Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Musti A4 1,6


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś czasu stałem się posiadaczem pięknej niuni a4 z nieco małym silnikiem,ale szczerze powiem że mimo tego jestem z samochodu mega zadowolony i ważne,że daje radę.

Samochód sprowadziłem dla siebie z Belgii od starszej kobiety w Listopadzie 2oo8r.Pierwsza rejestracja była pod koniec grudnia gdyż musiałem się uporać ze wszystkimi formalnościami i innymi problemami.Według mnie A4 jest bardzo zadbana ponieważ w środku czyściutko nie palone silnik w 100% sprawny nic nie stuka nie puka,pozatym serwisowany w ASO Belgia co pokazuje książka serwisowa i faktura VAT..Samochód trafiłem naprawdę przypadkowo ponieważ podczas zatrzymania się przed prywatnym domem w celu przymuszonym ujrzałem niunię bez tablic i odrazu wiedziałęm,że stanę się jej posiadaczem :) po oględzinach jeździe próbnej i negocjacjach tak się stało.Przebieg samochodu 116tys km stan lakieru oceniam na bardzo dobry mimo małych przytarć.

Plany na przyszłość jakieś mody?

Hmm...ciężko mi powiedzieć co będzie niebawem,ale napewno wrzucę :

-ALU 17"+Opony 225/45/R17 ContiSport3

-Lampy przód FK BLACK + xenon 6000K

-Ściemnie lekko szyby

Starczy tego pisania czas na ujawnienie kilku fotek A4 1,6 ADP by musti Miłego ogłądania i komentowania :) / Pozdrawiam

Link do Gallerii zdjęć : http://mustis.fotosik.pl/

Kilka przykładowych fotek :

9e330278eaa8007fm.jpg078f086a5d1c191bm.jpg

a2dad0057b472294m.jpg9ab95866b81942e0m.jpg

0c574648f9bc5aadm.jpg19238de144f725dam.jpg

Edit kilka new fotek : Rameczki są i naklejka także :hi:

dc656126ddc01bdemed.jpg

9f8b5136302f6ce0med.jpg

aab374dfd417dc23med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria , ale brak klubowych ramek , naklejki na klapie ,z miejsca dyskwalifikuje ją w moich oczach :kox: :kox: Zrob to co masz zaplanowane i bedzie kox

Mam nadzieje że w niedługim czasie bedzie mi dane zobaczyć ja na żywo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiolka jak każda :kox:

plany obiecujące, ale boczne kierunki zmień jeszcze :wink4: no i jak Moskal napisał ramki lub naklejka lub jedno i drugie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki i naklejka już leżą na aucie niebawem dorzucę felgę 17" z oponką 225/45/R17 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti to 1.6 na 225 kapciach to pod większą górke nie podjedzie :P

Rozumiem wygląd ale... Troche za szeroko...

Chyba, że masz dostep do paliwa rakietowego. Daj namiary bo chętnie takie przytule :decayed:

A furka sama w sobie spoko, jakby pozmieniać lampy, kierunki na czarno, czarna felga z delikatnym jaknym rantem, czarne szyby i czarny dach to było by zajebongo :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti to 1.6 na 225 kapciach to pod większą górke nie podjedzie :P

poradzi sie na takich kapciach , widziałem ADP na 18" :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jescze ściemnił przednie boczne szybki... a potem bym ściemniał na przeglądach... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna "niunia"

:good: :good: :good:

Miałem taka samą z silnikiem AHL, dobrze mi służyło przez dwa latka. Teraz żałuje że ją sprzedałem i mecze się z jakimś Japończykiem.

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

1pMqk0.jpg

1pOhyJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko sprzedane :kox: Uważam że kaska jaką za nią łyknąłem jest wporządku acz kolwiek Wujek Moskal się troszę denerwuje :polew: Teraz rozglądam się za B6 zobaczymy co czas pokaże hmm...pewnie pojadę w najbliższym czasie do Belgii poszukać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu mija mi pół roku i także zmienię na Audi w B6.

To był mój błąd ta M6.[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 18:12_________________________________________________

Autko sprzedane :kox: Uważam że kaska jaką za nią łyknąłem jest wporządku acz kolwiek Wujek Moskal się troszę denerwuje :polew: Teraz rozglądam się za B6 zobaczymy co czas pokaże hmm...pewnie pojadę w najbliższym czasie do Belgii poszukać :hi:

A co Cię zmusiło do sprzedaży A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cię zmusiło do sprzedaży A4?

Wiesz sprzedaje bo jednak chcę się przesiąść na A4 B6 tylko w dislu i na wiosnę mam zamiar kupić motor jeszcze.Troszkę mały silnik 1,6 ale dawał radę.Za tak dobrą cenę to i Ty byś ją napewno sprzedał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko sprzedane :kox: Uważam że kaska jaką za nią łyknąłem jest wporządku acz kolwiek Wujek Moskal się troszę denerwuje

ależ ja sie nie denerwuje na cene za jaką sprzeałeś auto , chodzi mi o tego biednego , nieświadomego swoich czynów kupującego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten wątek jest jeszcze aktywny...? :shocked:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten wątek jest jeszcze aktywny...? :shocked:

:naughty:

zamknąć ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten wątek jest jeszcze aktywny...? :shocked:

:naughty:

zamknąć ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A masz uprawnienia...? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...