Treść opublikowana przez kubson
-
Bmw e38
Póki co jeżdżę ciągle na pb W trasie przy 100/120 spali 8 ALE TYLKO TRASA. Po mieście od 12/13 wzwyż. Wszystko od jazdy zależy. Do setki wychodzi 7.5/8 sekund (wydech bez katów i zmieniony kolektor ssący) . W moim porównaniu do a4 z 2.5tdi bo taka miałem. to pod względem przyśpieszenia i bardzo szybkiej osiągalności końcowych cyferek od prędkości beemka po prostu zapie*dala Poza tym 2.8 ciągnie lepiej od 3,0. Więc można stwierdzić, że to 3.0 jest najsłabsze a nie 2.8
-
Bardzo mocny klej PLASTIK
Już sobie poradzilem dzięki za odpowiedzi blacha na wymiar i złapałem 2 czesci w jedną klej był w sumie nie potrzebny ale dla lepszej świadomości złapałem poxipolem i trzyma
-
Bardzo mocny klej PLASTIK
Znajde to Loctite w jakimś markecie czy tylko internet ?
-
Bardzo mocny klej PLASTIK
Witam, Poleci ktoś jakiś BARDZO MOCNY klej do plastiku ? pęknięty ślizg przedniego zderzaka z pewnego auta do którego nie jest już nigdzie dostępny. Co polecacie ? Myślałem o poxipolu, ale może są mocniejsze ? Dzieki za odpowiedzi
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Sory ale pitolicie niektorzy straszne farmazony. PRzepisy to przepisy 50 to 50. 80 to 80 itd. PROSTE JAK BUDOWA CEPA !
-
Jaki filtr?.
Kabinowy zostaw, powietrza zmień
-
Spadające obroty, przygasa.
silniczek krokowy ?
-
Rozbite RS6
jak by trzymał to spokojnie by poleciał w prawo cymbał
-
Bmw e38
Tak wyszło, że nie miałem czasu porobić zdjęc a i ciągle brudny. Na dniach bankowo ją umyje i coś pocykam A spalanie nie jest najgorsze, jednak nad gazem można pomyśleć No i niestety sie okazało, że 3 elementy do malowania heh Coś tam pofociłem wreszcie Myśle nad sprzedażą/zamianą na A4 ale nie jestem pewien jeszcze hehe
-
Przestał działać obrotomierz, migaja kontrolki oleju, temperatury świeci się rezerwa
Może Ci tym kompem poprzestawiał kodowania licznika
-
Soczewki VALEO
Bodajże z B6 ale moge sie mylić
-
Strefa motocyklistów
Dzięki wielkie
-
Strefa motocyklistów
A jaki rozmiar będzie najlepszy na przód/tył chodzi mi o szerokosc i wysokość bo są różne. Na tył myślałem o 190/50 dobry wybór ? a na przód ?
-
Strefa motocyklistów
CBR 600 f4
-
Strefa motocyklistów
Opony w moto co ile sie zmienia jeśli bieżnik jeszcze jest, ale np guma juz będzie słabiej trzymać ? Chciałbym kupić jakieś nowe na przód i tył. Chodzi mi o jakieś bezpieczne/dobre/miękkie Może ktoś coś poleci ?
-
Strefa motocyklistów
F4 kupione
-
Ceny paliwa marzec 2026
LPG w myszkowie 1.75 PB95 4.70 na orlenie ON 4.60 Verva jest suchsza od zwykłego ON. Dlatego jak miałem a4 z 2.5 na vp44 to nigdy jej nie wlałem heh.
-
Strefa motocyklistów
Nie zamierzam szaleć Rekreacyjna jazda, taki zamiar i chęci a po prostu F4 strasznie mi sie podoba a przycisnąc też idzie czym, najwyżej na początek zakleje manetke na 50% GS500 jezdzilem 2 dni to jakoś myśle by to było heh
-
Strefa motocyklistów
Strzałka CBR F4 na pierwszy motocykl to dobry pomysł ?
-
A4 B6 vs BMW E46
Bierz 2.8 jeśli już. Sprawdzaj podwozie przy kupnie lubi pękać w newralgicznych miejscach a i rdzy mnostwo lubi sie pojawić. Jak e46 to tylko z navi Dobre opony i Ci sie będzie trzymała bardzo dobrze drogi
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
tylko go na starcie nie zgaś
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
Strzał ze sprzęgla z wysokich obrotów i wygrywasz
-
Autostrada ile jechać
Tylko że kolega ma 2.4 a ja tylko 1.6... Przecież napisał, że ADRem czyli 1.6 100km Jedź spokojnie 150-160. 1.4 po 1000km w jedną non stop na autostradzie 160 a skrzynia kończyła przy 175
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pod koniec 2014 roku już mógł tak założyć ręce Poziek tylko nie zgłoś na policje ;d
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Dużo siły i zawsze puszczają