Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Koledze tyle że w 1.9 na uwalonym wtrysku sterującym silnik przerywa po 3,000 obrotów, że się jechać nie da
  2. Wypowiedź Vetela po piątku „Czułem się w bolidzie nieco lepiej, ale nie jest tak jak w ubiegłym roku – wygląda na to, że McLaren i Ferrari są szybkie. Myślę, że musimy się poprawić jeśli chcemy znaleźć się na czele. Nie jestem pewien czy KERS i DRS odegrają podczas tego weekendu tak ważną rolę, ale wydaje mi się, że nowe opony będą ważnym czynnikiem. Właśnie wysiadłem z bolidu, więc nie wiem co zrobili inni – myślę, że właśnie opony będą w naszym przypadku najważniejsze – nie tylko pod względem jednego okrążenia, ale również pod kątem całego przejazdu. Nie będzie łatwo. Bandaż na mojej ręce? To drobnostka, ale wiecie jak to jest z facetami – lubimy robić z tego powodu zamieszanie!”. :polew:
  3. Castrol Magnatec 10w40, nie bierze ani grama oleju może kiedyś przejde na Castrola 5w40
  4. Znowu Vetel PP
  5. Ciekawe jakie tempo dzisiaj pokaża w kwalifikacjach RBR,Mclaren i Ferrari
  6. A ja sądze, że 300km pęknie i tego życze :good: fajnie sie prezentuje !
  7. Dzień Dobry
  8. a dzisiaj ktoś jest
  9. [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 17:21_________________________________________________To chodzi fajniej od audi
  10. bomba, idealne do lansu w ameryce
  11. nie jest to youtube ale to audi mnie zwalilo z nog :kox: i jeszcze raz :kox: :kox: http://www.smog.pl/wideo/46633/miota_nim_jak_szatan_co_za_drift/
  12. Za to Hamilton jest za***iście agresywny na torze i ja to bardzo lubie zapewne tak jak i inni
  13. sprecyzuj to troche. dolny zakres obrotów ma czy co ? zimnego diesla nigdy nie ciągnij do odcinki
  14. Byłbym wdzięczny gdybyś zerknoł i dał znać na PW
  15. Siema siema
  16. Aktulnie siedzi u mnie Bosch z 2001 roku Do Toma napisałem. Od innej osoby dostałem propozycje kupna za 370zł regenerowanego boscha lub za 450nowego. Lepiej sie w regenerowane nie bawić hmm ??
  17. a ktoś pisał tutaj ze vettel jest bezbłędny ? z tego co wiem pisaliśmy że jest szybki. zastanów sie dobrze co piszesz [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 18:41_________________________________________________Psychike ma chłopak słabą ale co mu sie dziwić ostatnio tylko startował z PP i sobie na luzie dojeżdzał do mety, teraz już nie pamięta co to walka
  18. czesc, masz może przepływomierze do 2.5 AFB jeśli tak to jakie i w jakich cenach pozdrawiam
  19. Czesć, gdzie moge kupić jakiś dobry przepływomierz do mojego 2.5 ? na allegro czy polecacie jakies sklepy internetowe ? przepływki z pierburga są ok czy kupić inna?
  20. Temat Kuby był przerabiany, nikt nie zapomniał hehe Ale pojechał świetny wyścig jeszcze raz to napisze
  21. Senna pojedzie tylko w piątkowym treningu za heidfelda. równie dobrze może być 24 jak i 1
  22. nieźle PS. to teraz w tym temacie niech sie odezwie te 50% hehe
  23. Kuba świetny wynik, przegrać z Rastem na mokrej nawierzchni żaden wstyd ! Rosina sie idealnie wg mnie nadaje na 2 kierowce presji na Kubie chyba nie wywiera hehe a Lukas to naprawde pajac
  24. Ja Kubie od poczatku startów w VPC kibicuje i mam nadzieje ze w koncu zaliczy swój bezbłędny weekend
  25. jat tak dalej pójdzie to za dwa lata z F1 zrobi się wyścig solarów dramat Wychodzi na to, że turba nie bedą chłodzić, moze się jacyś specjaliści odezwią i zostanie po staremu mam taką nadzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.