Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Tło w pierwszym zdjęciu wymiata
  2. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Tak fiat BRAVO i BRAVA były produkowane od 1995 do 2001 roku. Była też Marea od 1996 do 2002. Inne nadwozia, a główne części praktycznie te same Dlatego na brak zamienników narzekać nie będzie można Fiacik już położony równomiernie, na "większe" zloty a w sumie to tylko jeden mam w planach i tylko na niego się szykuje przód opuszcze jeszcze o 4 cm i tył 2 Nie mam co do niego pomysłów.. Na pewno wpadnie szeroka stal.. Ale nie wiem czy malować auto na jakiś fajny czarny.. Czy zrobić rat style. Ktoś może coś ?
  3. Ropa za 2.40 do kupienia w miescie. kurde a ja mam benzyne
  4. kubson odpowiedział(a) na Tomek 33 temat w 1.8
    To ile poleci 1.6 w automacie ? 150 ? 180 to zdecydowanie za mało..
  5. Czyli wychodziły w przedliftach 4 i 5 ? Dokładniej chodzi mi o ten 4.2
  6. Super sztuka Sam z B5 przesiadłem sie na E38 ale myślę powrócić do audi, a jak ten 4 biegowy automat ? W b5 miałem tipa ale 5 biegowego, pomimo remontu nie byłem z niego zadowolony. W 7 jest za***isty reakcja na gaz i odczucia jak w manualu
  7. Znajomy holował tipa 200km. robił przerwy co 30km i nic sie nie stało
  8. kubson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Atlas to zło. Oddaj i kup ławeczke, hantelki i wtedy będzie masa
  9. Daj komuś kto ma stacje lutowniczą odpowiedni grot dobra cyna, temperatura i będzie miód
  10. Nie widać zdjęcia, ale tak można.
  11. O coś dla mnie Ale proponuje przy kazdym typie napisać krótkie wyjaśnienie (dlaczego tak) chociażby w jednym zdaniu
  12. W książce serwisowej bodajże pisało, że można ileś tam km nie pamiętam z predkością do 50km/h
  13. Spinacie sie jakbym codziennie się tym autem poruszał i stwarzał jakieś zagrożenie... Do brava u nas najniższe spreżyny to -40 do kupienia. Czasem sie znajdą -60 z niemiec ale to też mało. Albo air albo cięcie..
  14. Kolor zostaw jak jest, zwykła felga więc i kolor "zwykły" pasuje jak najbardziej
  15. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Do sezonu letniego wpadnie na pewno jakaś dobra felga przód pójdzie jeszcze w dół i może może nowy jakiś elegancki lakier Auto ogólnie dopiero wyjedzie do ludzi we wrześniu na Summera jeśli wszystko pójdzie po myśli
  16. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Autko na czarnych blachach fajny widok
  17. NIC SIE NIE STAŁO POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO NIIIIIIIIIC SIE NIE STAŁOOOOOOOOOO POLACY NIC SIE NIE STAŁOOOOOO
  18. W tym wrocławiu to licz sie z opłatami w lato za mycie szybek na światłach i wyjazdach z galerii.
  19. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    A co Ty myślisz, że ja sie chwale bravą ? Mam ją od nowości więc sentyment jest, dziś ją można kupić za najniższa krajową
  20. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Jestem tu 7 lat, a dokładnie tutaj jest dział inne marki.. Nie wiem o co masz problem, gdybym chciał to bym tu malucha pokazał. Masz sapy o jakieś komentarze ? nidzie nie napisałem "PROSZE O KOMENTARZE" Przecież jak Ci coś nie odpowiada to nie komentuj a zgłoś mój temat może go usuną (bo przecież masz C6 a ja tu z taką brava ) Przepraszam, że go tutaj wrzuciłem. Drugie auto z tego działu też mam usunąc bo nie wiem ?
  21. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Co ??
  22. Jeśli sie zatrzymałeś i olej od razu był na maximum to już wiadomo.. Chyba ze musialem odczekac
  23. kubson odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    Myślałem, że będą jakieś fajne dryfty po nazwie tego tematu co założyłeś osobno. A tu bączki jak e36 w gazie pod remizą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.