Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. no,no kolego dobry wybór :gwizdanie:
  2. T tamtych wuzkom nie odpadlo przypatrz sie na nie nie ma na to T miejsca.. ;] Co do samochodu jak na seryjke ładna wmontuj tam jakies 2,7biturbo i bedzie kox
  3. Prosiłbym o podanie numerów katalogowych uszczelek pokazanych na obrazku i tych które są jeszcze pod egrem na tych łacznikach gdyż bede to wszystko czyścil do błysku ;][br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 07:09_________________________________________________zapomnialem o najwazniejszym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/824f56cf5725e5bf.html
  4. ogranicznika to on zadnego niema raczej :gwizdanie: a to 240 z tym silnikiem w polsce szacun xD
  5. kubson odpowiedział(a) na Kugel temat w Audi A4 B5
    Zgadzam sie po mieście to nawet 20 dychy spali a te 13.l to normalka w tym zestawieniu u mnie jest podobnie Q i Tip
  6. Niedzielni kierowcy masakra...
  7. taa ich golfy 1,2 na lpg wciagały nissana 350z ;d ?
  8. Lakier w stanie idealnym :> jak na serie to bardzo ładna
  9. 5 Death car crash in Russia tak sie koncza niektorych popisy ;/ ;( a tak do tematu kiedyś spod świateł w nocy bodajrze w Szczawnicy stanoł obok mnie Chevroletem Laceti to mowie sprawdzę czy silnik mam wporzątku do 100 podpedzilem i zostal 1dł. z tyłu także nawet nawet heh. i ostatnio na światłach w czestochowie dojezdzalem do swiateł patrze w lusterka za mna pedzi jakas fura na ksenonach podjezdza A3 nowa max 2 lata miała, zielone full gaz bylismy rowno do 120 potem odpuscilem a on prół dalej.. ale czy obaj jechali na maxa niewiem
  10. No być może jak się będzie silnik trzymał do końca to będę w 7 niebie :gwizdanie:
  11. Te silniki raczej zabijał olej LL i piłowanie go na zimnym silniku jak sie tego przestrzegało to silnik odpłaca sie bezawaryjnoscia
  12. no no czekam z niecierpliwoscia
  13. Logi statyczne grupa 013 zloguj i wrzuc na forum
  14. kubson odpowiedział(a) na macko temat w 1.9TDI
    6,8 to chyba dobry wynik 5,0 to Ci spali jak bys w trasie jechal max 100km/h ;]
  15. Niewiem rozrzad robił poprzedni właściciel ale jest to pewne bo wszystko jak patrzelismy u mechanika mojego dobrego to powiedział ze to ma te 20k to sobie odpuściłem. EGR wyczyszczę jak tylko wróce do Polski bo akurat za granicą jestem.Ale nawet nie zauważyłem zeby kopcił.. Później wrzuce loga 011dyn. bo kiedyś robiłem to byście jeszcze turbinke ocenili bo jest po regeneracji . dzięki za ocenienie tych PS. co do odpalania na zimnym pali na dotyk na goracym musze krecic nawet 10 sekund w zaleznosci jak bardzo jest goracy ale jak odepne czujnik G62 to zapali w sekunde czyli to bedzie wina czujnikaa czy złego kąta wtrysku ?
  16. no właśnie coś mnie się zdaje ze ten EGR szfankuje opłaca się go zaślepiać ? był 20tkm temu a co coś nie tak ?
  17. Witam wszystkich prosiłbym abyście ocenili te logi pozdrawiam Statyczne 014 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d247ed3ab162eecf.html 013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/608c71ad6f7a0932.html 007 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb91cf6a38668cf9.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89820cd1468f5146.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b5f8f30a1718203.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b8a2432959c2ffa.html 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f98f7faf00cdb18f.html 018 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0654c1d59def4da1.html Bassic Setting 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71a61245690310d4.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a06daa157ec41a47.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81f5cc291fac8769.html Co z nich wynika wszystko ok ??[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 15:16_________________________________________________Nikt nie zdiagnozuje ? [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:07_________________________________________________Nie ma to jak fachowa pomoc ;]
  18. nie chce poprostu zeby mi po miesiącu przetwornice padły ani jakies podobne sceny typu zakłucanie cb...
  19. Witam który z tych zestawow lepiej kupić chodzi mi o jakość światła itp. 1 opcja ta która ja bym wybrał http://moto.allegro.pl/item808507317_zestaw_max_xenon_hid_h1_h7_xenony_cyfrowe_gw_fv.html 2. http://moto.allegro.pl/item807223417_xenon_ksenon_hid_h7_4_3k_5k_6k_8k_10k_12k_warszawa.html 3.http://moto.allegro.pl/item808397530_xenony_h1_h7_6000k_slim_sprawdzony_sprzedawca_hid.html 4.http://moto.allegro.pl/item786807367_cyfrowe_xenony_h1_h7_6000k_digital_hid.html które są najlepsze ?? pozdrawiam
  20. Jak sie nie myle to czytałem ze ma wpływ na turbo ale moge sie mylic. Ja jak kupilem to mialem chyba kompletnie zapchana bo białego dymu bylo ciagle w hu** po wymianie odrazu auto zaczelo byc mocniejsze i wgl
  21. Zadbana lakier silnik wnetrze a tak z ciekawosci jaki ma przebieg?
  22. czyli twoj ma 350000 stary sa samochody 20 letnie a maja przebieg 20k a Wy odrazu 10 lat to 300k masakra Odme mozesz wymienic jak zacznie przydymiac Autko bardzo ładne szczegolnie środek
  23. ale wkoncu silniczek 2.5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.