Treść opublikowana przez kubson
-
Moja czerwona strzała.
fajna prosimy o wiecej zdjec
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
ale głupoty pleciesz jak założysz skrzynie z benzyny do diesla to sie skrócą przełożenia.. przecież diesla nie krecisz do tylu obrotów co benzyne
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
Tak jak Aju mówi nabite będzie przy samym jak by połaczeniu z silnikiem. ps. mój przy 100km/h ma 3k ale na 3 biegu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Poza wypadkiem Schumachera, kolizji hamiltona z massą przez co 1 urwał kawałek przedniego skrzydła a drugi złapał kapcia i paroma wyprzedzeniami z użyciem drsu to nuda
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak ten kevin w studiu sie wypowiada to aż sie człowiekowi niedobrze robi... Jedynie Mateusza sie fajnie słucha[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:52_________________________________________________buton wygra bo bedzie jakos szybki. jego teksty to rozwaja
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
SZACUN DLA FLAGI Respect for flag
-
Muzyka w naszych autkach
- F1, Rajdy i Motorsport
`podobno` nawet z wczoraj- F1, Rajdy i Motorsport
dokładnie.- F1, Rajdy i Motorsport
P6 oficjalnie czy nieoficjalnie ?- Jakość paliwa AUCHAN Sosnowiec.
Auchan w częstochowie ma paliwo to co na orlenie- F1, Rajdy i Motorsport
Ale piszecie o tych kontraktach, krzywdy mu nie zrobią jak odejdzie z renault Jak wróci nawet w HRT to będe sie cieszył Po prostu niech wróci- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No niestety nie ten zasieg rak i chyba juz nie ta kondycja :( Czyzby to koniec kariery ...- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dobra ja wyłączam komputer bo to wogóle sie nie łączy z oglądaniem boksu do zobaczenia po walce- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
RTL nie zablokują na astrze na 99% to luzik- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja nie dam rady ;/- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ja również na astrze oglądam RTL mam 2 konwertery to nic nie musiałem na walke obracać- [ALL B7] Problem z wstecznym biegiem w automatycznej skrzyni
Jeśli dzieje się tak rano to może to być wina zbyt małej ilości oleju w skrzyni ale zrób tak jak napisał Kolega carpa84 i będzie wszystko jasne- F1, Rajdy i Motorsport
Hamilton wygrał trening 1 z niezłym czasem [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________do rekordu toru brakuje tylko 2,8 sekundy- [ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
ten `rumun` jemu sie podoba więc na 100% nie szuka zacnych fotek bo on uwielbia swoja dtmke taka jaka jest z ledami, pokrowcami na kiere itp- YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie jest to youtube ale filmik warty obejrzenia http://www.liveleak.com/view?i=f3d_1315477421- [B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
Przecież to zwykły stary afn z 98r tu sie komputery nie blokuja zalewasz filtr do pełna, odkrecasz wtryski, kręcisz jak sie zacznie z nich lać zakrecasz, kręcisz i słyszysz pomruk R4 :>- [ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
dokładnie... niektórzy naprawdę zachowują sie jak bydło z onetu... pierwszy raz widze tyle chamstwa w jednym temacie- Strefa Śmiechu
http://obczaj.to/8880 :polew: :polew:- F1, Rajdy i Motorsport
Też miałem takie zdanie na temat tego wypadku, ale komentatorzy nasi kochani i tak wiedza najlepiej - F1, Rajdy i Motorsport