Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k ??

Opublikowano

weź 12 000 , co się będziesz rozdrabniał ... :decayed:

Opublikowano

Witam

Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k ??

6000 max. :wink4:

weź 12 000 , co się będziesz rozdrabniał ... :decayed:

I będzie Was dwóch :decayed:

Opublikowano

zdecydowanie 6000 :wink4:

jeżeli oczywiście tylko takie mam brać pod uwagę - bo osobiście też jestem za seryjnymi ( 4300 - takie miałem w B5, B6 i mam teraz )

Opublikowano

6000, te wyżej już nie świecą tylko wyglądają :wink4:

Opublikowano

ja bym polecał nawet 5000 też fajnie świecą

Opublikowano

A ja bym polecał seryjne , bo te wszystkie 6000 czy 8000 to syf na maxa.

Opublikowano

8000 to kupa.

6000 świeci już bardzo ładnie, sam na takich jeżdżę i nie zamienię ich na 4300K :decayed:

Opublikowano

A ja bym polecał seryjne , bo te wszystkie 6000 czy 8000 to syf na maxa.

:no: seria nie swieci
Opublikowano

Wsadziłem jeden żarnik 6000 k i jeden z ASO , różnica jest znaczna , 6000 świeci słabiej , co z tego że ładniej. Ale jak sie komuś podoba to luz :)

Opublikowano

:no: seria nie swieci

OSRAM 4300K świeci bardzo ładnie, lukaszr zawsze sie zachwyca moją barwą :D

Opublikowano

Witam

Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k ??

Najlepiej ORI, a jesli juz HID to max 6000k :naughty:

Lampy oczywiscie masz soczewkowe juz u siebie? :cool1:

Opublikowano

moje 6000 świecą tak

zdjcie301.th.jpg

zdjcie069.th.jpg

Opublikowano

img8012z.jpg

I wszystko jasne :good:

Opublikowano

I wszystko jasne :good:

1) troche przeklamane, bo Ty miales ledy, wiec jeszcze bardziej podkreslaly barwe xenonu

2) nic nie swieci tak efektywnie jak 4300K, jak widze oniak juz sie przekonal :decayed:

Opublikowano

Tylko 4300K. max to 5000K jaki mozna uzyć dla efektywnego świecenia.

Opublikowano

I wszystko jasne :good:

1) troche przeklamane, bo Ty miales ledy, wiec jeszcze bardziej podkreslaly barwe xenonu

2) nic nie swieci tak efektywnie jak 4300K, jak widze oniak juz sie przekonal :decayed:

E tam. Nic nie przekłamane. LEDy daja minimalną ilość światła w porównaniu do żarników xenonowych. Fotka robiona dobrym aparatem.

4300k ma po prostu barwę siuśków. I to jest fakt :decayed: A że efektywniej? Możliwe. Ale ile tracą na wyglądzie.

Opublikowano

4300k ma po prostu barwę siuśków. I to jest fakt :decayed:

Łukasz ma jakies siuski, mi swieca ladnie :gwizdanie:

4300d.jpg

Opublikowano

I wszystko jasne :good:

1) troche przeklamane, bo Ty miales ledy, wiec jeszcze bardziej podkreslaly barwe xenonu

2) nic nie swieci tak efektywnie jak 4300K, jak widze oniak juz sie przekonal :decayed:

Ale ile tracą na wyglądzie.

a co ty - narcyz jesteś???

ja mam 4300 i świecą na biało - tak jak ma być.

Opublikowano

miałem 6000k teraz mam 4300k i może - 5 pkt respa na miesicie ale +5 pkt widoczności

4300 lepsza widoczność w deszczu i we mgle

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.