-
[B7 BFB] [CZĘŚCIOWE ROZWIĄZANIE] Drgania samochodu na biegu jałowym
Witam, u mnie objawy są następujące: - samochód silnie drga na biegu jałowym na zimno i na ciepło; - kiedyś odpalał na dotyk, a teraz trzeba chwilę pokręcić rozrusznikiem by zapalił i na zimno i na ciepło; - po dodaniu gazu przyspiesza powoli nagle wyrywa go do przodu. Wszystko co mogłem wymieniłem: - wszystkie poduszki - świece żarowe - filtry - płyny ustrojowe... Dodam, że jakiś czas temu te silne drgania pojawiały się sporadycznie, Teraz niestety sporadycznie ich nie ma... Pomocy !!!
-
[B6 ASN] Delkatne szarpniecja podczas jazdy
Witam, mam to samo i nie bardzo wiem o co chodzi...
-
[B6 AWX] Błąd 01826
No właśnie ja mam ten sam problem... Odłączyłem akumulator i zapaliło mi się ESP i błąd w VAG`u 01826, którego nie mogę skasować. Co mam zrobić, by sie tego pozbyć??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No to koło poczty 19:00. [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 10:43_________________________________________________A może wiecie kto i gdzie w okolicy może ustawić mi kąt wtrysku w mojej niuni??
-
[B6 AKE] 2,5 TDI 180PS delikatne "zajączki" w przedziale 1800-3000 obr
A4 2,5TDI 180 PS AKE Witam, od jakiegoś momentu zauważyłem, że moje autko w przedziale obrotów 1800-3000 obr. nierówno pracuje. Jakby silnik był niezdecydowany czy przyspieszać czy utrzymywać stałą prędkość. myślałem, że to mi noga drży, ale na tempomacie jest to samo. Proszę o podpowiedzi. Pozdro Klaudiusz
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Brać WLEPKĘ !!! BRAĆ !!! Toć nie gadaj że Ci latlerek zmarł przyjeżdżaj zboku bo zapomniałem jak wyglądasz CZY TĄ WLEPKĘ MAM BRAĆ JUTRO? [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 16:44_________________________________________________Brać WLEPKĘ, BRAĆ !!!
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ty se nawet jaj nie rób !! Bryka musi być gotowa na wieczorny lans !!
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja o 19:00 zamykam swój kramik i jadę do Grodzia zawieźć familię, więc będę jechał spod Rossmanna... w sumie to piechotą mam bliżej, ale to Audi spot a nie ECCO spot
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
piątek 20:00
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
piątek mi pasi...
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No dla mnie ta wlepka Ja właśnie się dowiedziałem, że w sobotę herbatka u teściów w Białymstoku... więc dopiero za tydzień lub w tygodniu wieczorem. Ps. Jaki browar za wlepkę?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja zalewam MOTUL 5W30 z rekomendacją VW i jest słodko. Wymiana co 13-15 tyś
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No dobra Panowie i Panie!! Pogoda już się zepsuła, słońce już nie wróci, więc może jakiś SPOT w Grodziu?? chętnie bym Was poznał, bo znam tylko Cordi`ego, bo mnie namowił na AUDI
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Miło popatrzeć... :gwizdanie:
-
[B6 AVB] 2003r. A4 1.9TDI AVB Sport Kombi
Gdzie takie plaże są po których można śmigać ??
Klaudiusz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta