Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AKN] Duże dymienie
Na jaki kolor dymi ?
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
A no kupiłem sobie A4 i wiedziałem że istnieją kluby Audi no i dołączyłem do tego najlepszego dzięki Google
-
[B5 AFB] Kopci i traci moc
Pomyśl też nad wymianą odmy mi tak dymił jak była zapchana.
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Przenieś do odpowiedniego działu najpierw
-
[B5 1Z] Wysokie obroty silnika-jakie przyczyny?
Na najwyższym biegu tak się dzieje ?
-
[ALL B5] Obroty biegu jałowego
Wchodzisz na vagu w 1-engine potem 11 login i tu wpisujesz login do twojego silnika powinien być ten 12233 następnie 10 adaptacja i kanał 2 jest od obrotów silnika czym ustawisz mniej tym będziesz mial wieksze obroty tak sadzę ale to już sam obczaisz.
-
[B5 AFN] Adi bryma
Fajne felgi. Wrzuć na przód lampy poliftowe i ksenona i bedzie super Bezawaryjności życze
-
[B5 AFB] Original German avant blue
Dziękuje za opinie
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
super kolor, super silnik No i brawo wkońcu go dotarłeś
-
[B5 AFB] Uszkodzony czujnik G62 ?
To ten problem wynika ze już pompa siada ?
-
[B5 AFB] Uszkodzony czujnik G62 ?
Witam mam problem z samochodem gdy jest ciepły bardzo ciężko odpala, trzeba pokręcić czasem nawet ok 8 sekund... I teraz pytanie do Was czy mam walnięty ten czujnik czy nie, gdy go odepnę to pali od strzała. Na zimnym<rano> odpala od strzala . 1. Pomiar rano przed odpalaniem Engine gr. 7 Instrument gr.3 Temp. otoczenia ok 3c. temp. płynu chłodzącego 30c temp. paliwa 7,2c skakało do 8,1 i tak na przemian temp. powietrza 5,4c temp. oleju 4,4c temp. płynu chłodzącego 4,5c 2. Pomiar w pełni rozgrzany silnik Instrument gr.3 Engine gr. 007 temp. płynu chłodzącego 94c Temp. otoczenia ok 9c. temp. paliwa 38,7c temp. powietrza 36c temp. oleju 103c temp. płynu chłodzącego 94,5c
-
[B5 AFN] BIAŁY AVANT 1.9 TDI 110ps (AFN)
No super jak na początek autko wybrales
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
Może ktoś chcial ukryć w taki sposób że to silnik blb i przy okazji dopisac sobie kilka kodów wyposażenia :gwizdanie:
-
[INNE] A6 2.5 TDi V6 AFB stukanie
Ile osob zalewa swoje 2.5 10w40 i jakos sie nic nie dzieje...
-
[B5 AFN]Czarna Perła
ładna ładna pogratulowac a tak wgl to czemu w drzwiach pasazera w klamce jest zamek ? ;]
-
[B6 BFC] Brak mocy, klekocze, kopci, dużo pali
Przyczyn tego błedu jest sporo u mnie jak wąż z IC spadł to takze ten błąd wyskoczyl .
-
[ALL B5] Turbina czy czujnik temperatury powietrza
a probowales go gasic silnikiem ? <5piaty bieg i sprzeglo> tak jak wyzej turbo padlo
-
[B5 AKN] Układ paliwowy - w którym miejscu układ łapie powietrze?
zna ktoś odpowiedz na to pytanie ? :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Dziwne buczenie przy 80km/h i 110 km/h
dzieje sie to przy utrzymywaniu stałej predkosci czy np przy ostrzejszym przyspieszaniu przy tych 80km/h na 5biegu ?
-
[B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
ładna sztuka.. a tak z ciekawosci jak bardzo była walnieta ?
-
[B5 AKN] Jakie ciśnienie doładowania?
a co z fura cos nie tak ?
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
dlaczego rozrzad w 2.5 to jedna wielka wada tych silnikow ??
-
[INNE] Problem z mocą-logi
u mnie turbo ładuje 2500-2600
-
[ALL B5] Co oznaczają te błędy.
Witajcie, ostatnim czasem samochodem jeździ moja żona od miesiaca ciagle po miescie.. Dziś rano samochod nie chciał wjechac pod niewielką gorke mial 1200 obrotow i nie chcial wiecej aż w pewnym momencie zaczol przyspieszac normalnie stało sie to na okolo 3 sekundy.. z tych błedow wiem tyle ze napewno mam do wymiany czujnik g62. a te inne błedy za co są odpowiedzialne i dlaczego mogły wyskoczyc ?? Control Module Part Number: 8D0 907 401 H Component and/or Version: 2.5l/4VT EDC G00AG D42 Software Coding: 02004 Work Shop Code: WSC 00011 3 Faults Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 08-00 - Control Limit Surpassed 00522 - Engine Coolant Temperature Sensor (G62) 30-00 - Open or Short to B+ 01268 - Quantity Adjuster (N146) 37-00 - Faulty[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 13:31_________________________________________________dodam że na cieplym trzeba czasami kręcic silnik po 7 sekund ale to przez ten czujnik g62 bo gdy go wypne wszystko jest wporzo..
-
[B5 AHU] Problem z zimnym automatem przy ruszaniu gaśnie
Gdy sie pusci hamulec na D i samochod nie ruszy do przodu tylko dalej bedzie stał w miejscu to to jest oznaka zepsutego sprzegla hidrokinetycznego tak ??