Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. kubson odpowiedział(a) na piper1410 temat w 2.5TDI
    Na jaki kolor dymi ?
  2. A no kupiłem sobie A4 i wiedziałem że istnieją kluby Audi no i dołączyłem do tego najlepszego dzięki Google
  3. Pomyśl też nad wymianą odmy mi tak dymił jak była zapchana.
  4. Przenieś do odpowiedniego działu najpierw
  5. Na najwyższym biegu tak się dzieje ?
  6. Wchodzisz na vagu w 1-engine potem 11 login i tu wpisujesz login do twojego silnika powinien być ten 12233 następnie 10 adaptacja i kanał 2 jest od obrotów silnika czym ustawisz mniej tym będziesz mial wieksze obroty tak sadzę ale to już sam obczaisz.
  7. Fajne felgi. Wrzuć na przód lampy poliftowe i ksenona i bedzie super Bezawaryjności życze
  8. Dziękuje za opinie
  9. super kolor, super silnik No i brawo wkońcu go dotarłeś
  10. To ten problem wynika ze już pompa siada ?
  11. Witam mam problem z samochodem gdy jest ciepły bardzo ciężko odpala, trzeba pokręcić czasem nawet ok 8 sekund... I teraz pytanie do Was czy mam walnięty ten czujnik czy nie, gdy go odepnę to pali od strzała. Na zimnym<rano> odpala od strzala . 1. Pomiar rano przed odpalaniem Engine gr. 7 Instrument gr.3 Temp. otoczenia ok 3c. temp. płynu chłodzącego 30c temp. paliwa 7,2c skakało do 8,1 i tak na przemian temp. powietrza 5,4c temp. oleju 4,4c temp. płynu chłodzącego 4,5c 2. Pomiar w pełni rozgrzany silnik Instrument gr.3 Engine gr. 007 temp. płynu chłodzącego 94c Temp. otoczenia ok 9c. temp. paliwa 38,7c temp. powietrza 36c temp. oleju 103c temp. płynu chłodzącego 94,5c
  12. No super jak na początek autko wybrales
  13. Może ktoś chcial ukryć w taki sposób że to silnik blb i przy okazji dopisac sobie kilka kodów wyposażenia :gwizdanie:
  14. Ile osob zalewa swoje 2.5 10w40 i jakos sie nic nie dzieje...
  15. ładna ładna pogratulowac a tak wgl to czemu w drzwiach pasazera w klamce jest zamek ? ;]
  16. Przyczyn tego błedu jest sporo u mnie jak wąż z IC spadł to takze ten błąd wyskoczyl .
  17. a probowales go gasic silnikiem ? <5piaty bieg i sprzeglo> tak jak wyzej turbo padlo
  18. zna ktoś odpowiedz na to pytanie ? :gwizdanie:
  19. dzieje sie to przy utrzymywaniu stałej predkosci czy np przy ostrzejszym przyspieszaniu przy tych 80km/h na 5biegu ?
  20. ładna sztuka.. a tak z ciekawosci jak bardzo była walnieta ?
  21. a co z fura cos nie tak ?
  22. dlaczego rozrzad w 2.5 to jedna wielka wada tych silnikow ??
  23. u mnie turbo ładuje 2500-2600
  24. Witajcie, ostatnim czasem samochodem jeździ moja żona od miesiaca ciagle po miescie.. Dziś rano samochod nie chciał wjechac pod niewielką gorke mial 1200 obrotow i nie chcial wiecej aż w pewnym momencie zaczol przyspieszac normalnie stało sie to na okolo 3 sekundy.. z tych błedow wiem tyle ze napewno mam do wymiany czujnik g62. a te inne błedy za co są odpowiedzialne i dlaczego mogły wyskoczyc ?? Control Module Part Number: 8D0 907 401 H Component and/or Version: 2.5l/4VT EDC G00AG D42 Software Coding: 02004 Work Shop Code: WSC 00011 3 Faults Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 08-00 - Control Limit Surpassed 00522 - Engine Coolant Temperature Sensor (G62) 30-00 - Open or Short to B+ 01268 - Quantity Adjuster (N146) 37-00 - Faulty[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 13:31_________________________________________________dodam że na cieplym trzeba czasami kręcic silnik po 7 sekund ale to przez ten czujnik g62 bo gdy go wypne wszystko jest wporzo..
  25. Gdy sie pusci hamulec na D i samochod nie ruszy do przodu tylko dalej bedzie stał w miejscu to to jest oznaka zepsutego sprzegla hidrokinetycznego tak ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.