-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mam pompe absu tez, a nie musze nic przepinowywac? Paliwo bedzie normalnie wskazywalo?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam, mam kilka pytań do osób które dokładały quattro do 1.9 AVFa, mam swap z takiego same silnika i też z 2002r, co konkretnie muszę zmienić w absie? ma ktoś zdjęcie zbiornika paliwa z przewodami jak idą bo u mnie niestety są ucięte. Proszę o kontakt ewentualnie pod 515551850 Dzięki z góry
-
Nagły zanik spryskiwaczy
U mnie byla padnieta pompka, wymienilem I smiga Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Nagły zanik spryskiwaczy
Ostatnio nie padalo bardzo u nas zeby zalalo modul, a jak sie dostac do pompki? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Nagły zanik spryskiwaczy
Siemka I jak cos sie udalo dowiedziec ze spryskami? Mam podobnie wycieraczki smigaja a nie slychac pompki, plynu nie podaje, bezpieczniki dobre co moze byc? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dzieki Kaju Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No i jest mały problem po montazu el szyb z tyłu ,na fisie jak drzwi otworze z tyłu miga mi otwarte drzwi tylne a nie tak jak było wcześniej ze się świeciło cały czas. Czego może być wina, ktoś się z tym spotkał? dziwne że nie musiałem kodować mk od razu szyby działały
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Siema, od dzis I ja jestem posiadaczem grzanych dupek Łukaszu dzieki za wiazke I sory za marudzenie Pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No I mi sie tez udalo zamatowac. Dzieki za pomoc Bart, cysiek Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
A prawa strone tez sie trzeba w te same piny wciac? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Siemka Pany mam maly problem mianowicie wiekszosc przewodow mam inne kolory I utklem to jest kostka z ktora laczy sie ta w tylnych drzwiach, spotkal sie ktos z takimi kolorami, ori mam korby I pakiet swiatlo. Moglby ktos poradzic? Pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Krzynek30 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Poszukuje takiego krocca hehe
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Ile dales za pompe? Moze ma ktos na zbyciu?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Kuzwa myslalem ze ma wszystkie krocce zebym wiedzial ze nie ma to bym nie bral