Treść opublikowana przez kubson
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.pl/Artykul.82+M5abfb07bd8c.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak można mistrza świata nazwać `beztalęciem`
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
i tak powinno być....na PB98 silnik kulturalniej i ciszej pracuje.......98 dłużej i łagodniej się spala Zauważyłem to samo Ps. jak sądzicie stanie sie coś ze skuterkiem 4T jak zaleje do niego Pb98 ?
-
chce spełnić jedno z marzeń mojej dziewczyny
poszło
-
F1, Rajdy i Motorsport
kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty . tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie:
- Seat Leon 1.9 TDI
-
Jaki tel do 500zł - dotyk, qwerty,wifi itp mile widziane.
LG GT540, Android robi tu niewiarygodna robote Sam go posiadam i mogę polecić
-
F1, Rajdy i Motorsport
I to jest fajna wypowiedź a nie nazywanie kogoś `krzywego pyska vel vetelka `
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Ale gleby to ja u Ciebie poza naklejka nie widze
-
F1, Rajdy i Motorsport
Potwornie nudny wyścig Alonso
-
F1, Rajdy i Motorsport
:doh1:
-
Sprzedaż katalizatorów- częstochowa.
Cześć, wie ktoś może gdzie w częstochowie lub okolicach będe mógł sprzedać moje całe 2 katalizatory. Lub jeśli tu nie ma gdzie to gdzieś przez internet ? I jeszcze na ile mogą mi wycenić te 2 sztuki ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
takie teksty to dla siebie zachowaj..
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Wie ktoś za jaką cene będzie można sprzedać całe 2 katalizatory z puchą z 2.5 ??
-
[ALL] Brak biegów w automacie
Sprawdzałeś za pomoca Vaga przy odpowiedniej temperaturze itp ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak to Kubica mawiał lepiej startować z P11 niż P9 lub P10. A więcej by Witek nie wycisnął. RedBull jest nadal piekielnie mocny tyle w tym temacie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Teraz jest 25czerwca 2011roku godzina 10.48 i za 12 minut 3 sesja treningowa. to sie liczy
-
Spray na przyciemnianie szyb
I jak sprawdzałeś już to na jakimś szkle ?
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Z moich doświadczeń wynika, że diesla bardzo łatwo przegrzać a potem silnik się nadaje na złom. Chociaż w tym przypadku, problemem raczej nie jest zajechany silnik, podepnij Vaga może coś pokaże
-
Strefa Śmiechu
- YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 ABC] Nie działa tipTronic
To jest taki prostokąt wysokośc z 1-2cm i długoś ok. 5cm z jakiegoś metalu czy czegoś takiego jak sie nie myle, sciągniesz ten panel i będziesz widział i sam sobie ogarniesz- [B6 BFB] FORGE FMDVSPLTR - dyskusja o hybrydzie bov/dv
U mnie po mieście jeździ od niedawna nieźle zmodzone 1.8T z tym bovem i to pss jest bardzo bardzo głośne robi mu to niezłą robote- [B5 ABC] Nie działa tipTronic
Czytałeś tyle tematów to powinieneś już wiedzieć w linku od Kolegi Panton jest odpowiedź na każde Twoje pytanie- [B5 ABC] Nie działa tipTronic
Jak będziesz miał zepsutą żaluzyjke to jak Ci ma działać w tamtym położeniuu, nie wiem na co czekasz sprawdź czy jest cała.. Na kierownicy też masz guziki od zmian ? - YouTube - filmy warte obejrzenia