Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Czarna Perła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00703.JPG" alt="DSC00703.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00704.JPG" alt="DSC00704.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00705.JPG" alt="DSC00705.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00706.JPG" alt="DSC00706.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00707.JPG" alt="DSC00707.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00711.JPG" alt="DSC00711.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00713.JPG" alt="DSC00713.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00714.JPG" alt="DSC00714.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00716.JPG" alt="DSC00716.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00717.JPG" alt="DSC00717.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00718.JPG" alt="DSC00718.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00719.JPG" alt="DSC00719.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00720.JPG" alt="DSC00720.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00721.JPG" alt="DSC00721.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00722.JPG" alt="DSC00722.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00723.JPG" alt="DSC00723.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00724.JPG" alt="DSC00724.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00725.JPG" alt="DSC00725.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00727.JPG" alt="DSC00727.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00731.JPG" alt="DSC00731.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00732.JPG" alt="DSC00732.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00734.JPG" alt="DSC00734.JPG" />

Sory za slabe zdjecia,ale trafilo sie slonce,maska jakos dziwnie wyszla w rzeczywistosci jest tego samego odcieniu.

Moje mody:

Biale kierunki

Zawieszenie 1Be

Felgi 18 przod 215/45 tyl 225/45

Kierownica S4

Montaz FIS+obramowki(niestety ostatnio cos z obrotomierza zeskoczyla :wallbash: :wallbash:,oraz czekaja europejskie zegary w garazu nie mam czasu zamontowac)

Montaz Tempomatu

Wstawienie Downpipe

Montaz konsoli po drugim lifcie przerobiona pod 2din,Radio Symphony

Chromowe obramowki szyb i tylnej klapy

Lampy Depo 2LIFT

Z mechanicznych to na bierzaco cos dlubie.Co do silnika to stan IGŁA.3swiece spalone i palil perfekt.Nastepna wymiana MOTUL 5w40 i filtry MANN

Moglbym pisac i pisac.Sami ocencie

Opublikowano

ładnie się prezentuje szczególnie na tych felgach.

dykan

Opublikowano

zmieniaj lampki na poliftowe :) kolorek :good: i felunek rowniez :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem już nad tym

Opublikowano

zmieniaj zmieniaj bo watro :) i do tego koniecznie xenon i auto odmlodnieje, do tego jeszcze halogenki w zderzak i jest miod :):good:

Opublikowano

Ladny naprawde i kolorek i avant :decayed: brakuje tylko gleby lampek i halogenow :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ladny naprawde i kolorek i avant :decayed: brakuje tylko gleby lampek i halogenow :tongue4:

Halogeny mam w reflektorach :tongue4:

Opublikowano

ładna ładna pogratulowac :wink4:

a tak wgl to czemu w drzwiach pasazera w klamce jest zamek ? ;]

Opublikowano
  • Autor

Przeciez to 1996 jest przed 1liftem.Normalnie ma jak kazdy z tego roku

Opublikowano

Ladny naprawde i kolorek i avant :decayed: brakuje tylko gleby lampek i halogenow :tongue4:

Halogeny mam w reflektorach :tongue4:

ale nie w zderzaku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No nie to dopiero drugi lift.Ale tez pomysle nad tym

Opublikowano

jak myślisz o zmianie lamp na poliftowe to nie będziesz miał w nich halogenów, wtedy halogeny w zderzak trzeba montować

co do auta to kolorek :kox: szkoda, że nie sedan :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak myślisz o zmianie lamp na poliftowe to nie będziesz miał w nich halogenów, wtedy halogeny w zderzak trzeba montować

co do auta to kolorek :kox: szkoda, że nie sedan :wink4:

Mialem przedtem sedana,ale byl za maly.Zreszta widac fotke na moim profilu

Opublikowano

No bardzo ładny. Prawie taki sam jak mój. Widze że czeka cię tak jak i mnie obniżanie samochodu. Życzę powodzenia w modach. Aha jakbyś miał dojśce do tanich amorów i spreżyn to daj znać.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe foty w pierwszym poscie

Opublikowano

Fajny wygląd ale nakładka na kiere to jakaś masakra jak dla mnie. :kwasny:

Opublikowano

Fajny wygląd ale nakładka na kiere to jakaś masakra jak dla mnie. :kwasny:

i za cluba dostanie joby :D

Opublikowano

no właśnie, Kolego, chyba Ci się CLUBy pomyliły :gwizdanie:

nie wiem co tam masz na kierownicy ale wygląda to beznadziejnie :thumbdown:

ogólnie ok, szału nie robi :wink4:

Opublikowano

Fakt "tuningowanie" kierownicy od wersji S-Line jakimś badziewiem, które można było spotkać w wersjach domowego tuningu dużych Fiatów 125P - to w przypadku Audi duża pomyłka. :sick3:

Opublikowano

Nie rob wiochy i wywal tą buracką nakladke z kierownicy :kwasny::disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.