Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomeczek99

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok, jutro będę to rozbieral to sprawdzę [emoji3] jakąś osłonę od strony kierowcy muszę zdjąć? [emoji16] Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  2. Dzięki! A jeszcze pytanie, jak dostać się do tego czerwonego? Wiesz może gdzie dostanę ten silniczek od regulacji temperatury? Można kupić nowy czy tylko używki? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  3. Siema, otóż mam kilka problemów z nawiewami w moim audi mianowicie : *dmuchawa czasami nie chce się załączyć i dopiero jak w nią uderze to zaczyna działac. *jak zmieniam kierunek nawiewu (nogi, szyna itp) to słychać jak silniczek chodzi ale nic się nie zmienia i ciągle wieje przez kratki z deski. *poprzedni właściciel wyjął z audi silniczek regulacji klapy temperatury i go nie mam, muszę go dokupić jednak nie wiem nawet jakiego mam szukać bo na olx jest ich pełno w różnych kolorach. Prosiłbym o jakieś instrukcje co może być przyczyną problemów i co zrobić, co wymienić żeby wszystko działało jak należy. Gdyby ktoś mógł to przydało by się jakieś zdjęcie tego silniczka od regulacji temperatury żebym mógł go w końcu kupić (na zdjęciach miejsce gdzie powinien być) na climatronicu wyświetlają się błędy ;8.1 15.7 11.3 11.5 Z góry dzięki za pomoc [emoji3] Audi A4 b5 1996 1.8 ADR Avant Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  4. Siema, jestem z Łodzi i śmigam audi a4 b5 1.8 ADR [emoji3] mile widziane jakieś informacje o zlotach w łódzkim itp ;-) Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  5. Dołączył do społeczności: Tomeczek99
  6. Siema wszystkim! Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 1.8 ADR dlatego też dołączyłem na forum [emoji3] jestem z Łodzi [emoji3] Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.