Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] neostrada 2048


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie odnośnie neostrady 2048

niedługo kończy mi się umowa i wydzwaniają do mnie z TP i proponują właśnie tą neostrade i niższy abonament

obecnie miałem neostrade do 1024

może ktoś z Was ma takową i mógłby się podzielić ze mną informacjami - z góry dziękuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem ale może ktoś z Was jakieś opinie tez napisze, w końcu to forum "Na Każdy Temat" wiec czemu nie podzielić się opiniami. po przeglądaniu innych wątków czuje się zmieszany i nie wiem czy tą neostrade 2048 wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójna prędkość tego co do tej pory :tongue4:

Na mojej ulicy mozna tylko mieć 1 mb ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem do tej pory neostrade 1024 ale zauważyłem niedawno że w tej samej cenie teraz już jest 2048 :gwizdanie: zadzwoniłem, zapytałem...złożyłem zlecenie na podwyższenie prędkości neo i już... 2xszybicej w tej samej cenie :)

u mnie w mieście nie ma alternatywy dla neo, a radiówce dziękuje, więc wyboru nie mam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam neo 2MB... prędkość downloadu ~256 kilo, upload 32 kilo. Odczujesz dużą różnicę na plus, jeśli przeskoczysz na wyższy pakiet. Ostatnio TP zaproponowała mi 10MB z abonamentem o 10 zł niższym niż mój obecny przy 2MB :naughty:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi zaproponowali smsem 6mb za 35zł ale co z tego jeśli 1mb to max masakra :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnośnie neostrady 2048

niedługo kończy mi się umowa i wydzwaniają do mnie z TP i proponują właśnie tą neostrade i niższy abonament

obecnie miałem neostrade do 1024

może ktoś z Was ma takową i mógłby się podzielić ze mną informacjami - z góry dziękuje :>

moj ojciec na poczatku roku byl w identycznej sytuacji ,przeszedl z 1mega na 2mega w promocji "taniej" i juz , dziala bezproblemowo ...

zreszta w przeciwnienstwie do opinii Neostrade ma już kilka ladnych lat i nigdy nie narzekal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy również pamiętać, że Mbit, to nie to samo co Mbajt. Wszystkie podane przez was wartości należy podzielić przez 8 i wychodzi faktyczna prędkość.

Więc, 2048kb = 256kB, więc średnio. Nawet youtube będzie miało problem z poprawnym działaniem. Ja bym poszukał czegoś lepszego, o ile to możliwe.

Moim zdaniem 4MB to minimum.

Edit - poprawiłem jednostki, pisałem szybko i mi się pomyliło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy również pamiętać, że Mbit, to nie to samo co Mbajt. Wszystkie podane przez was wartości należy podzielić przez 8 i wychodzi faktyczna prędkość.

Więc, 2048Mbit = 256Mbajt, więc średnio. Nawet youtube będzie miało problem z poprawnym działaniem. Ja bym poszukał czegoś lepszego, o ile to możliwe. Moim zdaniem 4MB to minimum.

2Mb/s -> 2048kb/s -> 256Kb/s i prosze nie pisz ze nie da sie na tym youtube ogladac ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy za opinie - wybrałem tą prędkość i jak narazie jestem zadowolony, a co do szybszego internetu to poczekam na jakieś nowe promocje :>

ta prędkość jak do tej pory sprawdza się i jak dla mnie wystarcza - a różnice jakąś tam dostrzegam nie dużą ale zawsze coś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy również pamiętać, że Mbit, to nie to samo co Mbajt. Wszystkie podane przez was wartości należy podzielić przez 8 i wychodzi faktyczna prędkość.

Więc, 2048Mbit = 256Mbajt, więc średnio. Nawet youtube będzie miało problem z poprawnym działaniem. Ja bym poszukał czegoś lepszego, o ile to możliwe. Moim zdaniem 4MB to minimum.

2Mb/s -> 2048kb/s -> 256Kb/s i prosze nie pisz ze nie da sie na tym youtube ogladac ... :polew:

Poprawne działanie YT to dla mnie włączenie fimu (jak jest to 720p) i płynne oglądanie. Mamy XXI wiek i w 240p to już chyba nikt nie nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...