Treść opublikowana przez kubson
-
[B6 AVF] Multitronic postój na P
Ssanie gdy silnik ma 90c i go zgasi na chwile to przeciez ssania nie właczy...? A skąd wiesz ze nie powinno sie w czasie postoju na odpalonym silniku zostawiac samochod na P albo N ?? czyli codziennie gdy odpalam samochod na pozycji P zajezdzam skrzynie tak ?? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Problem z mocą
no to dziura w dolocie na 100%. poszukaj na forum było o tym sporo. przejrzyj węze te od turbo gumowe ktorys pęknoł albo sie wypioł
-
[B6 AWX] Problem z przyspieszeniem
Jest tak 5 bieg przy tych 2,000rpm full gaz i obroty wzrastaja a predkosc nie . ?? jesli tak to sprzeglo sie slizga
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
ten co napisal...
-
[B6 AVF] Zgasł silnik podczas jazdy przy niskich obrotach i nie chce odpalić
nie przesadzaj ile ludzi odpala samochody na pych i nic sie kompletnie nie dzieje... Jak pisali wymien filtr paliwa duze prawdopodobienstwo ze jest usyfiony
-
Szaraczek 2.5TDI /-30mm/17"
u mnie na zakrecie jest dziura na min. 20 cm idiotyczne jakbym sie gdzies spieszyl to bym spokojnie w to wjechal i po kole... kup -30 wg mnie to własnie takie optymalne bedzie
-
Szaraczek 2.5TDI /-30mm/17"
Zastanów sie po jakich drogach jezdzisz i wtedy sobie dobierz - ja mam 1be -20 i czesto zachaczam o cos.. Co do A4 bardzo ładna
-
[B5 AHU] audi a4
Stan wręcz idealny... I ten kolor sliczny... Czipa walnij i bedzie miodzio.. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] 1,9 110km 97r. rozszczelniona pompa wtryskowa
temat z przed 2 lat napewno koledze pomogles :gwizdanie:
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
i co temat obumarl ;/
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
12l mu pali w trasie.. zobaczymy co z tego wyjdzie..
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
Fajny kolor i silnik a co to za ksenony 6000k ?
-
[ALL] vagowanie automatycznej skrzyni biegów
jechac z jak najmniejszymi obrotami na 5 biegu i full gaz to powinien na 3 bieg zbić i bedzie akurat warto sprobowac
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
Czyzbys faktycznie pod maska masz bestie ?? :gwizdanie: :kox: Jak pisza wyżej pyknij fote silnika i jedz na hamownie :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Autko za***iste poprostu bomba dla mnie grill, swiatła tył przod lakier piękne ściagnij tylko te brewki a bedzie :kox:
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
aż zacznie przydymiac
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Madafaka... nieźla bryka wiecej chromu i bedzie :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:03_________________________________________________fajny przebieg ciekawe czy prawdziwy życze żeby był :gwizdanie:
-
[B5 AVG] moja silver niunia ;) B5 TDI 00r - nowe zmiany - str. 3
Z tymi bonusami to macie zajebi*** :gwizdanie: :gwizdanie: teraz tylko jakis dobry programik i światla są twoje Bardzo fajna `niunia`
-
[B5 AFB] Problem z (turbiną, ciśnieniem) mocą
tak
-
[B5 ADR] Huczący przegub
Jak juz sie konczy lozysko z lewej strony to powinien bardziej huczec prze skrecie w prawo sprawdz w ktora strone bardziej huczy to bedzie wiadomo
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
W mieście to mi nawet spali 30l Kumpel ma 1.8t Q 150km i w miescie średnio spala mu 10
-
Gdzie w Krakowie Można naprawić MULTITRONIK ?
A mam pytanko co się stało ze skrzynia ??
-
[ALL B6] Audiola ma :)
Super że masz multi i skóre Bezawaryjności życze
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Jakbyś mogł nagraj filmik jak to do 100 przyspiesza bo jestem bardzo ciekawy
-
[ALL B6] Skrzynia automatyczna - migający komunikat
Taak mialem podobnie tylko ze caly czas mi swiecily podpiolem vaga skasowałem błąd i jezdze bez problemu juz miesiac.