Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Adi bryma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Adi bryma ciecie (audi ucieka) jak mówił mój syn gdy jechałem za szwagra Audi A4, więc trzeba było sie przesiąść na coś szybszego co by dziecko się nie denerwowało :decayed:

Do listopada ubiegłego roku użytkownik i klubowicz forum Seata Toledo 90km PB

Audi A4 AVANT TDI

-1996

-110 KM

-2xpp

-2el.szyby

-el. lusterka

-szyberdach

-abs

-klimatronic

-"drewno"

-kiera od s-line'a

-kolor - wściekła niebieska perła

-zółte sprężyny apex - 30-40mm

Co trza zmienić

- przyciemnić szyby

- alu 16-17 (już są 17 stki OZ canyon)

- obszyć kiere + gałka zmiany biegów

- chip

- wstawić 16-stki w drzwi

- wstawić podłokietnik

- dołożyć hak holowniczy

Fotki

pict4507.jpg

pict4508.jpg

pict4510.jpg

pict4511c.jpg

pict4512.jpg

Opublikowano

Witamy w NAJEPSZYM klubie audi w Polsce :hi:

napisze ci tak, jak mi pisali: "Jest co robić przy samochodzie"

Avant niczego sobie, kolor to kwestia gustu, ale te pseudo drewniane wykończenia :sick3:

Aby służyła bezawaryjnie :good:

Opublikowano

Witamy w NAJEPSZYM klubie audi w Polsce :hi:

napisze ci tak, jak mi pisali: "Jest co robić przy samochodzie"

Avant niczego sobie, kolor to kwestia gustu, ale te pseudo drewniane wykończenia :sick3:

Aby służyła bezawaryjnie :good:

pseudo ? :cool1:

Opublikowano

Nastepny który zamienił seata na Audi :hi: dobry wybór

wrzucaj jakies Alu

podbadz sie drewna bo jakos nie pasuje

Opublikowano

jak kto lubi :decayed: dla mnie drewienko jest zawsze ok - możemy się zamienic :decayed:

ładne auto :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

Fotka narazie znów robocza

20100322115.jpg

Mysłam że plomby będą bardziej wypadać.

Teraz trzeba porządne foto zrobić

Opublikowano

noo :good: białe kierunki aż się proszą boczne :cool1:

a mały kierowca - przyszły klubowicz rozumiem :decayed:

Opublikowano

Fajne felgi.

Wrzuć na przód lampy poliftowe i ksenona i bedzie super :kox:

Bezawaryjności życze :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

drewno zostaw super wygląda :good:

kolorek tęż niezły

niech ci służy :hi:

Opublikowano

dawaj białe kierunki i lampy z polifta :wink4:

kolor :good:

jak dla mnie drewno :thumbdown: ale ważne by Ci się podobało :good:

Opublikowano

super kolor auta :good: i fajnie, ze kiera 3-ramienna :cool1:

pare rzeczy zrobisz i autko bedzie pierwsza klasa :kox:

Opublikowano

kierunki białe, załatać dziurę po audio i będzie pięknie :wink4:

Opublikowano

Drewienko jest :good: znacznie lepsze niż pseudo karbon.

Opublikowano

też wolę oryginalne drewno niż jakieś naklejanki... :no:

  • 7 lat później...
Opublikowano
  • Autor

Mamy 2018 audi dalej jezdzi z przebiegu 180 tys zrobiło sie 350 prawie :)

Audi to Audi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.