Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Original German avant blue
Po lewej nie było otworów pod kable a nie chciałem wiercić a tutaj pasuje i są 2 otwory także dobrze słychać z głośniczka[ nie robi sie efekt tuby] a radyjko to PRESIDENT JOHNNY 2
-
[B5 AFB] Original German avant blue
NO niby samochód sprowadzony z Niemczech w 2006 może tam coś szperali także kto wie ważne że mnie się podoba a co Wam nie ??
-
[B5 AFB] Original German avant blue
zapomniałem dodać kilka rzeczy zostało powymienianych przez poprzedniego wlaściciela typu przedni zderzak, lampy
-
[B5 AFB] Original German avant blue
Witam Mam już furkę prawie rok i jak na razie sprawuje się dobrze Opis auta wg Vinu; Audi A4 kombi Napęd Model 1998 Produkcja 04.08.1998 Kolor - niebieski santorin-efekt perłowy Silnik 2.5 tdi v6 150KM AFB Tiptronic 5 biegów skórzana tapicerka skóra eko kubełkowe fotele dodatkowe wskaźniki temperatury oleju i ładowania EDL sportowe zawieszenie, 1BE sportowa skórzana kierownica el. odsuwany/uchylany dach, otwierany i zamykany z pilota el. fotel kierowcy relingi ogrzewanie foteli przód centralny zamek zdalny uchwyt na napoje el. szyby, , otwierane i domykane z pilota 4xPP skórzany lewarek lusterka el. i podgrzew. zmieniarka cd na 6 płyt man. regulacja odcinka lędźwiowego foteli przód nawigacja, Navigation Plus system audio BOSE tempomat climatronic wielofunkcyjny komputer immobiliser podgrzewany cylinderek zamka drzwi kierowcy wskaźnik temp. zewnętrznej miejsce w tylnim siedzeniu na np. narty przyciemnione szybki na zielono ORI. Wprowadzone mody; Światła przód poliftowe Zderzak przód od modelu eS Aktualizacja 21.03.2010 Wlepa na bagażnik A4-klub.pl Ksenon 6000K
-
[B5 AKN] Temperatura oleju w 2,5 TDI
wtedy akurat dosc spokojna bo tak to do 4tysi automat przytzyma
-
[B5 AKN] Temperatura oleju w 2,5 TDI
kudłaty w mojej furmance podczas jazdy na vagu pokazaywalo 103st. oleju a plynu cos kolo 90
-
[B5 ALL] Pomoc w rozszyfrowaniu typu silnika
No niby sie zgadzaja pózniej sprawdze i dam znać czy to akn czy afb
-
[B5 ALL] Pomoc w rozszyfrowaniu typu silnika
w ktorym miejscu na bloku silnika bo nie moge znalezc ?
-
[B5 ALL] Pomoc w rozszyfrowaniu typu silnika
A jak jest z 2.5tdi v6 gdzies widzialem informacje ze mam silnik AKN a w bagazniku jest napisane AFB czyli na co stawiac ?
-
[B5 AKN] Szarpniecie automat
CZyli teraz najlepiej wymienie olej i sprawdzimy jak bedzie..
-
[B5 AKN] Szarpniecie automat
czasami tego nie zauwaze a czasami wlasnie o znowu szarpło.. mam autko od niedawna i podobniez olej byl wymieniany ok tysiac km temu. jak sprawdzic samemu stan oleju moze klamal i przez to tak czasami szarpnie
-
[B5 AKN] Szarpniecie automat
Witam mój problem jest taki ze gdy podczas jazdy dojezdzam np do swiatel i sie zatrzymuje trzymam noge na hamulcu i po chwili jest takie szarpniecie jakby z luzu wbijal 1 czy to normalne ? Dodam ze biegi powyzej tego postoju zmienia bardzo plynnie.
-
[B6 BAU] Problem z quattro
Ja akurat mialem tak w Becie identyczny problem jak Chudego i walnięte były oba przeguby z tyłu.
-
[B5 AFN] Mój nowy nabytek
Nie ma co ładna niuńka teraz tylko fele 19 i lans
-
[B5 AKN] Tiptronic pada..?
dodam ze to moglo sie zdarzyc gdy spadlem 1 kolem z wysokiego kraweznika...moze od uderzenia blad jakis ..? no tak kabel musze zamowic i sie sprawdzi dokladnie..
-
[B6 AWX] Przejechałem 17000km na oleju 10W40 o normie 505.00 - czy to zaszkodzi?
służy nie służy firmowym peugotem TD z turbo zrobilismy juz 50kkm bez wymiany oleju i nic sie z silnikiem niedzieje ani z turbo
-
[B5 AKN] Tiptronic pada..?
czyli moze to byc czesc mechaniczna jak moze iz byc to zwykly blad w sterowniku ?? gdy podepne kabel vag to powinna wyskoczyc przyczyna ?
-
[A6 AWX] Nie odpala na zimno
a moze to swiece zarowe sprawdz czy grzeja ?
-
[B5 AKN] Tiptronic pada..?
Jeśli to ten pozycjoner to ile on kosztuje i latwo go wymienic ? No niestety narazie nie mam kabla ale postaram sie jak najszybciej go zdobyc.
-
[B5 AKN] Tiptronic pada..?
Witam, posiadam skrzynie Tiptronic. Wsteczny,luz wszystko chodzi ale gdy podczas jazdy przelacze wajche w prawo na samodzielne zmienianie biegow skrzynia nie reaguje i jezdzi nadal tak jak w automacie zmienia sama biegi. I na konsoli srodkowej obojetnie na co przelacze D,N nie zmieniaja sie te znaczki swieca caly czas na czerwono kompletnie nie reaguja co moglo padnac ?
-
[B5 AKN] Dymi na biało
i co ile dałes za nowa turbinke do tego modelu ?
-
[B5 AKN] Dymi na biało
No dobra dzieki za info a oleju ile było tyle jest
-
[B5 AKN] Dymi na biało
dzieki, koledze tam padła turbinka ale tutaj była ona wymieniana max 15.000km temu także co odma ?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:06_________________________________________________i przypominam dym nie smierdzi olejem..za kilka minut napisze czy olej ubywa..
-
[B5 AKN] Dymi na biało
Kupiłem ten samochód kilka dni temu. I zauwazyłem ze przy jezdzie parkingowej ostro dymi na bialo podczas jazdy w lusterkach dymu nie widac ale jak sie zatrzymam odrazu z rury leca kłeby białego dymu co jest. Na niedogrzanym silniku nie zauważyłem tego objawu. Dym nie ma zapachu oleju. Wie ktoś co może być przyczyna dymienia ?
-
[B5 AKN] Skąd dokąd kabel ?
No dzięki bardzo kolego teraz juz wszystko jest na swoim miejscu