Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Co do przebiegu kolego Ci wierze wątpię aby ktoś kto jeździł dużo miał filtry z 99roku ;D sam mam w rodzinie Fiata Brave 96rok przebieg 130km jeszcze produkcji Włoskiej blacha stan idealny środek dobry fotele masakra ;] a zawieszenie tragedia muszę wszystko wymienić bo trzęsie całym samochodem ze się jechać nie da A furka naprawdę bardzo piękna a komentarzami na temat przebiegu sie nie przejmuj niewiadomo kto jeździl wczesniej nim moze jakis idiota co wnim siedzial 24h dziennie hehe pozdrawiam
  2. Witajcie jak w temacie ile wasze v6 poleciały najwięcej ? Ja na razie swojej nie miałem gdzie przetestować bo dość ze nierówno to pełno zakrętow ale w dzień kupna 190 się bujnęła dość szybko
  3. Ja od dawna tankuję tylko na Orlenie wszystkie samochody. AFB także i myślę ze wszystko ok
  4. Chodzi mi tylko o zestaw na innych aukcjach ma zapewne h7 ogolnie pytałem. a lampy mam z soczewką poliftowe ;]
  5. taki zestaw powinien być ok ?? http://allegro.pl/item805781021_zestaw_xenony_xenon_ksenony_ksenon_h3_hid_hit.html
  6. czyli co 4300k świeci o duzo lepiej niz 6000k ??
  7. Witam Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k ??
  8. No ładna sztuka widać że ktoś o nią dbał środek super stanie co do zderzaka to wstaw od eSyy super wygląd xD
  9. kubson opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie. Dzisiaj zauważyłem ze pod czujnikiem G62 dokładniej przy tym gumowym wężu on idzie od czujnika pionowo w dół jakieś 10cm i wchodzi jakby w blok silnika to właśnie w miejscu łączenia z blokiem jest olej czy to jakiś poważny wyciek z czego to może lecieć. ?
  10. zastosuj środek do czyszczenia Liqui moly czy jakos tak kolega mial korekcje chyba 4 cylindrow na poziomie 2.9x po zastosowaniu zmalały do .0,5
  11. w moim 2 dieslu świece grzeja jeszcze z 5 sekund po zgaśnieciu lampki może tu też tak jest warto sprawdzic
  12. piękna i do tego ten silnik
  13. Ja np dzis swoją odpalałem o 3 w nocy i obroty miala 1000rpm, takze mysle ze wszystko ok na dworze było -5 a auto stało w garazu takze cos przy 0 było
  14. Ja mam castrola 10w40 i jeszcze mi nic nie spalil oleju ...
  15. kubson odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna seryjka oby jak najdłużej służyła
  16. w jaki sposob mozna zdiagnozowac vagiem katalizator ??
  17. No wiem wtedy miałem padniete termostaty. Ale chodzi mi oto że troszke na padniety termostat takie w zime zawsze pomoże
  18. Ja swoje Benzyniaki przyslanialem kartonem i pomoglo i nie widze w tym nic złego
  19. No z tego co wiem to na bieg jałowy niekiedy dają ogranicznik obrotów. Może coś źle ustawił i silnik chodzi na stałe do tych 2.6 tys obrotow. Niech sie lepiej inni wypowiedza co się na tym znajom
  20. Ale tylko na jałowym biegu czy podczas jazdy też/.?
  21. Super Kolor ,gleba , felga 17 i fura piękna! Gratuluje zakupu oby sie trzymala jak najdluzej [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 07:38_________________________________________________Ps. faktycznie tez widze ten róż na chromach hehe
  22. możliwe ze Ci pekła ta rura gumowa przy ic taka zwinięta mi pekla na zagieciu od dołu nawet nie było widac.. także dokladnie sprawdz
  23. Miałem to samo przy wymianie odmy odkrecilem wszystkie 6 koncowek wtryskow i krecilem po 15sek. jak zaczela puszczac z nich ropa podokrecal i krecenie znowu max 2 razy po 10 sek. i odpalil
  24. Ja swojej audicy nie miałem okazji odpalac na pych alee kilka z 5 samochodow <diesel> tak 3 albo 4 bieg spokojnie ze sprzeglem metr i cudowny dzwiek silnika [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 18:12_________________________________________________a dodam ze moje bmw gasnie mi podczas jazdy przy hamowaniu CZASAMI nawet kilka razy wiec szybko 2 i sprzeglo i luz.. w sumie w tamtym samochodzi jest z 50-100 :gwizdanie: odpalen z popychu i nic sie jeszcze nie stalo.. silnik 2.5td
  25. Hawaj żyjesz zapuśc no jakie nowe fotki furki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.