Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja pierwsza Audiczka


Transitpower

Rekomendowane odpowiedzi

Jest po prostu śliczna :>

v58ui.jpg

v5dtA.jpg

8HgrS.jpg

8Hqqr.jpg

v5Hpi.jpg

MfxMr.jpg

Ir_SA.jpg

Mgs8J.jpg

Dopiero teraz wiem co znaczy czerpanie przyjemności z jazdy :) Nawet krakowskie korki nie są mi już straszne :D

Jeszcze jedno zdjęcie...

IxAzJ.jpg

Jak widać, nie ma podłokietnika, do którego bardzo się przyzwyczaiłem w poprzednim aucie. Czy nie miałby ktoś z Was na sprzedaż sztuki, która pasowałaby do mojego autka?? Będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ładna sztuka. Widać że zadbana :) Szkoda że nie ma fisa.

Dodaj opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ładna sztuka. Widać że zadbana :) Szkoda że nie ma fisa.

Dodaj opis.

Bo początkujący jestem... Co znaczy że nie ma fisa?? ;(

Odnośnie opisu... Auto sprowadzone z Niemiec, faktycznie bardzo ładnie utrzymane jak na prawie 237kkm (przez ostatni tydzień obejrzałem ze dwa tuziny aut w których przebieg nie przekraczał 200kkm. Ależ były zjechane w środku. Niech mi ktoś powie że nie miały kręconych liczników, to go śmiechem zabije). Poza tym, ma oryginalnie zamontowane ksenony co jest rzadkością w tych autach (o ile moja znikoma wiedza jest prawdziwa). Całą reszte widać na zdjęciach. Wczoraj autko zarejestrowałem i jeszcze nic przy nim nie grzebałem ale to co MUSZĘ zrobić, to:

1) Zamontować podłokietnik

2) Naprawić radio metodami znalezionymi na forum albo coś innego wymyślić

To byłoby chyba na tyle :) Dzięki za komentarze i szerokości życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie sie prezentuje, gratulacje zakupu :good:

przebieg sobie potwierdziles w ASO :?:

no i powiedz mi co to masz za wydech :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie sie prezentuje, gratulacje zakupu :good:

przebieg sobie potwierdziles w ASO :?:

no i powiedz mi co to masz za wydech :sick3:

Gratulacje przyjęte ze szczerym uśmiechem :>

Przebieg potwierdzony jest zużyciem (albo raczej jego brakiem)w środku. Poza tym według niemieckiego dużego briefu - auto miało dwóch właścicieli, z czego drugi właściciel używał go od maja 2000r do maja br.

Co do wydechu... To jest tylko zwykła nakładka na końcówke tłumika :cool1: Ale efekt swój robi :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:32_________________________________________________

fis, wyświetlacz (komputer) między zegarami

przykładowe zdjęcie PEŁNEGO fisa http://zzottel.de/joomla/images/stories/audi/fis.jpg

Dzięki za wyjaśnienie. Chciałbym takie cudeńko, ale nie można mieć wszystkiego :wink4:

Moja następna furka będzie takie cosik miała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie sie prezentuje, gratulacje zakupu :good:

przebieg sobie potwierdziles w ASO :?:

no i powiedz mi co to masz za wydech :sick3:

Gratulacje przyjęte ze szczerym uśmiechem :>

Przebieg potwierdzony jest zużyciem (albo raczej jego brakiem)w środku. Poza tym według niemieckiego dużego briefu - auto miało dwóch właścicieli, z czego drugi właściciel używał go od maja 2000r do maja br.

Co do wydechu... To jest tylko zwykła nakładka na końcówke tłumika :cool1: Ale efekt swój robi :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:32_________________________________________________

fis, wyświetlacz (komputer) między zegarami

przykładowe zdjęcie PEŁNEGO fisa http://zzottel.de/joomla/images/stories/audi/fis.jpg

Dzięki za wyjaśnienie. Chciałbym takie cudeńko, ale nie można mieć wszystkiego :wink4:

Moja następna furka będzie takie cosik miała :decayed:

Możesz sobie taki licznik zamontować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :a4fan: , extra silnik - > będziesz zadowolony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie taki licznik zamontować :rolleyes:

Można?? :o No to już mam punkt 3) na mojej liście :)

Gdyby tylko ktoś mi podesłał linka jak to zrobić, bo nie mam czasu szukać :/

Dzięki wszystkim Wam za pochlebne recenzje :) Utwierdza mnie to w przekonaniu, że słusznie zrobiłem spłukując się do zera z kasy :decayed: Przynajmniej jeżdże jak król (albo prawie król) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mam czasu szukać :/

ten raz Ci go dam bo będziesz musiał znaleźć czas żeby go przeczytać :polew:

69 stron, miłej lektury :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za kolor mam taki sam :decayed:

Trzeba przyznać że śliczny egzemplarz Ci się trafił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zdejmij to cos na tych rurkach LOL :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transitpower, fajne autko, kolor :good: (chyba ten sam co mój), grzane siedzenia :good: to coś na wydechu wywal jak najprędzej. No i ten s-line na dekorze... zdejmij zanim Cię zbesztają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie taki licznik zamontować :rolleyes:

Można??

możesz sobie zamontować chyba wszystko czego zapragniesz :wink4:

autko ładne, ale to "coś" z tłumika wywal jak najprędzej. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zdejmij to cos na tych rurkach LOL :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może Ci się podobać, na szczęście nie musi. Choćby nazywali mnie "agro-tuningowcem" takie auto kupiłem i takim będę jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydechu ładniej wyglada ori ale wypolerowany niz ta nakładka, kiedys go zmienisz :gwizdanie: to forum takie jest :kox: a co do S-line wszyscy krzyczą ponieważ nie było czegoś takiego jak S-line w tym nadwoziu A4 :wink4:

Rób program :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to od teraz jestes dla mnie jacykowem stylu w a4 :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo myśle, że skoro nie macie "tego badziewnego czegoś" na wydechu albo "S-line" na desce, to każecie każdemu to ściągać...

Chciałbym zauważyć, że żaden z nas nie każe Ci tego sciągać, są to jedynie sugestie. Co do s-line - nie pokazałeś zdjęć progów, a napis widoczny jest na dekorze na desce ,a , tak jak napisał Kowi87, nie było s-line w tych modelach A4. Skoro masz to też na progach, o czym, podkreślam, nie wiedziałem, to znaczy, że któryś z poprzednich właścicieli to dołożył. Oczywiście jest to Twoją sprawą czy sobie to zostawisz czy zdejmiesz. Ja osobiście nie lubię nieoryginalnych dodatków, dlatego sugerowalem ich zdjęcie. Dział "moja A4" jest także po to, jak mniemam, stworzony, aby inni użytkownicy mogli sobie nawzajem doradzać co zmieniać w swoich autach. Nie tylko po to, aby pochwalić się własnym samochodem.

Tak jak piszesz: "więcej wyrozumiałości". I nie doszukuj się w każdym negatywnych cech. Bo w twojej odpowiedzi wyłowiłeś z mojej tylko to co złe... A moim celem nie było atakowanie Twojego ego, tylko, tak jak napisałem powyżej: sugestia. Poczytaj, proszę, inne wątki i zauważ jak inni użytkownicy reagują na słowa typy "wywal", "zdejmij", "usuń" itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...