Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Tiptronic-Vag-zawór cisnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

w moim Audi 98r Tiptronic skrzynia od jakiegos czasu dziwnie po wymianie oleju[przed sporadycznie-takze] zaczeła

pracowac,,nie ciagneła obroty rosły a szybkosci brakowało[czasami]

po podłaczeniu do Vag pokazuje błedy w komunikacj miedzy skrzynia a silnikiem oraz

jakiś zawór cisnieniowo-magnesowy....czy moze ktos mi podpowie o co w tym chodzi

co trzeba zrobic aby to naprawic..licze na wsparcie-cieniutko u mnie z dobrymi

fachowcami od skrzyni...[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________czy to moze chodzi własnie ocos takiego..

http://moto.allegro.pl/item1140511169_czujnik_elektromagnes_zawor_skrzyni_audi_a6.html[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:26_________________________________________________witam

własnie wróciłem od specjalisty skrzyn automatycznych....ostro ja przetestował

i stwierdził na 100% ze skrzynia ok....ale auto łapie bład z silnika i dlatego

w skrzyni włacza sie tryb awaryjny...i wtedy nie ciagnie..zapisał mi bład taki

P1857 -niby sygnał-ladowania-doładowania cos takiego mówił..wróciłem do

elektronika i mówi ze to wina przepływomierza,,,trzeba wymienic ktos inny

mówił mi ze Turbina[gemetria łopatek-cisnienie] sam juz nie wiem za co sie

mam zabrac-moze mi ktos doradzi od czego zaczac....

Opublikowano

Ten błąd oznacza że coś blokuje połączenie skrzyni z silnikiem.. Więcej nie wiem na ten temat czym to może być spowodowane

Opublikowano
  • Autor

własnie wróciłem z małych prób które robiłem na działce sam.

nawet na postoju gdy mu ostro wstawiałem obrt.powyzej 3000..

to zaczał przerywac i po chwili wskoczył bład na dole wyswietlacza..na

P.R.N.D.4.3.2.1 robi sie na czerwono.....wiem na 100% ze skrzynia jest ok

tylko łapie bład z silnika gubi moc...teraz ciekawe czy to jest przepływka

czy cos zwiazanego z turbina...jak myslicie???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.