Treść opublikowana przez Arkady27
-
pokrywa zaworów i uszczelka do a4 b7 1.9 bke
Witam potrzebuje nr części pokrywy zaworów i uszczelki jeśli tam przychodzi, silnik 1.9 bke rocznik 2005 Czy podejdzie taka pokrywa z innego silnika np AWX AVF czy BRB ? Pozdrawiam
-
Olej w IC turbina czy pokrywa zaworów ? Sprzeczne uwagi mechaników
Kolego Dranek niestety olej znika z bagnetu. Auto mam 2 lata i nigdy nie brało oleju zmieniałem olej jakies 3 miesiące temu a od miesiąca zaczął znikać olej. Zastosuje się do waszych uwag i wykręce pokrywe i ją przemyje, czy ta pokrywa ma jakąś uszczelke ? Porobie zdjęcie tej pokrywy i je wrzuce żeby koledzy ocenili. Pozdrawiam
-
Olej w IC turbina czy pokrywa zaworów ? Sprzeczne uwagi mechaników
Witam tydzień temu silnik pociągnął troszke oleju, dolałem ubytek (około 0,3 litra) i jezdziłem dalej, dzisiaj wszedłem do kanału i odpiołem dolny wąż od intercoolera i z niego wylało sie około 100 ml oleju. Od razu pomyślałem że to turbo jeden mechanik potwierdził. Ale nie daje mi to spokoju auto nie dymi nie odczuwam spadku mocy, pojechałem do następnego mechanika podpiął kompa i na silniku zero błędów, powiedział że na 70 % będzie to pokrywa klawiatury zaworów i olej ucieka tym węzykiem od góry i później wężami do IC. Jak sprawdzić czy to turbo czy pokrywa ? jakie koszty takiej pokrywy bo regeneracja turbiny około 700 zł ? Pozdrawiam
-
[ALL B6] Demontaż tylnej listwy ozdobnej
Jeżeli weźmiesz szeroki i cieniutki płaski śrubokręt na koncu założysz taśme żeby nie porysować listwy to jest to do zrobienia, jak otworzysz klapę to po lewej i prawej stronie będziesz miał miejsce gdzie ten srubokręt możesz wzunąć i wypychać listwe na zewnątrz raz z lewej raz z prawej
-
[ALL] Problem z parktronikiem
Włącz parktronic i przyłóż ucho do czujników, jak będą ładnie "cykały" to to oznacza że działają jeśli jeden nie cyka lub cyka powoli to oznacza że czujnik nie działa, Jeśli chodzi o wymianę to mi się udało włożyć ręke między belke a zderzak i wypiąłem ten czujnik ale to jest trudne i wymaga trochę gimnastyki Pozdrawiam
-
Problem z zarejestrowaniem mojego audi.
No to dziękuje za wyczęrpującą odpowiedz jade do US i załatwiam darowizne
-
Problem z zarejestrowaniem mojego audi.
Ok a czy do złożenia tej darowizny będzie potrzebny osobiście mój tato, on jest za granica i przyjedzie za 2 miesiące więc nie moge tak długo czekać :/
-
Problem z zarejestrowaniem mojego audi.
Tylko że jak zrobie taką darowizne to tata pewnie będzie musiał zapłacic podatek od tej darowizny.
-
Problem z zarejestrowaniem mojego audi.
