Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Jaki Przegub??


Stanikm

Rekomendowane odpowiedzi

Podczepię się :)

Dostałem właśnie przegub Lobro 301961 . Chciałem Was zapytać co wchodzi w komplet takiego przegubu ? Ja mam w zestawie 2x opakowanie ze smarem, przegub :), śruba, 2x opaski, plastikowa ?uszczelka?, metalowa podkładka (idąca w stożek) osłona...

Zastanawia mnie czy czegoś nie brakuje. Jak patrzę po zdjęciach z allegro, mają tam jeszcze jakieś podkładki, ściski... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do wymiany przegób zewnętrzny w a4 1.9 tdi 110 km 98rok AKN jak szukam to nigdzie nie ma tego silnika są inne i są duże i małe czym to się różni jaki zamówić?

Czy jest jakaś różnica lewy-prawy, jaką firmę polecacie?

Pozdrowienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do wymiany przegób zewnętrzny w a4 1.9 tdi 110 km 98rok AKN jak szukam to nigdzie nie ma tego silnika są inne i są duże i małe czym to się różni jaki zamówić?

Czy jest jakaś różnica lewy-prawy, jaką firmę polecacie?

Pozdrowienia :hi:

bo nie istnieje 1.9 AKN, lewy prawy nie ma różnicy tylko musi być zew.

ja brałem Lobro za 200zł

...o ile sie nie myle to do wszystkich v6 (oprócz S,RS) jest ten sam i nawet chyba 1.8t i 1.9tdi też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, odswieze temat... jakiej firmy najlepiej wybrac przegub? Ruville, Lobro czy jeszcze jakis inny polecacie? dzieki z góry za odpowiedz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, odswieze temat... jakiej firmy najlepiej wybrac przegub? Ruville, Lobro czy jeszcze jakis inny polecacie? dzieki z góry za odpowiedz :hi:

Tylko Lobro. Chyba ze chcesz wymieniać co pół roku przegub, to mozna zlozyć innej firmy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja zalozylem Spidana i juz po pol roku znowu rechocze, tani nie jest a znow halasuje, nie polecam...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, odswieze temat... jakiej firmy najlepiej wybrac przegub? Ruville, Lobro czy jeszcze jakis inny polecacie? dzieki z góry za odpowiedz :hi:

Tylko Lobro. Chyba ze chcesz wymieniać co pół roku przegub, to mozna zlozyć innej firmy :thumbdown:

no nie chce dlatego pytam :) dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeguby LOBRO! każdy szanujący się sprzedawca Ci to powie, przy prawidłowym montażu nie powinno być żadnych problemów. Mi chcieli sprzedać OPTIME za 50zł :shocked: i twardo się zapierali że będzie dobrze przez kilkanaście tyś. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...