Treść opublikowana przez kubson
-
BOSE(navigation plus) a luźne kable za radiem
Czesc Wszystko gra okej. Niedawno zauważyłem pod środkowym tunelem kable. jak sie okazało jest to co na zdjęciu i wychodza gdzieś z radia, nie rozbierałem tunelu więc nie wiem. Ktoś wie do czego one mogą iść ? Radio to NAVIGATION PLUS
-
Strefa Śmiechu
spizga*a koza
-
Facebook mobile, a ciągła dostępność na czacie... jak to wyłaczyć
A sie przejmujesz olej to, nic nie zrobisz mam to samo
-
Problem z odpaleniem 2.5 TDI AKN
1/4 czyli podłacz na krótko pompe w baku. i zobacz czy podaje
-
Poleć swojego mechanika:)
Ostatnio kumpel oddał do AUTO DANECKI paska B6 z 2.0tfsi który zwiedził już pełno warsztaty i dopiero tutaj mu zrobili wszystko na tip top. czyli mozna polecic. a ja od siebie moge polecic Diesel Service (mazanek)
-
Problem z odpaleniem 2.5 TDI AKN
Ile masz aktualnie paliwa w baku ?
-
Problem z pompą wtryskową 01318
2200. z odbiorem auta na lawecie z myszkowa i ustawieniem kąta wtrysku. jeden minus taki ze tydzien później musiałem podjechać jeszcze na wymiane przelewów i podkladek miedzianych. ale wynioslo mnie to 12zł + paliwo
-
Problem z pompą wtryskową 01318
Pompa oddana do serwisu diesla Mazanek w Woźnikach. elektrozawór totalnie zatarty. Teraz wszystko ok.
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
TIP zregenerowany
-
Problem z pompą wtryskową 01318
Tak czytałem o tym to objawy by były takie ze auto by szarpało czasami itd. a tutaj nigdy czegoś takiego nie było. no ale pewnie jest tak jak mowisz. dzieki za odpowiedź EDIT: Mosfet o złej oporności niż powinna sam z siebie może strzelić. A tutaj róznila sie bardzo od tego co powinna. Więc zamontuje jeszcze ten poprawny i zdam relacje EDIIT: Nic nie pomogło. Gdzie na śląsku polecacie zregenerować tą pompe ?
-
Problem z pompą wtryskową 01318
Witam. W pompie przepalił sie tranzystor i wyskoczył bład 01318. Po zaaplikowaniu nowego, wiekszego ( o lepszych parametrach) mosfeta, juz po przekręceniu zapłonu zaczyna sie z niego kopcić i z nózki przepala sie przewód. Temperatura grubo powyżej 300c bo sie cyna az topi. Ktoś wie co jest nie tak ? na płytce nie widze żadnego zwarcia, wszystko zlutowane także dobrze. a jednak juz 2 mosfety strzeliły z góry dzięki za pomoc
-
VP44 i źle podpięty tranzystor ?
Witam. W pompie przepalił sie tranzystor i wyskoczył bład 01318. Po zaaplikowaniu nowego, wiekszego ( o lepszych parametrach) mosfeta, juz po przekręceniu zapłonu zaczyna sie z niego kopcić i z nózki przepala sie przewód. Temperatura grubo powyżej 300c bo sie cyna az topi. Ktoś wie co jest nie tak ? na płytce nie ma żadnego zwarcia, wszystko zlutowane także dobrze. a jednak juz 2 mosfety strzzeliły z góry dzięki za pomoc
-
F1, Rajdy i Motorsport
A no.. zgadza sie.
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie porównuj f1 z lat 84-94 do f1 z teraz. team orders dozwolone. Mniejsza o reguły - mi chodziło o charaktery kierowców wyscigowych. Tych prawdziwych- którzy zasługują na podziw nie da sie ujarzmic. Kiedyś mieli wieksze możliwosci pod tym względem. Teraz nawet Kimi jezdzi "ostrożnie", stary schumacher to samo a raczej nie jest to zasługa kompletnej zmiany charakteru PS. dziś nikt nikomu nie wjeżdza w tył bolidu zeby przessądzic losy tytułu. tak jak to zrobił schumi w adelajdzie wbijając sie w hilla :
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie porównuj f1 z lat 84-94 do f1 z teraz. team orders dozwolone.
-
Zawieszenie w B5 - prawda czy mit
przez 4 late wymienione jeszcze ori wahacze na MS i łożyska z tyłu. nowa odma ale to 2.5tdi, zregenerowany alternator i naprawiony tiptronic.
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Ale tu ostatnio sie mądrych znajduje super fotele masz
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
pineska ? może rzeżucha od razu Szpila dał rade
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
ja mogę
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nie grałem już w cs kilka dobrych miechów. Z chęcią sobie zagram z wami, może coś jeszcze pamiętam
-
This Is The Fucking House Music - mixed by Dj Flover
"This Is The Fuckin House Music" to miesięczny cykl, który opatrzony jest wyjątkowymi dźwiękami house, electro house, progressive house. A wszystko to w jednym secie. Jest to idealna propozycja dla prawdziwych klubowiczów. Serdecznie zapraszam do ściągania, słuchania i komentowania. Dj Flover - This Is The Fucking House Music - January 2013 | Mixcloud Z mojej strony również bardzo polecam posłuchać bo jest grubo . Co miesiąc będę wrzucał nowego seta. Flover to mój znajomy a, że robi dobrą robotę to udostępniam i wam pozdrawiam
-
Imitacja blow off ?
dzięki za pomoc całe szczeście wybiłem mu to z głowy
-
Imitacja blow off ?
Ale wy mi tego nie tlumaczcie bo ja to wszystko wiem pytam konkretnie o imitacje blow off na jakims kompresorze czy ktoś wie gdzie to można kupić bo zznajomy to chce i tyle
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Audi A6 2.5 AKE tiptronik Trasa NL/PL 4 os. + bagaż 8l. Miasto/trasa 80/20% dynamiczna jazda 13
-
Imitacja blow off ?
Czesc Kolega prosił bym sie popytał o imitacje blow off. Jak to mówił ktoś gdzieś kiedys kupił coś takiego. Działa to na zasadzie jakiegoś kompresora którego wpina sie pod pedał sprzęgła. I przy wciśnieciu/wyciśnieciu sprzęgła ma to robić "psst". Słyszał ktoś kiedyś o takim zestawie do kupienia ??