Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AJM] Kodowanie skrzyni tiptronic
Powinno Spokojnie mozesz sprawdzić tak czy siak nic nie zepsujesz
-
[B5 AHU] Nie można odpalić po odpieciu czujnika prędkości obrotowej
jak nie chce krecic to moze aku padło ?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:12_________________________________________________podepnij vaga sprawdz moze bląd jest i nie chce przez to ruszyc
-
[B5 AHU] Kopci na czarno przy 130 km/h
sprawdz cały dolot
-
[ALL B5] polerka nadwozia w częstochowie
Jak w temacie gdzie i za ile mi zrobią dobra polerke najbliżej myszkowa ?
-
Zmiana oleju- czy wogle potrzebna?
Pewna osoba nie zmieniała oleju w silniku 1.4 120kk oleju i silnik żyleta. A w silniku niby wałki padaja itp. Ja tam wole zmieniać regularnie w turbo
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nikt nie pisał bo oglądał wyścig takie pisanie na forum i ogladanie wyscigu to lipa Webber zrobił kawał dobrej roboty a Perez pokazał troche ostrego pazura i bardzo dobrze podoba mi sie jego jazda
-
F1, Rajdy i Motorsport
Chińczycy są niemożliwi :polew: :polew: :polew:
-
[B5 ADR] Wpadający Pedał Hamulca po wymianie hampli.
zapowietrzony musi być
-
F1, Rajdy i Motorsport
a co zrobił maldonado w treningu to samo.. pietrov juz nie miał gdzie zjechać nawet jakby na trawe zjechał i tak by czerwona flaga była bo skrzynie miał ZABLOKOWANA NA 1 także skończcie bez sensowna gadke.. a Vetel znowu zdominował Q3
-
F1, Rajdy i Motorsport
Skończcie ten oftopic na plame oleju gościu wjechał i tyle.. Oglądał ktoś treningi ?
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
Ja już problem rozwiazałem wyczyściłem czujnik włożyłem jeszcze raz i działa ok
-
F1, Rajdy i Motorsport
No przecież w ten sam dzień to już było mówione ze to przez kawałki opon.. Już widze jak Wy byście sie zachowywali w tamtej sytuacji ..
-
[B5 AJM] Tiptronic długie przełożenia na zimnym silniku.
Do tego trzeba miec Q Co do głównego tematu niezależnie jaka temperatura silnika po zmianie kodowania TIP przy normalnej jezdzie zmienia biegi do 2,000rpm tutaj zmiana na zimnym silniku . film taki krótki bo miałem remont drogi i juz musiałem hamować a zimno było więc wiecej nie robiłem
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
Kolego Inspektor a jak silnik chodzil po samym wycieciu kata ? bo też planuje w swoim wyciac kto Ci to zrobił i za ile ?
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
nie to mi pedał normalnie łapał tylko, że poniżej 10km/h walił ABS
-
[B5 AFB] Jakie tylne amortyzatory 1BE
Cena około 330zł za sztuke do mojego
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Jak sie troche ociepli to wejde na kanal i zobacze jak to wyglada
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
wyglada to u mnie tak;
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
A nawet jak by sie dalo wybic to by sie tylko dziure przez srodek zrobilo bo boki przy chyba nie wylecialy tylko by sie trzymaly ?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:13_________________________________________________sory ze tak pisze ale o wycinaniu katow itp nie mam pojecia.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
No ja niewiem Gdyby sie dalo to by fajnie bylo.. po takim cieciu puchy i spawaniu to ile to wytrzyma pol roku, rok ?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no bez ciecia sie nie obedzie a czytalem ze jak nie wspawali tych rur to niektorzy nie byli zadowoleni bo troche pierdzial ten wydech ???????
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Do 2.5 sa jakies imitacje katalizatora ?? Jaka srednice rurki trzeba wspawac w niego ?
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
Przy jakich prędkościach to słyszysz ?? Jeśli poniżej 20km/h to zapnij vaga wejdz w ABS brake i meas block i 1 grupa tam będą pokazane prędkości z czujników absu. Czujesz jak stuka pedał ?
-
[B5 AFB] Jakie tylne amortyzatory 1BE
Zostały polecone mi z Kayaba więc chyba je wybiore
-
[ALL B5] Ciężko obracąjace sie tarcze hamulcowe.
Nie ma sensu obracac tarcza :gwizdanie: Jak wyżej kilka postów, obróc całym kołem i napisz jak chodzi zapewne bedzie ok