Treść opublikowana przez benton
-
Problemy z nawiewami a4 96r
Dzięki za podpowiedz, problem rozwiązany, prozaiczny, zamienione kable na dmuchawie w efekcie powietrze szło w drugą stronę .Ktoś miał problem zanim go kupiłem podłączył używaną dmuchawę żle ja też sprawdzałem dmuchawę ale powieliłem błąd. Fakt że słabiej dmucha niż w mojej drugiej A4 ale dmucha. Dzięki jeszcze raz, sprawdzę jeszcze błedy czy teraz występują.
-
[B5 AFN] Adi bryma
Mamy 2018 audi dalej jezdzi z przebiegu 180 tys zrobiło sie 350 prawie Audi to Audi
-
Problemy z nawiewami a4 96r
Witam, Podepnę się pod temat A4 1,8 94r Nie działa regulacja nawiewów na podszybie, pulpit, nogi czyli w ogóle Prędkość nawiewów, dmuchawa ok Temperatura ok Silniczki niby chodzą, przesuwają się dwa od strony pasażera jeden od kierowcy, jest czwarty gdzieś? Błędy 3,3 5,3 6,1 7,1 11,3 11,7 15,7 18,3 50,1
-
Kibice żużla
Twój komentarz bez komentarza.Brakło u Was Żyto... Ciekawe z kim w finale... chociaż głowy powinny polecieć za decyzje...
-
Kibice żużla
Wola a wygramy to istotna różnica... Pierwszy bieg 3:3
-
Kibice żużla
Nie wiem po czym wnosisz moją pewność o finale... napinasz się jak to falubaz... pamiętaj że oprócz umiejętności, talentowi, itp ważne jest szczęście którego Wam nie brakowało w poprzednich latach. Dobrze że looknełeś w moją metrykę, byłem z moją drużyną na dnie (ligę niżej) i też trzymałem dłonie zaciśnięte... bardziej niż teraz Trzym się i wyluzuj
-
Kibice żużla
nie tym razem Hancock nie zdążył! Walkower w Toruniu! - Żużel - SportoweFakty.pl ale idiotyzm...
-
Kibice żużla
No właśnie wolałbym Tarnów z nami w finale bo lekko dostał zadyszki, ale ważniejszy sport i walka.
-
Kibice żużla
Temat umarł ?? a nie powinien ciągle emocje... dziś nasz remis z wygranej, za tydzień rewanż...
-
Kibice żużla
Na razie u nas wszystko Ok (STAL) ale najważniejsze mecze przed nami. Dziś Golob trzeci szkoda że słabo wypadł Hampel, Pedersen przebłysk ?? ciekawe kiedy hancock zmeczy sie ---------- Post dopisany 13-05-2012 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 21:46 ---------- LEE RIP http://sport.onet.pl/zuzel/ekstraliga/powazny-wypadek-lee-richardson-nie-zyje,1,5129576,wiadomosc.html
-
Kto może polecić fajne miejsce na urlop z dziećmi?
http://www.magraclub.pl/pl/o-nas
-
Wędkarstwo
U mnie szczupaków nałowiłem że masakra fakt że nie duże największe 3,5 i 3,1 ale "bez ryby wróciłem może ze dwa razy" w cudzysłowie bo nie biorę wszystkiego co złowię. Spininguję (w 90%) prawie cały sezon o on się jeszcze się nie skończył :>
-
Kibice żużla
Zapomniałeś o protasie który awansował i ma kilkuletni kontrakt z zg
-
Kibice żużla
Dziki kraj dzicy ludzie... http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/21/final-w-niedziele-w-lesznie/
-
Kibice żużla
Co do torów to lipę walą sędziowie, nawet zła albo nazwijmy to kontrowersyjna decyzja jest lepsza od niepodjęcia takowej, to zbyt kontaktowy i niebezpieczny sport... skutki są jakie są. Rewanżowe derby 42:48 dla Stali rzecz jasna :>
-
Kibice żużla
Się będzie działo :>
-
Wędkarstwo
Szczerze polecam spiningi shimano (np catana) obok łódki to moja najlepsza inwestycja w sprzęt wędkarski, do tego kołowrotki też tej firmy. Co do połowów to po 16 czerwca polecam Postomie koło Słońska (lubuskie) wyłowiłem tam kilkanaście szczupaków 40 + przy ogromnej liczbie wędkarzy i kłusoli każdy coś miał.
-
Kibice żużla
Potwierdzenie słów Moskala o Pawlickich :> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/07/09/piotr-pawlicki-mistrzem-europy-juniorow/
-
Kibice żużla
Jak śpiewał Staszewski "los się musi odmienić" więcej wiary!! Jak zwykle brak startów u nas, co do byków tylko Hampel nie do objechania, reszta może wygrać jak i przywiezć 0 nawet Troy
-
Kibice żużla
Sorrki zly link wkleiłem
-
Kibice żużla
mówili że brał, a w TV policja że nawet sprzedawał
-
Kibice żużla
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=POWIAT04 To co "mówili" na mieście to prawda
-
Kibice żużla
upss Moskal Co do wyników ligi Leszno rozpędza się... a tarnów chłopiec do bicia U nas Nicki prawie Mroczke rozj... dotrwać do końca sezonu i pas z nim W drugiej lidze Pawliccy 30 pkt
-
Kibice żużla
A ja myslałem że Greg to emeryt, może spuchnie w trakcie sezonu
-
Kibice żużla
Ja bo każdy mecz inny a derby to derby z toruniem też będzie ciężko.