Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
Co do przebiegu kolego Ci wierze wątpię aby ktoś kto jeździł dużo miał filtry z 99roku ;D sam mam w rodzinie Fiata Brave 96rok przebieg 130km jeszcze produkcji Włoskiej blacha stan idealny środek dobry fotele masakra ;] a zawieszenie tragedia muszę wszystko wymienić bo trzęsie całym samochodem ze się jechać nie da A furka naprawdę bardzo piękna a komentarzami na temat przebiegu sie nie przejmuj niewiadomo kto jeździl wczesniej nim moze jakis idiota co wnim siedzial 24h dziennie hehe pozdrawiam
-
[B5 AFB] Prędkośći max. naszych V6
Witajcie jak w temacie ile wasze v6 poleciały najwięcej ? Ja na razie swojej nie miałem gdzie przetestować bo dość ze nierówno to pełno zakrętow ale w dzień kupna 190 się bujnęła dość szybko
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Ja od dawna tankuję tylko na Orlenie wszystkie samochody. AFB także i myślę ze wszystko ok
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
Chodzi mi tylko o zestaw na innych aukcjach ma zapewne h7 ogolnie pytałem. a lampy mam z soczewką poliftowe ;]
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
taki zestaw powinien być ok ?? http://allegro.pl/item805781021_zestaw_xenony_xenon_ksenony_ksenon_h3_hid_hit.html
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
czyli co 4300k świeci o duzo lepiej niz 6000k ??
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
Witam Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k ??
-
[ALL B5] Moja A4 1.9 TDi Zapraszam do oceny i sugestii Drodzy koledzy!!!
No ładna sztuka widać że ktoś o nią dbał środek super stanie co do zderzaka to wstaw od eSyy super wygląd xD
-
[B5 AFB] Wyciek Oleju.
Witajcie. Dzisiaj zauważyłem ze pod czujnikiem G62 dokładniej przy tym gumowym wężu on idzie od czujnika pionowo w dół jakieś 10cm i wchodzi jakby w blok silnika to właśnie w miejscu łączenia z blokiem jest olej czy to jakiś poważny wyciek z czego to może lecieć. ?
-
[B6 AVF] Problem z pompkami - silnik pracuje nierówno i kopci
zastosuj środek do czyszczenia Liqui moly czy jakos tak kolega mial korekcje chyba 4 cylindrow na poziomie 2.9x po zastosowaniu zmalały do .0,5
-
[B6 AWX] Nierówna praca, po uruchomieniu zimnego silnika
w moim 2 dieslu świece grzeja jeszcze z 5 sekund po zgaśnieciu lampki może tu też tak jest warto sprawdzic
-
[B5 AGB] Moja Eska
piękna i do tego ten silnik
-
[B6 AYM] Jakie macie obroty podczas zimnego rozruchu silnika przy minusowej temp.
Ja np dzis swoją odpalałem o 3 w nocy i obroty miala 1000rpm, takze mysle ze wszystko ok na dworze było -5 a auto stało w garazu takze cos przy 0 było
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
Ja mam castrola 10w40 i jeszcze mi nic nie spalil oleju ...
-
Musti A4 1,6
Ładna seryjka oby jak najdłużej służyła
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
w jaki sposob mozna zdiagnozowac vagiem katalizator ??
-
[B5 AKN] Silnik długo się nagrzewa
No wiem wtedy miałem padniete termostaty. Ale chodzi mi oto że troszke na padniety termostat takie w zime zawsze pomoże
-
[B5 AKN] Silnik długo się nagrzewa
Ja swoje Benzyniaki przyslanialem kartonem i pomoglo i nie widze w tym nic złego
-
[B7 BRD] Problem z silnikiem, maksymalne obroty to 2600 rpm
No z tego co wiem to na bieg jałowy niekiedy dają ogranicznik obrotów. Może coś źle ustawił i silnik chodzi na stałe do tych 2.6 tys obrotow. Niech sie lepiej inni wypowiedza co się na tym znajom
-
[B7 BRD] Problem z silnikiem, maksymalne obroty to 2600 rpm
Ale tylko na jałowym biegu czy podczas jazdy też/.?
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Super Kolor ,gleba , felga 17 i fura piękna! Gratuluje zakupu oby sie trzymala jak najdluzej [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 07:38_________________________________________________Ps. faktycznie tez widze ten róż na chromach hehe
-
[B5 AFB] Brak mocy i kopci
możliwe ze Ci pekła ta rura gumowa przy ic taka zwinięta mi pekla na zagieciu od dołu nawet nie było widac.. także dokladnie sprawdz
-
[B5 AFB] Nie pali po wymianie odmy i czyszczeniu EGR
Miałem to samo przy wymianie odmy odkrecilem wszystkie 6 koncowek wtryskow i krecilem po 15sek. jak zaczela puszczac z nich ropa podokrecal i krecenie znowu max 2 razy po 10 sek. i odpalil
-
[B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
Ja swojej audicy nie miałem okazji odpalac na pych alee kilka z 5 samochodow <diesel> tak 3 albo 4 bieg spokojnie ze sprzeglem metr i cudowny dzwiek silnika [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 18:12_________________________________________________a dodam ze moje bmw gasnie mi podczas jazdy przy hamowaniu CZASAMI nawet kilka razy wiec szybko 2 i sprzeglo i luz.. w sumie w tamtym samochodzi jest z 50-100 :gwizdanie: odpalen z popychu i nic sie jeszcze nie stalo.. silnik 2.5td
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj żyjesz zapuśc no jakie nowe fotki furki ?