nieźli jesteście jeśli po zdjęciu oceniacie czy auto malowane... Na moich niektorych fotach też są odcienie inne bardzo często.. ehh. Super auto i silnik bezawaryjnosci zycze !
  7. Toż to masakra . Podłącz pod vaga najpierw może coś wyskoczy. Musisz ten problem rozwiazac jak najszybciej bo jeśli zimny silnik sobie ciągnie do 5,000rpm to wpływa na niego bardzo źle.
  8. Wykorzystam temat. Majlekmajki a jeśli mi tak z 2 na 3 bieg przeciaga w około 90% zmian biegów i niezależnie czy silnik zimny czy gorący to co to może być ? trzymasz gaz jak najmniej obroty dosłownie wchodzą po milimetrze a on i tak czasem nie zmieni tego biegu tylko ciągnie do 3-4rpm aż sie wkurzam i wbijam na TIPIE. a czasami wbija normalnie przy 2k.
  9. Dzięki wielkie za pomoc
  10. Witam. Ma ktoś może albo wie skąd sciagnać jakieś piosenki z filmów tylko takich bardziej znanych prawda, nie jakieś władca pierscieni zagłada czegoś tam czy coś ;D Pozdrawiam
  11. Jak już musisz ciągnąć na lince to max 10-20km powyżej nie warto ryzykować zniszczeniem skrzyni. Wbijasz N i prędkośc maksymalna bodajże 40km/h tak pisze w książce
  12. U mnie od kąd mam auto 1,3,4,5 wbije i do 2,5rpm spokojnie ale bieg 2 to jakaś masakra raz zmieni do tych 2.500rpm ale to rzadkość a tak to ciągle ciągnie i ciągnie do końca musze tipa wbijać<albo jechać do tych 120km/h żeby zmienił> :gwizdanie:.. W mieście to wkurza bardzo ale jakoś sie przyzwyczaiłem. I ciekawi mnie czy to wina sterownika czy czegoś innego.[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:33_________________________________________________Ale teraz zaczynają sie mrozy to i tak jeżdze ciągle na TIPIE gdy silnik zimny żeby jak najwcześniej sobie zmieniać te biegi.
  13. Nie rozumiem ich takie zachowanie to codzienność miejsce w góre to dlaczego nie wolno skakać z radosci ? Za niedługo będą przepisy o zakazie klaskania, mówienia, itp w boxach przez mechanikow
  14. Normalna sprawa angażują sie jak mogą :gwizdanie:
  15. Domjenick ja od początku sezonu byłem za wyrzuceniem Petrova i sie nie mylilem ;]
  16. Petrovowi to lotto bo kontrakt już z kimś ma niby.
  17. Ja wiem że AKN wychodził później i dłużej niż AFB. I silniki AFB były wkładane w bude z QUATTRO. Po za tym są identyczne.
  18. A ja musze własnie spadac heh... ;/
  19. Sami niszcza sobie wyścig powinni jezdzic z tym SC jeszcze z 1-2 okrazenia i by ta wode odprowadzali a teraz to przeciez jeszcze gorzej sie bedzie jechalo..
  20. Nie pada już
  21. Ale wiesz co Borowczyk ujdzie, ale Kochański poprostu wkurza czasami i to jest masakra..
  22. Hahaha co chcesz od kochańskiego to prawdziwy mistrz jazdy on wie wszystko A Robert zwiał hehe
  23. No ostatnio zauważyłem że jak spada deszcz to czerwona flaga jest.. Zdeka to żenujące.
  24. Nom ciekawe czy wgl sie teraz wyscig zacznie czy przesuna go.[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 08:13_________________________________________________Ale to wkurza co ??
  25. Jak ktoś nie czytał jeszcze to tu takie male info aby sie zbytnio na start nie napalać http://f1.pl/Artykul.82+M59f06b0f849.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.