Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
Ramki na zegary poprawia znaczaca wygląd wg mnie. No i może jakaś gleba -60/-40
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem gdy ciepły
sprawdziłem vagiem i na ciepłym pokazywał 93c także lipa .. słyszałem ze można samemu jakąś dawkę rozruchowa zwiększyć i będzie ok ???<moge sie mylic
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wina Raikonena jego by nie wyprzedził nie mial predkosci takze nic by nie zmienilo czy heidf wyjechal by prze KUB czy nie widzieliscie ile juz za raikonenem stracil do butona ;/
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.formula1.com/news/headlines/2009/10/10041.html czyli tu kłamia ze z 8 ?[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 15:49_________________________________________________a sory nie doczytałem kovalainen jeszcze skrzynie zmienil sory bardzo chlopaki
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kolego Robert rusza z 8. szkoda troche bo przed nim rusza rosberg z prawie identycznym ładunkiem paliwa oby Robert mial bardzo dobre tempo wyscigowe i go latwo wyprzedzil najlepiej na starcie
-
[ALL B5] A to jest moja księżniczka :)
Po 1 to bezawaryjnej jazdy po 2 wiecej zdjec po 3 z tej foty ładna furka
-
xxx
Mnie sie wlasnie podobaja te progi zderzaki i wgl kolor czarnny reling masakra wieksze kólka i fura marzenie jak dla mnie
-
[B5 AFB] Zbyt wysokie spalanie ?.
Kolego wiem bardzo czesto to ciagnie do 4tys. az mnie to czasami przeraza chociaz jak zobaczylem jak zona nim jezdzi to jej by spalil chyba 9l w miescie max60/kmh i wsio ;D a wyzsze spalanie moze powodowac zwalony czujnik temperatury g62 ??
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem gdy ciepły
No dobra a jeszcze takie 1 pytanko gdzie znajduje sie ten czujnik temperatury w mojej furze ??
-
[B5 AJM] Kopci na czarno , czy to pompowtryski ?
Ja ostatnio mialem dziure wielkosci polowy srodkowego palca i vag nic nie pokazal. takze sprawdz bardzo dokladnie ten dolot;
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem gdy ciepły
w ktorej grupie jest wskazywana ta temperatura bo jesli chodzi o vag to jestem laikiem ??
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem gdy ciepły
błedy sprawdzalem na zimnym i ciepłym silniku i nic.? jakies sugestie co jeszcze moge sprawdzic ?? ;(
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem gdy ciepły
Witam problem mam juz od poczatku gdy kupilem to auto czyli z miesiac, 2 po nocy pali na strzala gdy osiagnie 90c zgasze chce odpalic np za 2-10 minut musze krecic w sumie ok 10 sekund gdy ma 70 i mniej odpala szybciej czyli np jakies 5-6 sekund krecenia co może być przyczyna tak dziwnego odpalania.? Kabel vag posiadam takze jak cos to napiszcie mi co sprawdzic ktora grupe rubryke itp bede bardzo wdzieczny pozdrawiam dodam gdy go kupilem nie mial podlaczonego wezyka od klapy gaszacej czy cos takiego teraz podlaczony a niepamietam czy gdy byl odlaczony tak odpalal moze to byc ta przyczyna odlaczyc ten wezyk ??
-
[B5 AFB] Zbyt wysokie spalanie ?.
Dodam ze gdy robilem logi na 3 biegu to od 1,500<chyba> do 4.200 wyszlo mi 18,x sekund dobry wynik ?? co moge sprawdzic w samochodzie kablem vag dotyczacego spalania ?
-
[B5 AFB] Zbyt wysokie spalanie ?.
Witam Autko w miescie spala mi ok 12-13l dodam ze krece go czesto do 3tys. bo ponizej wydaje mi sie dosc slaby to duzo ? w trasie do 130 spalil mi 8,x ? dodam ze w samochodzie mam naped Q,tiptronic i wlaczana klime. pozdrawiam
-
[B5 AKN] brak mocy i dymienie na biało
No tak spuśc najlepiej to co masz teraz zalej do pelna sprawdzone paliwo i wymien filtr paliwa..
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Czepiacie Sie chlopaka mi akurat pokrowce sie podobaja Kolor Koks ~!
-
[ALL B7] Multitronic 7 biegów - proszę o poradę
A pytanie gdy chce stanąć mniej więcej na 2min. nie gasząc silnika to lepiej dać na p czy na n i zaciągnąć ręczny skrzynia nadal jest wtedy smarowana ?
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
Ponawiam pytanko bedzie cos z tego ?
-
Moje pierwsze A4 ;)
a czy ten środek nie byl dopiero robiony od 99 roku ? a tak to furka zacna
-
[ALL B5] Drgania Kierownicy, ustaja po delikatym przygazowaniu do 1100obr.
Może poduchy pod silnikiem sie kończą ?
-
[B5 AKN] Brak mocy (błąd 575)
Odczepił sie wąz od intercoolera. podpiolem sie kablem skasowalem bład i przejechalem sie ciagly but bylo ok na vagu nie bylo przeladowania potem gdy pojechalem w troche dalsza trase przy wcisniecu pedalu gazu ponad polowe (niewazne jaki zakres obrotow>słychać szum spod maski czyli szukac dalej innych nieszczelnosci ?
-
[B5 AKN] Brak mocy (błąd 575)
Narazie wolałbym go nie odpalac a te logi to statyczne ktorych grup ?
-
[B5 AKN] Brak mocy (błąd 575)
Witam. Dziś podczas jazdy autko nagle straciło moc zaczeło dymić na czarno a spod maski słychac głośny świst turbo. Na vagu wyskoczył błąd 575 jak myślicie padło turbo czy jakiś przewód od turbo pękł lub coś w tym stylu.?
-
[B5 AKN] Mocne kopcenie
ale koledze dymi na ciemny kolor gdy ja mialem odme padnieta jeszcze z 98r. to kopcil ale na jasno gdy tylko stawalem na swiatla itp to bialy dym lecial jak glupi takze ja mysle ze to nie odma ale moge sie mylic