Treść opublikowana przez kubson
-
Siłownia
Co polecacie dla kogoś kto ćwiczy regularnie juz miesiąc i chciałby przybrać masy mięsniowej. Na razie nic nie bierze a jakby miał coś wziąść to coś bezpiecznego jest coś takiego na rynku ?? ja wiem z młodych lat ze wszystko działa źle na organizm nie wiem jak to dzisiaj jest kolega tez sie nie zna więc pytamy
-
[B6 AVF] Jaka w końcu skrzynia
A ile masz biegów ? może zmieniana była
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Nie wszystkie osoby prywatne w niemczech co kupywali diesle robili 40tys. rocznie . Znam takich co kupywali diesle i jeździli od czasu do czasu.. :gwizdanie:
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
pokaż bo żadnej takiej nie widziałem na tym forum, fotostory nie przypominam sobie :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Czy ja wiem, że tak oszczędnie zawsze praktycznie jako pierwszy po opony zjeżdżal.. On ma dośc agresywny styl jazdy
-
F1, Rajdy i Motorsport
Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec
-
[ALL] problem z BMW znajomego pomocy
Ja kiedyś coś miałem takiego ale przy normalnej jezdzie coś walneło czasami i to było coś z wałem własnie. to było w E36
-
[B5 AHU] Luzy na Turbinie -brak przyspieszenia
Masz 180 postów i jeszcze nie wiesz ze logi to podstawa zróbcie komplet logów i bedzie wiadomo :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
Może i było ale jest za***iste
-
[ALL] neostrada 2048
Podwójna prędkość tego co do tej pory Na mojej ulicy mozna tylko mieć 1 mb ;(
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
Spot= spotkanie osób z kluby najczęsciej w weekendy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=2.0 Poszukaj najbliższego i napisz czy by ktoś na najbliższy zjazd mogl vaga przywieźć i Ci zlogowac autko
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
Jedź na spotka pobliższego tam sie koledzy Toba zajma
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
... przy zdrowym silniku, Twoja zapewnie łapie notlaufa i kiszka . VAG to podstawa[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________przyjedz na spota w okolicy i koledzy Ci za browca zvaguja
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Ładna dodaj wiecej fotek
-
[INNE] twarda japonska sztuka
Jak samochod na złom to dlaczego by sie nie mieli zabawić..
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
bo może 1 na 10 jest w pełni zdrowy...
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
ale głupoty piszesz ZDROWE V6 trzymaja serie tutaj pierwszy z brzegu wykres kolegi z forum z silnikiem AFB V6 `ojek` seria 160km..
-
[ALL B7] BPW i olej 10W40
Olej 10w40 jest ok.. ważne ze nie 15w40
-
[B7 BKD] Dym przy dodaniu gazu
Spadku mocy przy dziurze w dolocie przewaznie sie nie odczuwa.. w szczegolnosci jesli jest niewielka
-
[B7 BKD] Dym przy dodaniu gazu
jeden niech dodaje gazu a druga osoba niech maca te rury bo czasami nie idzie zobaczyć tej dziury.. a tak to napewno poczuje podmuch ppowietrza
-
[B7 BKD] Dym przy dodaniu gazu
Ile przez ten okres przejechałeś kilometrów ? Diesel przy tych predkosciach lubi łykać olej więc to norma. Jeśli np zamierzasz jechac przez 100km 240 to przejedz tak z 30-40 potem zwolnij do tych 160-180 niech sie troche olej schłodzi itp i znowu but
-
[B7 BKD] Dym przy dodaniu gazu
Można można, tylko jesli to dziura to sie bedzie powiekszała = wiecej dymu mniejsza moc. Ja z tym jezdzilem chyba miesiac zanim z aso to odebrałem
-
[B7 BKD] Dym przy dodaniu gazu
z tym kopceniem sie nie zgodze powyzej 3 tys., jak ja miałem dziurawy dolot to dymił praktycznie tak samo od 1,200 do 4,500 obrotow[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 10:24_________________________________________________A i notlaufu tez nie łapał
-
[B7 BKD] Dym przy dodaniu gazu
Masz zapewne dziure w dolocie. Zbadaj dokładnie cały dolot i powinnes znaleźć dziure, dziurke.
-
[B7 BKD] Dym przy dodaniu gazu
Na jaki kolor dymi ?