Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moje nowe cacko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:.Kilka dni temu zakupiłem sobie audi a4 1.9 TDI Avant z 2000 roku.Nawet z nie złym wyposażeniem (10xairbag,navi,zmieniarka,system nagłaśniający BOSE :shocked:).A oto kilka fotek

bzmrA.jpg

QhYgJ.jpg

EypsJ.jpg

Qi4L9.jpg

Opublikowano

Ładna ze środka drzewno OUT :thumbdown:

Opublikowano

Bogata w środku :kox: szkoda ze brak ori zenona

Jakies plany :mysli:

Opublikowano

bardzo ładna maszynka tylko lać paliwko i jeździć jeździć powodzonka

Opublikowano

ładna jest :good: ale ten drążek zmiany biegów :sick3: jak najprędzej go out i będzie całkiem sii :good:

Opublikowano

Ładny srodeczek masz :naughty:

Tylko po co ci tyle pachniuchów na nawiewach?? :mysli:

Opublikowano

Ładny srodeczek masz :naughty:

Tylko po co ci tyle pachniuchów na nawiewach?? :mysli:

bo auto które się wyciąga z rzeki długo jeszcze trzyma nieświeży zapach :decayed:

fajny wypas :wink4:

do wyposażenia możesz dopisać FIS, tempomat

Opublikowano

gałka biegów :polew:

szkoda że drewno ale może Ci się podoba,

w środku na bogato :good:

silnik to raczej nie jest AFN jak 00r raczej AVG

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie.Oby polatała jak najdłuzej :naughty:. No z bajerami znalazło sie jeszcze pare rzeczy -fotochromy,parktronik,telefon w podłokietnku,pakiet podswietlenie ,duzy FIS i tempomat[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:56_________________________________________________A drewienko mie sie widzi i zostaje :kox:

Opublikowano

Ładna :good:

Wrzuć welurowe dywaniki do środka.

Opublikowano

Mi też drewienko się widzi :naughty: No oprócz gałki oczywiście.

Najładniejsza kiera jaka może być w tym modelu :good: Gratki autko prezentuje się ok :)

Opublikowano
  • Autor

No dobra gałka wek :confused4: ale jaką w zamian :mysli: może jakieś propozycje :notworthy:

Opublikowano

niezła fura

co wszyscy mają do tego drewna :mysli:

mi tam sie podoba :good:

tylko ta gałka na zwykłą z b5 lub b6 i bedzie git

kiera niezła :good:

pozdro

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie :hi:.A o to moje nowe zmiany w mojej przyjaciółce.Dałem kierke multifunkcyjną no i zmieniłem gałkę. :good: Zamontowałem ksenona :cool1: no i jazda w nocy zupełnie inna.Oto kilka

fotek.

Obraz_002.jpg

Obraz_003.jpg

Obraz_005.jpg

Opublikowano

ładna i dobre mody na początek :wink4: kierownicę sprzedajesz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sorki ale oddałem w zamian za tą :gwizdanie:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie.A o to moja nowa zmiana w mojej a4.Nowe koła. Przód 225/40/18 , tył 235/40/18.Troszkę kosztowna ale czego się nie robi dla swojego maleństwa.Komfort jazdy troszkę inny,ale wygląd lepszy .

nowe_ko_a.jpg

<br /><br />

Opublikowano

teraz gwint, bo strasznie stoi:wink:

Opublikowano
  • Autor

eee gwint to nie do końca dobre rozwiązanie.Bratos ma a4 na gwincie i to jest taczka gorsza od golfa.

audi_bratosa.jpg

<br /><br /> Dodam że białas jest na sprzedaż

Opublikowano

to po co pchałeś sie w 18? trzebabyło kupić jakąś ładną 17, do tego spręzyny - 30 i byłoby git, a tak to wygląda kozowato, jak a4 mojego brata:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.