Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Moja srebrna strzałka ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Przyszedł czas bym i ja zaprezentował swoje piękne :audi::a4fan::evil:

Rocznik 1999 (po liftingu) koloru srebrnego :P z pięknym motorem 2,5 TDI V6 o mocy 150KM :decayed: sprowadzony przezemnie i mojego tatę z Holandii w lutym tego roku :naughty:

Autko jak na razie nie miało żadnych modyfikacji prócz wypolerowania wydechu :cool1::)

Zostało w nim wymienione parę podstawowych spraw eksploatacyjnych takich jak rozrząd(dość kosztowny)filtry, oleje i wszystkie płyny eksploatacyjne, wymiana odmy, naprawa rozrusznika, wymiana akumulatora, zakup nowych opon letnich(niestety 15' :embarrassed: ) kupno zimówek na stalowych felgach :decayed:

wyposażenie:

-ASR

-ABS :D

-halogeny

-tempomat

-oczewiscie klima

-elektryka i podgrzewanie lusterek

-2x elektryczne szybki

-dwa podłokietniki

-domykanie szyb z pilota

-biedne felgi aluminiowe :gwizdanie:

na dana chwile nie mogę sobie więcej przypomnieć :D

komentujcie i oceniajcie :P pozdrawiam Grzesiek :hi:

Opublikowano

Zadbana lakier silnik wnetrze :gicior:

a tak z ciekawosci jaki ma przebieg?

Opublikowano
  • Autor

w danym momencie około 261 tys. km...sprawdzone w serwisie audi :cool1:

Opublikowano

fajna sztuka widac ze zadbane :) jakies plany co do autka :cool1:

Opublikowano

Ładna seria, czekamy na mody, pomyśl nad większa felą i światełkami Valeo zaspolone na przod.

Opublikowano

Witamy witamy i zapraszamy -> http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie-b80.0/ :hi:

Byc może się już kiedyś mijaliśmy na ulicach pięknego Lublina :wink4: Ładniutkie sreberko chętnie pooglądam na żywo na jakimś spocie :)

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, przyjdzie ładna felga to będzie jeszcze lepiej...

Ładna seria, czekamy na mody, pomyśl nad większa felą i światełkami Valeo zaspolone na przod.

Swiatełka są i w dodatku ori :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ładnie się prezentuje, przyjdzie ładna felga to będzie jeszcze lepiej...

Ładna seria, czekamy na mody, pomyśl nad większa felą i światełkami Valeo zaspolone na przod.

Swiatełka są i w dodatku ori :decayed:

No swiatełka zespolone ori :P a co do felg no to musi coś być typu 17 cali :gwizdanie: no ale jak narazie niestety brak funduszy na takie wydatki ;(

Opublikowano

Spokojnie teraz idzie zima, te felgi zostaw sobie na zimówki a na wiosne można będzie szukać coś ciekawszego

Opublikowano
  • Autor

tez tak myślałem ale na razie nie wiem czy niestety nie bd zmieniał mojej niuni na jakieś dwa nie tyle co mniejsze co tańsze bo ciężko się pogodzić czasem z rodziacami gdyż kierowców 3 a autko jedno :no:

Opublikowano

Ładna audiczka :good:

Opublikowano

samochód spoko :good:, a co do rodzicow to musicie dosc do porozumienia :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.