-
[B5 AKN] Problem ze wskazaniem oleju
turbinka regenerowana....niby profesjonalnie dowazani i sprawdzana pod wzgledem szczelnosci ale ktoz to wie??? a oleju nic nie ubywa.....no MAX na bagnecie a na komputerze pokazujee MIN....?????
-
[B5 AKN] Problem ze wskazaniem oleju
witam! niedawno wymienilem turbinke a co za tym idzie...wszystkie filtry i olej....no i zrobilem okolo 400 km i samochodzik nadal dymi na bialo!!!wpierw myslalem ze to olej ktoey jest w wydechu i poprostu musi sie wypalic ale po tylu kilometrach nie przestaje!!czy tak moze byc czy moze to jakas inna przyczyna??? i jeszcze jedno.....na komputerze pojawil mi sie symbol ze mam minimalna ilosc oleju ale jak sprawdzam na bagnecie to olej mam MAX...sprawdzalem kilka razy.....o co tu chodzi???
-
[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?
to ten sam objaw co u mie ....3 tygodnie temu to przechodzilem....az wkoncu turbo padlo....kupilem regenerowana z roczna gwarancja(oddajesz swoje turbo a firma przesyla swoje z gwarancja)....i autko smiga.....ja zaplacilem 900 zl za turbo no i do tego dochodza koszty wymiany wszystkich filtrow i oleju
-
[B5 AKN] Padła turbina
zebys wiedzial ze wstyd:) wszyscy patrza jakbys mial turbo na wykonczeniu a nie po przeszczepie hehe:) moze noca sie gdzies wybiore:0
-
[B5 AKN] Padła turbina
oczywiscie wszystkie weze dolotow byly plukane specjalnym plynem,intercooler tez...wszystkie filtry zostaly zmienione....tylko ten wydech pozostal
-
[B5 AKN] Padła turbina
witam! niedawno padla w moim A4 turbina i wiadomo olej pojawil sie wszedzie......nawet w wydechu....ide dalem rady wylac to wylalem a reszta zostala i tu mam problem....teraz po wymianie turbo,wszystkich olei i filtrow zaczolem wkoncu jezdzic ale z wydechu ciagle sie wydobywa bialy dym spalanego oleju ktory jeszcze zalega wwydechu no i jak jade szybciej to caly zderzak i klape mam w kropkach oleju.... i tu pytanie....jak sie najszybciej pozbyc tego oleju z wydech?jest na to jakis sposob?srodek?[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________Nikt nie zna jakiegos sposobu?
-
[B5 AKN] Duże dymienie
No jeszcze nie jestem wtajemniczony co to sa te logi tak wiec pozostaje mi serwis.....mam tylko nadzieje ze sa tam zorientowani lepiej niz mechanicy w serwisach chryslera
-
[B5 AKN] Jaka skrzynia
Mam pytanko! w moim A4 padla skrzynia manualna....mechanik wyliczyl koszty naprawy na ok 2,5 tys zl.....i w zwiazku z tym zastanawiam sie nad kupnem uzywanej......czy skrzynia od Quattro spasuje do mojego autka jesli mam naped na przud???gdzie znalezc symbol skrzyni??? 2.5 tdi 99 r a moze jest tutaj ktos kto handluje takimi rzeczami???
-
[B5 AKN] Duże dymienie
dymi na czarno...mam nadzieje ze w serwisie beda potrafili to zdiagnozowac.... ale mioze byc tez cos z turbosprezarka bo nieraz brakuje jej mocy...tak jakby turbina sie niezalanczala.....ale jak puszcze gaz i znowu dodam to jest ok
-
[B5 AKN] Duże dymienie
wogole niekiedy jak np jade na 5 to brakuje jej mocy,tak jakby wtedy turbo nie pracowalo....[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:48_________________________________________________pozatym jest duzy osad na koncowkach wydechu-taka maź! myslicie ze diagnoza na komputerze cos wykaze???
-
[B5 AKN] Duże dymienie
Mam pytanko.....moje 2.5 Tdi dość mocno dymi,widze w lusterku chmure dymu jak nacisne gaz....co to moze oznaczac??? czyzby to koniec silniczka? jakie sa najczestsze tego skutki? prosze o pomoc
-
[B5 AKN] Problem z 6 biegiem
witam! mam pytanko...podczas jazdy na 6 biegu gdy puszcze pedał gazu to wyskakuje 6 bieg( skrzynia wchodzi na bieg jałowy),dzieje sie tak tylko na 6 biegu.....co to takiego moze byc i jakie ewentyalnie koszty takiej naprawy? moze ktos juz cos takiego remontowal? moze ktos ma na sprzedaz taka skrzynie....oczywiscie dzialajaca???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy czterech pierścieni na grilu:) Tydzień temu kupilem A4 2.5 Tdi 99r i już pojawiaja sie pierwsze problemy,dlatego mam nadzieje ze na tym portalu znajde troszke odpowiedzi na pytania jak też będe mógł liczyć na pomoc doświadczonych posiadacxzy Audik-ów:) jeszcze raz witam wszystkich
piper1410
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta