Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Co polecacie dla kogoś kto ćwiczy regularnie juz miesiąc i chciałby przybrać masy mięsniowej. Na razie nic nie bierze a jakby miał coś wziąść to coś bezpiecznego jest coś takiego na rynku ?? ja wiem z młodych lat ze wszystko działa źle na organizm nie wiem jak to dzisiaj jest kolega tez sie nie zna więc pytamy
  2. A ile masz biegów ? może zmieniana była
  3. Nie wszystkie osoby prywatne w niemczech co kupywali diesle robili 40tys. rocznie . Znam takich co kupywali diesle i jeździli od czasu do czasu.. :gwizdanie:
  4. pokaż bo żadnej takiej nie widziałem na tym forum, fotostory nie przypominam sobie :gwizdanie:
  5. Czy ja wiem, że tak oszczędnie zawsze praktycznie jako pierwszy po opony zjeżdżal.. On ma dośc agresywny styl jazdy
  6. Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec
  7. Ja kiedyś coś miałem takiego ale przy normalnej jezdzie coś walneło czasami i to było coś z wałem własnie. to było w E36
  8. Masz 180 postów i jeszcze nie wiesz ze logi to podstawa zróbcie komplet logów i bedzie wiadomo :gwizdanie:
  9. Może i było ale jest za***iste
  10. Podwójna prędkość tego co do tej pory Na mojej ulicy mozna tylko mieć 1 mb ;(
  11. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Spot= spotkanie osób z kluby najczęsciej w weekendy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=2.0 Poszukaj najbliższego i napisz czy by ktoś na najbliższy zjazd mogl vaga przywieźć i Ci zlogowac autko
  12. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Jedź na spotka pobliższego tam sie koledzy Toba zajma
  13. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    ... przy zdrowym silniku, Twoja zapewnie łapie notlaufa i kiszka . VAG to podstawa[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________przyjedz na spota w okolicy i koledzy Ci za browca zvaguja
  14. Ładna dodaj wiecej fotek
  15. Jak samochod na złom to dlaczego by sie nie mieli zabawić..
  16. bo może 1 na 10 jest w pełni zdrowy...
  17. ale głupoty piszesz ZDROWE V6 trzymaja serie tutaj pierwszy z brzegu wykres kolegi z forum z silnikiem AFB V6 `ojek` seria 160km..
  18. Olej 10w40 jest ok.. ważne ze nie 15w40
  19. Spadku mocy przy dziurze w dolocie przewaznie sie nie odczuwa.. w szczegolnosci jesli jest niewielka
  20. jeden niech dodaje gazu a druga osoba niech maca te rury bo czasami nie idzie zobaczyć tej dziury.. a tak to napewno poczuje podmuch ppowietrza
  21. Ile przez ten okres przejechałeś kilometrów ? Diesel przy tych predkosciach lubi łykać olej więc to norma. Jeśli np zamierzasz jechac przez 100km 240 to przejedz tak z 30-40 potem zwolnij do tych 160-180 niech sie troche olej schłodzi itp i znowu but
  22. Można można, tylko jesli to dziura to sie bedzie powiekszała = wiecej dymu mniejsza moc. Ja z tym jezdzilem chyba miesiac zanim z aso to odebrałem
  23. z tym kopceniem sie nie zgodze powyzej 3 tys., jak ja miałem dziurawy dolot to dymił praktycznie tak samo od 1,200 do 4,500 obrotow[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 10:24_________________________________________________A i notlaufu tez nie łapał
  24. Masz zapewne dziure w dolocie. Zbadaj dokładnie cały dolot i powinnes znaleźć dziure, dziurke.
  25. Na jaki kolor dymi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.