Treść opublikowana przez kubson
-
Bezpieczeństwo AUDI DTM
Gdyby nie zaliczony dach to samochód wyglądał by jak po `normalnym` wypadku. Myślałem że będzie poważniejszy..
-
Da się coś takiego zrobić??
Jasne dłuższy czas otwarcia migawki i wprawna noga aby na luzie go w tym przedziale pogazować przez kilka sekund i efekt taki murowany ;]
-
[B6 AVF] Czy wymienić płyn chłodzący?
Podjedź do mechanika i niech Ci sprawdzi przy ilu zamarza i sobie sam odpowiesz czy trzeba go wymienić czy nie
-
[B5 AFB] Słabiutkie podświetlenie całego licznika.
No koledzy rozwiązało sie ;D Wczoraj przestawiałem czas na zimowy i musialem tez prześwietlenie przestawić. A kilka godzin temu zdałem sobię o to sprawe i już po problemie heh Dzieki i tak za chęć do pomocy !!
-
[B5 AFB] Słabiutkie podświetlenie całego licznika.
Witam Koledzy, dziś rano odpalam auto a tu zdziwienie podświetlenie licznika jest prawie znikome. Czasami to prawie całkowicie gasło a czasem znowu na kilka sekund świecił jak powinien. Co jest nie tak ?
-
[ALL B5] Moja nowo nabyta A4
Albo jestem ślepy albo poprostu nic robione z nim nie było. Nieźli jesteście jeśli po zdjęciu oceniacie czy auto malowane... Na moich niektorych fotach też są odcienie inne bardzo często.. ehh. Super auto i silnik bezawaryjnosci zycze !
-
[B5 AKN] Kiedy skrzynia powinna zmieniać bieg?
Toż to masakra . Podłącz pod vaga najpierw może coś wyskoczy. Musisz ten problem rozwiazac jak najszybciej bo jeśli zimny silnik sobie ciągnie do 5,000rpm to wpływa na niego bardzo źle.
-
[B5 AFB] Długie utrzymywanie 1-2 biegu
Wykorzystam temat. Majlekmajki a jeśli mi tak z 2 na 3 bieg przeciaga w około 90% zmian biegów i niezależnie czy silnik zimny czy gorący to co to może być ? trzymasz gaz jak najmniej obroty dosłownie wchodzą po milimetrze a on i tak czasem nie zmieni tego biegu tylko ciągnie do 3-4rpm aż sie wkurzam i wbijam na TIPIE. a czasami wbija normalnie przy 2k.
-
Piosenki z filmów.
Dzięki wielkie za pomoc
-
Piosenki z filmów.
Witam. Ma ktoś może albo wie skąd sciagnać jakieś piosenki z filmów tylko takich bardziej znanych prawda, nie jakieś władca pierscieni zagłada czegoś tam czy coś ;D Pozdrawiam
-
[ALL B5] Brak paliwa i jazda automatem
Jak już musisz ciągnąć na lince to max 10-20km powyżej nie warto ryzykować zniszczeniem skrzyni. Wbijasz N i prędkośc maksymalna bodajże 40km/h tak pisze w książce
-
[B5 AFB] Długie utrzymywanie 1-2 biegu
U mnie od kąd mam auto 1,3,4,5 wbije i do 2,5rpm spokojnie ale bieg 2 to jakaś masakra raz zmieni do tych 2.500rpm ale to rzadkość a tak to ciągle ciągnie i ciągnie do końca musze tipa wbijać<albo jechać do tych 120km/h żeby zmienił> :gwizdanie:.. W mieście to wkurza bardzo ale jakoś sie przyzwyczaiłem. I ciekawi mnie czy to wina sterownika czy czegoś innego.[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 15:33_________________________________________________Ale teraz zaczynają sie mrozy to i tak jeżdze ciągle na TIPIE gdy silnik zimny żeby jak najwcześniej sobie zmieniać te biegi.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie rozumiem ich takie zachowanie to codzienność miejsce w góre to dlaczego nie wolno skakać z radosci ? Za niedługo będą przepisy o zakazie klaskania, mówienia, itp w boxach przez mechanikow
-
F1, Rajdy i Motorsport
Normalna sprawa angażują sie jak mogą :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Domjenick ja od początku sezonu byłem za wyrzuceniem Petrova i sie nie mylilem ;]
-
F1, Rajdy i Motorsport
Petrovowi to lotto bo kontrakt już z kimś ma niby.
-
[B5 AKN] Wymiana silnika 2,5 AKN na AFB
Ja wiem że AKN wychodził później i dłużej niż AFB. I silniki AFB były wkładane w bude z QUATTRO. Po za tym są identyczne.
-
F1, Rajdy i Motorsport
A ja musze własnie spadac heh... ;/
-
F1, Rajdy i Motorsport
Sami niszcza sobie wyścig powinni jezdzic z tym SC jeszcze z 1-2 okrazenia i by ta wode odprowadzali a teraz to przeciez jeszcze gorzej sie bedzie jechalo..
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie pada już
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale wiesz co Borowczyk ujdzie, ale Kochański poprostu wkurza czasami i to jest masakra..
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hahaha co chcesz od kochańskiego to prawdziwy mistrz jazdy on wie wszystko A Robert zwiał hehe
-
F1, Rajdy i Motorsport
No ostatnio zauważyłem że jak spada deszcz to czerwona flaga jest.. Zdeka to żenujące.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nom ciekawe czy wgl sie teraz wyscig zacznie czy przesuna go.[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 08:13_________________________________________________Ale to wkurza co ??
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak ktoś nie czytał jeszcze to tu takie male info aby sie zbytnio na start nie napalać http://f1.pl/Artykul.82+M59f06b0f849.0.html