Witam zakupiłem rok temu audi w angli. Mam to auto na siebie dowód angielski i w tym tygodniu bede go rejestrował w polsce. Ale jest jeden szkopuł chce to auto zarejestrować w polsce na mnie i współwłaściciela mojego tate. Co moge zrobić czy napisać jeszcze jakąś umowe z tatą czy napisać umowe z przed roku że kupującym byłem ja i tata ale w angielskim dowodzie jestem tylko ja. Prosze o jakąś porade
-
[ALL B7] Dziwne chrupanie po wciśnięciu sprzęgła w 1.9 TDI
Witam posiadam a4 b7 1.9 BKE po wciśnięciu sprzęgła słychać lekkie chrupanie jakby ocieranie,chrupanie jest tylko wtedy gdy wciskam i puszczam sprzęgło, jak mam wciśnięty pedał sprzęgła to cisza, mechanik powiedział ze to łożysko sprzęgła, czy to prawda, jakie ceny tego łożyska? Pozdrawiam
-
[ALL] Umowa z zakładem samochodowym
Dzięki Panowie dzwoniłem dzisiaj do niego, sam zaproponował że podpisze mi kwitek że zostawiam u niego mój samochód żebym się nie martwił Kolega z forum potwierdził mi że gość jest sumienny także już się nie martwie
-
[ALL] Umowa z zakładem samochodowym
Witam czy widział ktoś umowę z zakładem samochodowym gdzie będzie zawarte że on ponosi odpowiedzialność za pozostawiony u nich mój pojazd, oddaje samochód do zakładu który znajduje sie 100 km od mojej miejscowiści i tak pomyślałem że dobrze by było taką umowe spisać z mechanikiem. Szukałem troche w google ale bez skutków Pozdrawiam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Podziękował za informacje teraz mogę śmiało oddać mu auto jestem spokojny
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam wszystkich potrzebuje jakichś informacji na temat zakładu który znajduje się w Dąbrowej Tarnowskiej "MotoTim" gość oferuję części do przekładki a4 b7 rozmawiałem z nim przez telefon wydaje sie konkretny i rzeczowy, zaoferował mi też usługę przełożenia mojego auta. Macie jakieś informacie na jego temat bardzo zależy mi na jakiejś odpowiedzi. Tutaj jest link z allegro http://moto.allegro.pl/sklep/19528406_mototim-czesci-samochodowe Pozdrawiam
-
[ALL B6/B7] Wnętrze od avanta do sedana będzie pasowało
robie przekładke bo mam angola więc szukając części znalazłem tą oferte w niezłej cenie. Podobno to granatowe wnętrze w b7 jest bardzo ciemnie na niektórych zdjęciach wygląda jak czarne. To kibel z tymi tylnymi słupkami napewno nie znajde samych na allegro a w aso pewnie cena
-
[ALL B6/B7] Wnętrze od avanta do sedana będzie pasowało
Mam okazje kupić całe wnętrze od avanta z 2007 rok kolor jakiś granatowy, łącznie z dechą tunelami siedzeniami, boczkami i boczkami słupków. ja mam normalną wersję czarna decha tunel itd. Teraz moje pytanie czy te elementy od avanta będą pasowały do mojego sedana oprócz podsufitki oczywiście. Jak myślicie koledzy?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na obwodnicy Sędziszowa jest zakład który zajmuje się tylko automatami. Byłem kiedyś u niego same fajne furki robi stał m.in Q7. Możesz podjechać obczaić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy musze zregenerować turbinke z afn-a możecie polecic jakąś firme regenerującą z podkarpacia ?
-
[ALL B7] bardzo głośny huk z przedniego podwozia
Witam od tygodnia borykam się z problemem a mianowicie przy zwalnianiu lub hamowaniu strasznie coś stuka w okolicy podwozia bardziej z kierunku lewego koła. przy ruszaniu, przyśpieszaniu jest cisza wszystko ładnie pracuje. Stuki dzisiaj się tak nasiliły że drży całe auto i czuć to na kierownicy, nie ma znaczenia czy jade na wyprostowanych kołach czy na skręconych jak auto zwalnia to strasznie ładuje wydaje sie jakby cos miało sie rozwalić zaraz Macie jakieś pomysły co to może być, może przegub ?
-
[ALL B7] Dziwne huczenie z przodu auta przy zwalnianiu
Od kilku dni auto ma dziwne objawy przy zwalnianiu, wystarczy ze puszcze gaz auto zaczyna zwalniać, gdzieś z przodu wydobywa się dziwne huczenie połączone z lekkim pukanie, wystarczy że dodam gazu i ten dźwięk znika. Nie ma znaczenia czy hamuje silnikiem, hamulcami, czy auto jest na biegu czy luzie jeśli auto zwalnia dźwięk jest ten sam. Byłem na diagnostyce na szarpance wszystkie wahacze, drążki ok. Mechanik rozłożył ręce Możecie coś poradzić bo już nie mam pomysłu
-
[ALL B7] Moje Audi A4
model silnika (trzy literowy) znajdziesz na wlepce w bagażniku stawiam że masz BLB Auto całkiem przyjemnie gratuluje
-
[ALL B7] Co to za przycisk obok return?
dzisiaj sie zdziwiłem włączyłem navi wybrałem jakas trase do rzeszowa i włączyłem ten przycisk o korkach i wyskoczylo mi kilka ulic w rzeszowie i numer drogi prawdopodobnie byly zakorkowane niestety nie pojechalem do rzeszowa z braku czasu jutro sprawdze czy te informacje sa w miare wiarygodne
-
[ALL B7] Co to za przycisk obok return?
No ja mam b7 i zgadza się mam małą navi miedzy zegarami, idę wypróbować te info o korkach jak koledzy wyżej pisali ciekawe czy u nas w pl to wogóle działa
-
[ALL B7] Co to za przycisk obok return?
Witam przeszukałem troszke forum i niestety nie moge nigdzie znaleźć co to za przycisk z samochodem obok return http://img137.imageshack.us/i/panelb6.png/
-
[ALL B7] Numer czujnika parkowania tył
Dzięki kolego