-
Schemat podłączenia głośników
witam radio beta ma wyjście tylko na 2 głośniki przednie w drzwiach jak nie masz wzmaka w bagażniku po lewej stronie to będzie problem
-
[ALL B5] Poszukuję schematu okablowania ori głośników
kolega już coś tam przerabiał z tematu może pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174652.0 powodzenia
-
[B5 ADP] Radio concert I (kasetowy) Słaby odbiór radia
spróbuj nacisnąć i przytrzymać przycisk TP oraz włączyć radio na wyświetlaczu pojawi się napis TA naciskać przycisk TP tyle razy aż na wyświetlaczu pojawi się napis SENS teraz wybierz pokrętłem DX - odbiór daleki LO- odbiór bliski W chorusie to działa i powinno zadziałać w concertie bo to bardzo podobne radia i pewnie mają takie same ustawienia
-
[B5 AFB] Brak kostek iso
jeśli nie masz fisa w liczniku to nie jest ci potrzebna kostka mini iso składająca sie z 3 części 1 wyświetlacz RDS w liczniku 2 zmieniarka w lewej stronie bagażnika 3 wzmacniacz w lewej stronie bagażnika
-
[ALL B5] Audi Concert I - problem z wyświetlaczem, martwe linie
niestety ta przypadłość jest dość częsta w radiach audi i domowymi sposobami nic nie zrobisz
-
[ALL B5] Jakie było oryginalne radio/co polecacie ?
wystarczy :szukaj: http://www.a4-klub.pl/smf/radia_w_a4-t3407.0.html
-
[ALL B7] Mio moov 500 vs Goclever 5066
witam stawiałbym na mio moov 500 konkretny sprzęt z którym po odblokowaniu dużo da się zrobić
-
[B5 AFN] Radio concert
witam blaszki mocujące radio lubią się delikatnie wyginać też miałem z tym problem musisz delikatnie wyczuć moment gdy klucz będzie pchał blaszki i poruszaj w prawo i w lewo aż zahaczy i wyjdzie.
-
[ALL B5] Radio Chorus i wyjście pod wzmacniacz OUT Line
witam radio z tyłu ma wyjście mini iso na wzmacniacz to ta górna kostka http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm gdy już to podłączysz to tylko odpowiedni wzmak i sób będzie działał spoko
-
Kasują się ustawienia
witam wystarczy jak sprawdzisz miernikiem gdzie jest +12 jak nie masz kluczyka w stacyjce i poprowadź go do kabla żółtego który jest odpowiedzialny za pamięć w radiach
-
Radio cd/mp3 zamiast concert II
witam polecam PIONEER DEH-4300UB czerwone podświetlenie ładnie komponuje się z całą deską
-
[ALL B5] Przeróbka car audio
niestety radia montowane w audi mają wyjścia tylko na 2 głośniki przednie w drzwiach tył i reszta głośników była zasilana przez wzmacniacze.
-
[ALL B5] Kostka mini iso pomoc
no właśnie ja mam tylko 2 głośniki w przednich dzwiach a chce podłączyć wzmacniacz i zamontować z tyłu też głośniki lecz chciałem zastosować istniejąca instalację wczoraj rozbierałem kąsole i wyszło mi że kable z niebieskiej wtyczki wychodżącej w bagażniku zaczynają sie w mini iso c1 czy napewno nie są to kable do wzmacniacza ??
-
[ALL B5] Kostka mini iso pomoc
witam wszystkich mam pewien problem a na forum jeszcze o tym nie był . mam audi a4 b5 z standardowym radiem chorus 1 i jest do niego podłączona kostka mini iso której przewody powinny iść do wzmacniacza moja niuńka natomiast nie ma wzmacniacza a chciałbym taki zainstalować i podpiąć wreszcie tylne głośniki szukałem w bagażniku jakiś kabli i znalazłem tylko od zmieniarki czy ktoś może się orientuje gdzie idą fabryczne kable od wtyczki mini iso? pozdrawiam [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 19:01_________________________________________________czy niebieska kostka taka jak mini iso w bagażniku jest do jakiegoś wzmacniacza ?
-
[B5 AFN] Moje nowe cacko
niezła fura co wszyscy mają do tego drewna mi tam sie podoba tylko ta gałka na zwykłą z b5 lub b6 i bedzie git kiera niezła pozdro