Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] moja silver niunia ;) B5 TDI 00r - nowe zmiany - str. 3


Daras

Rekomendowane odpowiedzi

Wypada przedstawić swoje wozidełko ;)

Przygode z Audi zacząłem od 80-tki B4. Była jedna, potem 2 lata druga. Następnie krótka przygoda z Hyundaiem Sonatą 3.3 V6 06r, ale to jednak nie to i musiało paść na Audi ;)

W sumie długo nie szukałem bo 2 dni po sprzedaży Sonatki pojawiło sie ogłoszenie mojej niuni, oględziny wzrokowe, później mierniczek lakieru, na końcu mechanik z pełną diagnostyka i jedna decyzja - brać :)

Autko do końca serwisowane w ASO, można powiedzieć że 100% bezwypadek (jedyna przygoda miała miejsce w niemczech - wymieniana szyba przednia i lakierowana maska - ale wszystko robione w ASO także spoko ;)

Rocznik 2000, przebieg to oryginalne 248tyś km. Gdyby ktoś cofnął na 100tyś km to po stanie był bym skłonny uwierzyć że tyle ma :gwizdanie:

Wyposażenie raczej podstawa (4 jaśki, klimatronic, el szyby przód itd) ale raczej szukałem auta idealnego technicznie i wizualnie niż super wypasionego. Silniczek wiadomo, TDI AVG 110KM :)

Póki co w aucie wymieniłem wszystkie filtry, oleje, rozrządzik, 3 wahacze, końcówke i po wszystkim geometria ;) Z rzeczy innych niż mechaniczne to zakupione radyjko Concerta z ori zmieniarką.

W planach oczywiście korekta programu (narazie sam chip, pozniej pewnie turbinki, wtryski itd... ;) ), xenoniki i jakieś 16-steczki na lato.

Kilka fociszy:

audi1f.th.jpgaudi2s.th.jpgaudi3w.th.jpgaudi4y.th.jpgaudi5j.th.jpgaudi6or.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele 16??? a czemu nie 17 albo i 18.

za dużo jeżdze żeby uważać na 17-stki... Jeździłem ojca Vectrą na 17-stkach i nikt mi nie powie ze rozmiar koła nie ma wpływu na komfort...

druga sprawa to to, że przy 17-stce, żeby to jakoś wyglądało to musi być chociaż lekka gleba, a to to wogóle odpada w moim przypadku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś postanowiłem odwiedzić hamownie żeby zweryfikać co tam niunia ma w motorowni :tongue4:

pojechałm do Rob-a do Tune-Up i efekt wiecej niż zadowalający :)

120KM i 250 Nm :cool1:

mechanik Roba stwierdził że nie często AVG mają aż takie gifty :) dobra baza pod dalsze mody :kox:

wykresmojaa4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja seria miala identyczne osiagi. [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 19:07_________________________________________________

mechanik Roba stwierdził że nie często AVG mają aż takie gifty :) dobra baza pod dalsze mody :kox:

wykresmojaa4.th.jpg

z tegoco mi wiadomo to wiekszosc AFN/AVG ma takie bonusy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tegoco mi wiadomo to wiekszosc AFN/AVG ma takie bonusy:)

też mi się tak wydaje :wink4: wystarczy przejrzeć dział "Wykresy po modyfikacjach, projekty modyfikowanych aut"

niemniej furka fajna :good: prawie jak moja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bonusami to macie zajebi*** :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: teraz tylko jakis dobry programik i światla są twoje :decayed:

Bardzo fajna `niunia` :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po programie :) jakiś miesiąc temu zrobiłem programik w niuni. Efekty? prawie 140KM i 310Nm :hi: jak na seryjne graty chyba nie jest zle ;) na dniach zagości nadkole od S4, a pozniej to juz zabawa... ;) wtryski, turbulum, IC-ek itd itd... :kox:

wykresa4pomodziedobrypa.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, zaczelo to jechac :wink4:

Ja po pół roku stwierdziłem ze juz nie jedzie :polew: :polew: ciekawe kiedy u ciebie taki grymas sie pojawi, to taki syndrom "braku mocy" po pewnym czasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, zaczelo to jechac :wink4:

Ja po pół roku stwierdziłem ze juz nie jedzie :polew: :polew: ciekawe kiedy u ciebie taki grymas sie pojawi, to taki syndrom "braku mocy" po pewnym czasie :naughty:

Kowi ma racje, tak będzie, wiem ze swojego doświadczenia :gwizdanie:

lepiej szybko zbieraj graty zanim choroba braku mocy Cie dopadnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny moment wyskoczył :) mam nadzieje ze moja padlina po programie pokaze tyle samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...