Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. fajna prosimy o wiecej zdjec
  2. ale głupoty pleciesz jak założysz skrzynie z benzyny do diesla to sie skrócą przełożenia.. przecież diesla nie krecisz do tylu obrotów co benzyne
  3. Tak jak Aju mówi nabite będzie przy samym jak by połaczeniu z silnikiem. ps. mój przy 100km/h ma 3k ale na 3 biegu
  4. Poza wypadkiem Schumachera, kolizji hamiltona z massą przez co 1 urwał kawałek przedniego skrzydła a drugi złapał kapcia i paroma wyprzedzeniami z użyciem drsu to nuda
  5. Jak ten kevin w studiu sie wypowiada to aż sie człowiekowi niedobrze robi... Jedynie Mateusza sie fajnie słucha[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:52_________________________________________________buton wygra bo bedzie jakos szybki. jego teksty to rozwaja
  6. SZACUN DLA FLAGI Respect for flag
  7. `podobno` nawet z wczoraj
  8. dokładnie.
  9. P6 oficjalnie czy nieoficjalnie ?
  10. Auchan w częstochowie ma paliwo to co na orlenie
  11. Ale piszecie o tych kontraktach, krzywdy mu nie zrobią jak odejdzie z renault Jak wróci nawet w HRT to będe sie cieszył Po prostu niech wróci
  12. No niestety nie ten zasieg rak i chyba juz nie ta kondycja :( Czyzby to koniec kariery ...
  13. Dobra ja wyłączam komputer bo to wogóle sie nie łączy z oglądaniem boksu do zobaczenia po walce
  14. RTL nie zablokują na astrze na 99% to luzik
  15. ja nie dam rady ;/
  16. Ja również na astrze oglądam RTL mam 2 konwertery to nic nie musiałem na walke obracać
  17. Jeśli dzieje się tak rano to może to być wina zbyt małej ilości oleju w skrzyni ale zrób tak jak napisał Kolega carpa84 i będzie wszystko jasne
  18. Hamilton wygrał trening 1 z niezłym czasem [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________do rekordu toru brakuje tylko 2,8 sekundy
  19. ten `rumun` jemu sie podoba więc na 100% nie szuka zacnych fotek bo on uwielbia swoja dtmke taka jaka jest z ledami, pokrowcami na kiere itp
  20. Nie jest to youtube ale filmik warty obejrzenia http://www.liveleak.com/view?i=f3d_1315477421
  21. Przecież to zwykły stary afn z 98r tu sie komputery nie blokuja zalewasz filtr do pełna, odkrecasz wtryski, kręcisz jak sie zacznie z nich lać zakrecasz, kręcisz i słyszysz pomruk R4 :>
  22. dokładnie... niektórzy naprawdę zachowują sie jak bydło z onetu... pierwszy raz widze tyle chamstwa w jednym temacie
  23. http://obczaj.to/8880 :polew: :polew:
  24. Też miałem takie zdanie na temat tego wypadku, ale komentatorzy nasi kochani i tak wiedza najlepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.