Treść opublikowana przez kubson
-
[B6 AYM] 2.5TDI Wtrysk sterujacy!
Koledze tyle że w 1.9 na uwalonym wtrysku sterującym silnik przerywa po 3,000 obrotów, że się jechać nie da
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wypowiedź Vetela po piątku „Czułem się w bolidzie nieco lepiej, ale nie jest tak jak w ubiegłym roku – wygląda na to, że McLaren i Ferrari są szybkie. Myślę, że musimy się poprawić jeśli chcemy znaleźć się na czele. Nie jestem pewien czy KERS i DRS odegrają podczas tego weekendu tak ważną rolę, ale wydaje mi się, że nowe opony będą ważnym czynnikiem. Właśnie wysiadłem z bolidu, więc nie wiem co zrobili inni – myślę, że właśnie opony będą w naszym przypadku najważniejsze – nie tylko pod względem jednego okrążenia, ale również pod kątem całego przejazdu. Nie będzie łatwo. Bandaż na mojej ręce? To drobnostka, ale wiecie jak to jest z facetami – lubimy robić z tego powodu zamieszanie!”. :polew:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Castrol Magnatec 10w40, nie bierze ani grama oleju może kiedyś przejde na Castrola 5w40
-
F1, Rajdy i Motorsport
Znowu Vetel PP
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawe jakie tempo dzisiaj pokaża w kwalifikacjach RBR,Mclaren i Ferrari
-
[B5 AEB] 1.8T quattro + drobne modyfikacje
A ja sądze, że 300km pęknie i tego życze :good: fajnie sie prezentuje !
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dzień Dobry
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a dzisiaj ktoś jest
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 17:21_________________________________________________To chodzi fajniej od audi
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
bomba, idealne do lansu w ameryce
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie jest to youtube ale to audi mnie zwalilo z nog :kox: i jeszcze raz :kox: :kox: http://www.smog.pl/wideo/46633/miota_nim_jak_szatan_co_za_drift/
-
F1, Rajdy i Motorsport
Za to Hamilton jest za***iście agresywny na torze i ja to bardzo lubie zapewne tak jak i inni
-
[B5 AFN] Słabszy gdy jest gorący silnik
sprecyzuj to troche. dolny zakres obrotów ma czy co ? zimnego diesla nigdy nie ciągnij do odcinki
-
Gdzie kupić przepływomierz.
Byłbym wdzięczny gdybyś zerknoł i dał znać na PW
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Siema siema
-
Gdzie kupić przepływomierz.
Aktulnie siedzi u mnie Bosch z 2001 roku Do Toma napisałem. Od innej osoby dostałem propozycje kupna za 370zł regenerowanego boscha lub za 450nowego. Lepiej sie w regenerowane nie bawić hmm ??
-
F1, Rajdy i Motorsport
a ktoś pisał tutaj ze vettel jest bezbłędny ? z tego co wiem pisaliśmy że jest szybki. zastanów sie dobrze co piszesz [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 18:41_________________________________________________Psychike ma chłopak słabą ale co mu sie dziwić ostatnio tylko startował z PP i sobie na luzie dojeżdzał do mety, teraz już nie pamięta co to walka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
czesc, masz może przepływomierze do 2.5 AFB jeśli tak to jakie i w jakich cenach pozdrawiam
-
Gdzie kupić przepływomierz.
Czesć, gdzie moge kupić jakiś dobry przepływomierz do mojego 2.5 ? na allegro czy polecacie jakies sklepy internetowe ? przepływki z pierburga są ok czy kupić inna?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Temat Kuby był przerabiany, nikt nie zapomniał hehe Ale pojechał świetny wyścig jeszcze raz to napisze
-
F1, Rajdy i Motorsport
Senna pojedzie tylko w piątkowym treningu za heidfelda. równie dobrze może być 24 jak i 1
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
nieźle PS. to teraz w tym temacie niech sie odezwie te 50% hehe
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kuba świetny wynik, przegrać z Rastem na mokrej nawierzchni żaden wstyd ! Rosina sie idealnie wg mnie nadaje na 2 kierowce presji na Kubie chyba nie wywiera hehe a Lukas to naprawde pajac
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja Kubie od poczatku startów w VPC kibicuje i mam nadzieje ze w koncu zaliczy swój bezbłędny weekend
-
F1, Rajdy i Motorsport
jat tak dalej pójdzie to za dwa lata z F1 zrobi się wyścig solarów dramat Wychodzi na to, że turba nie bedą chłodzić, moze się jacyś specjaliści odezwią i zostanie po staremu mam taką nadzieje