Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Ssanie gdy silnik ma 90c i go zgasi na chwile to przeciez ssania nie właczy...? A skąd wiesz ze nie powinno sie w czasie postoju na odpalonym silniku zostawiac samochod na P albo N ?? czyli codziennie gdy odpalam samochod na pozycji P zajezdzam skrzynie tak ?? :gwizdanie:
  2. kubson odpowiedział(a) na Zmija temat w 1.9TDI
    no to dziura w dolocie na 100%. poszukaj na forum było o tym sporo. przejrzyj węze te od turbo gumowe ktorys pęknoł albo sie wypioł
  3. Jest tak 5 bieg przy tych 2,000rpm full gaz i obroty wzrastaja a predkosc nie . ?? jesli tak to sprzeglo sie slizga
  4. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ten co napisal...
  5. nie przesadzaj ile ludzi odpala samochody na pych i nic sie kompletnie nie dzieje... Jak pisali wymien filtr paliwa duze prawdopodobienstwo ze jest usyfiony
  6. u mnie na zakrecie jest dziura na min. 20 cm idiotyczne jakbym sie gdzies spieszyl to bym spokojnie w to wjechal i po kole... kup -30 wg mnie to własnie takie optymalne bedzie
  7. Zastanów sie po jakich drogach jezdzisz i wtedy sobie dobierz - ja mam 1be -20 i czesto zachaczam o cos.. Co do A4 bardzo ładna
  8. Stan wręcz idealny... I ten kolor sliczny... Czipa walnij i bedzie miodzio.. :gwizdanie:
  9. temat z przed 2 lat napewno koledze pomogles :gwizdanie:
  10. 12l mu pali w trasie.. zobaczymy co z tego wyjdzie..
  11. Fajny kolor i silnik a co to za ksenony 6000k ?
  12. jechac z jak najmniejszymi obrotami na 5 biegu i full gaz to powinien na 3 bieg zbić i bedzie akurat warto sprobowac
  13. Czyzbys faktycznie pod maska masz bestie ?? :gwizdanie: :kox: Jak pisza wyżej pyknij fote silnika i jedz na hamownie :gwizdanie:
  14. Autko za***iste poprostu bomba dla mnie grill, swiatła tył przod lakier piękne ściagnij tylko te brewki a bedzie :kox:
  15. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    aż zacznie przydymiac
  16. Madafaka... nieźla bryka wiecej chromu i bedzie :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:03_________________________________________________fajny przebieg ciekawe czy prawdziwy życze żeby był :gwizdanie:
  17. Z tymi bonusami to macie zajebi*** :gwizdanie: :gwizdanie: teraz tylko jakis dobry programik i światla są twoje Bardzo fajna `niunia`
  18. kubson odpowiedział(a) na marhiw temat w Audi A4 B5
    Jak juz sie konczy lozysko z lewej strony to powinien bardziej huczec prze skrecie w prawo sprawdz w ktora strone bardziej huczy to bedzie wiadomo
  19. W mieście to mi nawet spali 30l Kumpel ma 1.8t Q 150km i w miescie średnio spala mu 10
  20. A mam pytanko co się stało ze skrzynia ??
  21. Super że masz multi i skóre Bezawaryjności życze
  22. Jakbyś mogł nagraj filmik jak to do 100 przyspiesza bo jestem bardzo ciekawy
  23. Taak mialem podobnie tylko ze caly czas mi swiecily podpiolem vaga skasowałem błąd i jezdze bez problemu juz miesiac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.