Treść opublikowana przez kubson
-
Program " Wydaje Ci sie ze umiesz jezdzic?" TVN Turbo Prośba o logi
Ja bym na takie coś jechał nawet z moim Tiptronikiem zawsze to jakaś frajda A od tych 'driftów' przecież nic sie nie stanie..
-
F1, Rajdy i Motorsport
luzujcie ale przezwiska kierowców które mogą sie nie podobać innym lepiej zachować dla siebie poza tym super wyścig !
-
Ile pali Wam gazu?
200km/h w V6 i spalił 10l ?
-
Wali olejem korek-miarka
Ten sposób sprawdzania wam nic nie da, pompowtryski są smarowane ciśnieniowo olejem dlatego nie wolno odkręcac korka na odpalonym( gdy odkręcasz zmniejszasz to smarowanie dlatego nie wolno tego robić). Tam jest bardzo duże ciśnienie więc jak odkręcisz korek to będzie chlapało I to nawet bardzo dobrze ze chlapie bo wiadomo ze smarowanie jest
-
Wali olejem korek-miarka
Masz silnik PD, nie wolno na pracującym silniku odkręcać korka wlewu oleju ani wyciagać bagnetu
-
Znikajace ładowanie (opis 2 strona)
Lepiej dać jakiemuś kolesiowi co sie tym zajmuje.. Mi wymienił wszystko w altku za bodajże 100zł i problem z głowy
-
A8 Brak mocy jak włączę klimatzyacje i jest gorąco
jak by intercooler nie chłodził to też by kopcił na czarno ale mówisz, że czysty więc ja już odpadam ps. ile Ci ten silnik pali w A8 ?
-
A8 Brak mocy jak włączę klimatzyacje i jest gorąco
Wyczyść intercooler może być tak, że przy tej temperaturze nie wyrabia no i wtedy będzie muł.
-
A8 Brak mocy jak włączę klimatzyacje i jest gorąco
Kopci na czarno jak łapie tego muła ?
-
Jaki V-max waszej 130??
jaśko proszę ja ciebie SERYJNE 16 i 205 to chyba u ciebie były u mnie są 235/45/17 także się nie znasz,nie ma znaczenia jakie koło ważne żeby średnica opony była jednakowa np:205/55/17 - 235/45/17 - 225/45/18 to są zamienniki Ważne jakie koło bo 18 będzie o wiele cięższa od 16 no i v-max mniejszy... proste
-
Piłka nożna
Oglądajmy dalej Ja wierze do końca
-
Piłka nożna
Holandia wygra z zapasem, Niemcy nie mają obrony i siłe ognia z przodu . z Portugalii Ronaldo coś strzeli, goli sie dziś naoglądamy
-
Piłka nożna
Rosja ma bogaty skład... Było od dawna wiadome ze będą bardzo mocni. Dzisiaj bardzo ciekawe mecze, ciekawe będą gdy Dania odpali swoją Duńską torpede a są do tego zdolni, to bbędzie dobry mecz
-
Na zimnym silniku olej jest a na ciepłym znika
zawsze sie tak robi, przecież olej musi spłynąć
-
Piłka nożna
Polska, biało-czerwoni!
-
Pierwsza niespodzianka na trasie
nie, nie wszyscy to wiedzą :facepalm::facepalm:
-
Po umyciu w myjni dymi i przerywa.
Przeczyść odpływy, wyciągaj kompa i susz
-
Pierwsza niespodzianka na trasie
Pewnie dolot sie rozczelnił. Musisz sprawdzić
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Strzał to z wydechu był, gaz puścił i po chwili docisnoł
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie Alonso tylko opony
-
F1, Rajdy i Motorsport
Brawo Maldonado! Po za tym dawno takiego wyścigu pełnego zwrotów akcji nie oglądałem.
-
Muzyka w naszych autkach
fajnej muzyki słuchasz w aucie... :polew: zeby nie było OT
-
Pytanie o tiptronic w B6
Zmień kodowanie i będzie sam powracał
-
Golf III 1.9TD
Jak widać nawet na 15w40 jeżdzą diesle z turbo i sie nic nie dzieje a niektórzy myślą ze sie wszystko sypnie po kilku dniach :grin: Zmieńcie na Castrola 10w40 dobry olej na takie zmiany zużycie oleju powinno sie nieco zwiększyć bo wiadomo rzadszy olej, ale powinno sie obyć bez dolewek pomiędzy wymianami, wiesz coś o jakims wycieku czy to już turbo puszcza ?
-
lodówka samochodowa- jaką wybrać?
Też używam takiej na wkłady