-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Popieram. Posiadam takowy od roku i jest OK dzięki- silver zamwiony
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Mnie też poratujcie. Ory aku miał 72Ah i 640 A (1,9TDI BKE) Mam dylemat czy kupić: 1) Varta SILVER dynamic 77Ah 780A 2) Varta BLUE dynamic 74Ah 680A Auto stoi pod chumrą, więc przyda się nowy aku na nadchodzącą zimę
-
[B7 BKE] Problem z odpalaniem
Bendix wymieniony i problem z głowy. Dzięki za pomoc
-
[B7 BKE] Problem z odpalaniem
Kontrolki nie przygasają. W momencie przekręcenia stacyjki słychać takie jakby wycie.. a rozrusznik nie kręci wtedy. Co jakiś czas udaje mi się zapalić bez problemu, więc faktycznie chyba jutro jadę z rozrusznikiem do naprawy co bym nie musiała holowac w końcu auta. dzięki koledzy za pomoc.
-
[B7 BKE] Problem z odpalaniem
Witam, dzisiaj pojawił się mały problem w mojej lali (AUDI A4 B7 BKE 1,9 TDI 2005r) nie mogłam odpalić samochodu. Rozrusznik nie kręcił, ale za to słychać wycie z pod maski przy próbie odpalenia. Na szczęście za kolejnym razem się udało, ale przy każdym kolejnym odpalaniu pojawiał się ten sam problem. Może macie jakąś wiedzę na ten temat i wspomożecie radą? Nie wiem czy jechać do naprawy rozrusznika.. alternatora.. czy wymienić aku.. a nie chcę żeby mnie w warsztacie naciągnęli
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
podłączam się do prośby o fotki :>
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
i wszystko jasne
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Dzięki chłopaki! To zamawiam nowy zderzak i grill :> ja akurat wstawiam chrom, bo jak dla mnie czarny się zlewa za bardzo z całym autem zaczynam się cieszyć kolizją-jest okazja z OC sprawcy zafundować sobie zmiany hehe tylko szkoda mi mojej lali, bo stoi taka nieużywana już od tygodnia
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
trzeba będzie kupić rs4 a sline? skoro już mam wymieniać to można trochę poszaleć
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Ja też w ory nie mam ksenonów i teraz zastanawiam się czy nie zmienić lamp na te czarne.. Na przerabianie zderzaka i wszystkiego co jest związane z wstawieniem ksenonów nie mam kasy. Tylko się zastanawiam jak będą się włączać dzienne?? Może to głupie pytania ale kobietą jestem nie mam u siebie zamontowanych ory świateł dziennych, stąd moje pytanie czy trzeba będzie coś przerabiać żeby te czarne dayline działały poprawnie?
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
ja mam pytanie ad. tego zderzaka. Też chcę wmontować przód od rs4. Nie będzie żadnych problemów jeżeli chodzi o dopasowanie? Bo obawiam się że kupię części i się okaże że nic nie pasuje i trzeba przerabiać :/
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
w końcu powróciliście do tematu
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Żeby nikt nie miał wątpliwości - POLECAM również. Ja i moja czarna niunia jesteśmy zadowolone
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam, cały dzień czytałam ten wątek, ale wiedza nie pójdzie na marne Ale mam pytanie odnośnie oleju oczywiście ;p Kupiłam z narzeczonym jakiś miesiąc temu b7 (1,9TDI BKE 2005r 113tys) wczesniej zalany był CASTROL SLX LONGLIFE III 5W-30 ostatnio musiałam dolać oleju, bo trochę mało go bylo i użyłam LOTOS Traffic Thermal Control 5W40. Chyba się od tego nie zepsuje nasza niunia, co?? ;p No i po przeczytaniu tego wątku zamierzam wymienic olej na jakiś lepszy i chyba wyczyścić te stare brudy wcześniej ;p tyle tylko, że nie wiem jaki olej potem wlać- jakiś najlepszy. Czytałam tu o Motulu Mobilu Liqui Moly itp. Ale sama nie mogę się zdecydować na nic, bo w końcu jestem kobietą Może jakaś rada? Pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Razem z narzeczonym od czasu zakupy naszego audi a4 b7 jesteśmy fanami tej marki. Teraz chcemy się o tym aucie dowiedzieć jak najwięcej dlatego tu jesteśmy. Pozdrawiamy
pillproof
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta