Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFF] Zbyt niskie obroty
To jakie są te obroty ? Ja stawiam że to poduchy.
-
[B5 AFB] Tiptronic - przy redukcji biegu z 3 na 2 czuć szarpnięcie (nie zawsze)
`Inna rzecz, że na drugim biegu obroty dochodzą do ok 2000 (przy spokojnej jeździe) po czym nagle spadają do ok 1800 (bieg się nie zmienia) i później już jest ok. Czasami jak na sekwencji szybciej wrzucę 3 to ten spadek obrotów zahaczy właśnie jeszcze o trójkę (nie zdąży na 2).` Też to miałem kiedyś ,w zime to pamiętam że tak było a teraz niewiem . Co to może być ?
-
[B5 AFN] Kopci na czarno i zaczyna szarpać
Kup kabel. Wszystko masz w dziale Diagnostyka VAg Albo sie umów na spocie miejscowym z kimś kto ma kabelek i by z Toba porobił logi ;]
-
[ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!
Nie ma to jak porównywać seryjne audio od jakiejś profeski :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mój na samej trasie potrafi spalic i 6l prędkości wtedy ok 120 i wiadomo na fotoradarki trochę zwolnic. A tak to taki mix 60%miasto a 40% trasa to ok. 10l bo silniczka gdy gorący nie oszczędzam . Turbo u mnie codziennie jest przedmuchiwane Ps. Na fisa nie ma czasami co patrzeć u mnie zawyża o 2litry.
-
[ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!
Kiedyś jak był temat z jego autem to sie tak bardzo nie rzucaliscie na maske :gwizdanie: Koło,gleba i jest kox do tego to audio
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów turbo dziura do 2200 obr/min
Kolego aby wyciągnąc EGR, najpierw odkręcasz to kolanko za turbina wtedy masz lepszy dostęp i odkręcanie egra idzie z górki ;] 2śruby u mnie były na klucz płaski 12 albo 13 tylko żeby u mnie odkręcic 1 śrubę tą zaraz przy kolektorze to potrzebny jest klucz o cienkim rancie znajdziesz taki napewno w sklepach. I 2 śruby następne u mnie były na klucz imbusowy .
-
GRID for PC... POMOCY !!!
Mario, Renio polecam RfactoR z modami F1 jak chcecie to na PW mogę Wam więcej o modach dać znać niektóre są super realistyczne ;]
-
[B5 1Z] Traci moc przy 4 tys obrotów i nie chce przyspieszac dalej poprostu się dławi
Kupiłeś `niesprawne` autko ?? Filtry po kupnie na 1 ogień idą do wymiany, jak filtr paliwa to by Ci samochód przerywał w górnym zakresie obrotów. Kup sobie kabel diagnostyczny i zrób logi jest specjalny dział o tym.
-
GRID for PC... POMOCY !!!
Też mam Logitecha Ex lecz na dzien dzisiejszy to jest konstrukcja sprzed epoki :gwizdanie:
-
GRID for PC... POMOCY !!!
A nie lepiej było kupić kierownice ? ;] Ile kosztował ten PAD mógłbyś go jeszcze oddac i kupic np DFGT http://allegro.pl/item1166298027_kierownica_logitech_driving_force_gt_kurier_24h.html
-
[ALL] Zmniejszenie spalania
Masz 1.9 i narzekasz że Ci dużo pali ? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny z 2.5 Tdi do 1.9 Tdi co myslicie i czy sie da??
Koledze chodzi o V6 2.5 AFB
-
Spotkania na drodze
Jeżdze ponad rok audi przejechalem droge od morza po góry i żadnej klubowej A4 nie widziałem hehe
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny z 2.5 Tdi do 1.9 Tdi co myslicie i czy sie da??
Turdo od AWX, większe wtryski, fmic i masz okolo 160km.
-
[B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007
Kolor I do tego zdrowy silnik
-
[ALL B7] Dym z wydechu
dziura w dolocie. DiagnostykaVAG tam masz wszsytko opisane zajrzyj.
-
Bordo pocisk!!!
No wszystko super silnik kolor koło czego więcej chciec :gwizdanie: http://allegro.pl/item1139108313_lusterka_chrom_in_pro_audi_a3_a4_a6_a8_tuning.html
-
Virtual Tuning - wasze prace
No super.. Photoshop CS 5 był użyty ?
-
[ALL B7] Dym z wydechu
Logi to podstawa.. To zrób po 1. Nawet nie napisałeś na jaki kolor dymi a to bardzo ważne..
-
[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216
Lakierek piękny bez awaryjności życze Ale poco mam wydawać ten tysiąc z hakiem na samego czipa skoro mogę kupić odrazu silnik 2.5 który juz taką moc ma
-
[B5 AFN] Skacząca temperatura
Na liczniku masz mieć stała temperature.... Na 80% termostat a na 20% czujnik g62
-
A4 2.8 quattro
Gratki ładny egzamplarz
-
[B5 AHL] Srebne AHL :)
Fajna załóż ksenonka i bedzie
-
[B5 AFB] Złe odpalanie na ciepłym silniku
Pedał gazu tu raczej nic nie ma do rzeczy. Posprawdzaj te kody ktoryś bedzie pasował