Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

titaniumA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. titaniumA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam problem poniewarz nie moge otworzyć tylnych drzwi niby moj centralny zamek jest awaryjny ale po sciągnięciu klemy i nacisnieciu otwierania wszystkie drzwi sie otwieraja prócz jednych (tylnych) jak moge je otworzyć biorąc pod uwage że przy zamkniętych nie zdejme tapicerki a klamka z zewnątrz nie pracuje wogóle tzn podnowi sie ale nie otwiera to samo klamka wewnętrzna ....
  2. Mam pytanie przy jakim momencie obrotowym skrzynia powinna wrzucić 2 bieg u mnie roni to przy 5tys i z mojego przekonania jest to bardzo złe ....? a skrzynie mam po regeneracjiii mowa tu o a4 99r 2.5 tdi
  3. Witam! Jestem tutaj nowym użytkownikiem i możliwe że miejsce tego postu nie jest zbyt dobre za co z góry przepraszam.Mój problem polega na tym iż kupiłem audi A4 99r 2.5 tdi otrzymałem gwarancje na skrzynie od jakiegoś tam servisu na rok czasu.Oczywiście jest to skrzynia automat.Jak sie okazało nie działa mi wogóle tip-tronic jadąc z reklamacją do ww serwisu powiedziano mi że skrzynia jest po remoncie i uszkodzony jest jakiś czujnik który nie jest w zakresie ich serwisu.Prosze o info co to może być za czujnik przez który skrzynia nawet nie łaczy sie z komputerem ....? tyle tylko wiem Niby ten servis odpowiada za mechanike a nie elektronike skrzyni ;( [mod]Witaj kolego. Na przyszłość proszę używać normanego trybu czcionki - jest to o wiele bardziej czytelne niż pogrubiony żółty Zwracaj też uwagę na poprawne nazywanie tematu - powinien sugerować usterkę. Pozdrawiam![/mod]
  4. :kox:Witam wszystkich klubowiczów !! Jestem Tutaj nowy jak widać :-].Zostałem Szczesliwym posiadaczem Audi A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.