Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Powinno Spokojnie mozesz sprawdzić tak czy siak nic nie zepsujesz
  2. jak nie chce krecic to moze aku padło ?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:12_________________________________________________podepnij vaga sprawdz moze bląd jest i nie chce przez to ruszyc
  3. sprawdz cały dolot
  4. Jak w temacie gdzie i za ile mi zrobią dobra polerke najbliżej myszkowa ?
  5. Pewna osoba nie zmieniała oleju w silniku 1.4 120kk oleju i silnik żyleta. A w silniku niby wałki padaja itp. Ja tam wole zmieniać regularnie w turbo
  6. Nikt nie pisał bo oglądał wyścig takie pisanie na forum i ogladanie wyscigu to lipa Webber zrobił kawał dobrej roboty a Perez pokazał troche ostrego pazura i bardzo dobrze podoba mi sie jego jazda
  7. Chińczycy są niemożliwi :polew: :polew: :polew:
  8. zapowietrzony musi być
  9. a co zrobił maldonado w treningu to samo.. pietrov juz nie miał gdzie zjechać nawet jakby na trawe zjechał i tak by czerwona flaga była bo skrzynie miał ZABLOKOWANA NA 1 także skończcie bez sensowna gadke.. a Vetel znowu zdominował Q3
  10. Skończcie ten oftopic na plame oleju gościu wjechał i tyle.. Oglądał ktoś treningi ?
  11. Ja już problem rozwiazałem wyczyściłem czujnik włożyłem jeszcze raz i działa ok
  12. No przecież w ten sam dzień to już było mówione ze to przez kawałki opon.. Już widze jak Wy byście sie zachowywali w tamtej sytuacji ..
  13. Do tego trzeba miec Q Co do głównego tematu niezależnie jaka temperatura silnika po zmianie kodowania TIP przy normalnej jezdzie zmienia biegi do 2,000rpm tutaj zmiana na zimnym silniku . film taki krótki bo miałem remont drogi i juz musiałem hamować a zimno było więc wiecej nie robiłem
  14. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Kolego Inspektor a jak silnik chodzil po samym wycieciu kata ? bo też planuje w swoim wyciac kto Ci to zrobił i za ile ?
  15. nie to mi pedał normalnie łapał tylko, że poniżej 10km/h walił ABS
  16. Cena około 330zł za sztuke do mojego
  17. Jak sie troche ociepli to wejde na kanal i zobacze jak to wyglada
  18. A nawet jak by sie dalo wybic to by sie tylko dziure przez srodek zrobilo bo boki przy chyba nie wylecialy tylko by sie trzymaly ?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:13_________________________________________________sory ze tak pisze ale o wycinaniu katow itp nie mam pojecia.
  19. No ja niewiem Gdyby sie dalo to by fajnie bylo.. po takim cieciu puchy i spawaniu to ile to wytrzyma pol roku, rok ?
  20. no bez ciecia sie nie obedzie a czytalem ze jak nie wspawali tych rur to niektorzy nie byli zadowoleni bo troche pierdzial ten wydech ???????
  21. Do 2.5 sa jakies imitacje katalizatora ?? Jaka srednice rurki trzeba wspawac w niego ?
  22. Przy jakich prędkościach to słyszysz ?? Jeśli poniżej 20km/h to zapnij vaga wejdz w ABS brake i meas block i 1 grupa tam będą pokazane prędkości z czujników absu. Czujesz jak stuka pedał ?
  23. Zostały polecone mi z Kayaba więc chyba je wybiore
  24. Nie ma sensu obracac tarcza :gwizdanie: Jak wyżej kilka postów, obróc całym kołem i napisz jak chodzi zapewne bedzie ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.